Sezon 2019/2020

Pisze o nas To My Kibice

Parę dni temu w ogólnopolskiej sprzedaży pojawił się dobrze znany miesięcznik To My My Kibice, który poświęcił wiele miejsca naszej ekipie, a dokładnie opisano nasze obchody na stulecie klubu.
W numerze pojawiła się obszerna relacja napisana przez naszego kibica, która nie była nigdzie publikowana w internecie, a do tego dołączona kilka zdjęć z oprawami ale to nie wszystko. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-09-13

Zdjęcia z Siewierza

Można już zobaczyć zdjęcia z pierwszego wyjazdu kibiców Ruchu w tym sezonie.
W Siewierzu pojawiło się 42 fanów z jedną flagą, którzy oglądali dobrą grę naszego zespołu i dzięki temu spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cidrów na wyjeździe 3:1 po bramkach Wnuka, Łabojki i Amina.
Zapraszamy do galerii.
Dodane: 2019-09-10

Przemsza Siewierz - Ruch 1:3

W dniu wczorajszym 42 kibiców Ruchu pojawiło się w dobrze nam znanym Siewierzu, gdzie już we wcześniejszych sezonach mogliśmy wspierać Cidry, oczywiście na poziomie IV ligi.
W porównaniu z innymi klubami w tej lidze to nigdy Przemsza nie robiła problemów z wpuszczeniem naszej ekipy czego nie można powiedzieć o innych klubach, dlatego był to dopiero nasz pierwszy wyjazd po spadku z III ligi. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-09-08

Nowy klip Ultras

Kolejny film z naszego meczu z Dramą Zbrosławice trafił do internetu !
Tym razem jest to konkretna komplikacja wszystkich opraw zaprezentowanych na stulecie wraz z ujęciami o których pisaliśmy już wcześniej czyli z przygotowań i malowania.
Film powstał przy współpracy z zespołem Polish Fans TV za co bardzo dziękujemy.
LINK : https://www.youtube.com/watch?v=KCVR7JXssUM
Dodane: 2019-09-04

Przed meczem z Rakowem II Częstochowa

Jak sobota to tylko na mecz na Cidrów i tylko tam!
Odliczamy już godziny do spotkania z rezerwami Rakowa licząc na to, że nasz zespół zdobędzie 3 pkt. A my na spokojnie i w dobrych humorach wieczorem wypijemy zimne piwerko oczywiście za zwycięstwo!
Wchodząc na Orlik nie omijajcie puszki ultrasów, którzy udowodnili dwa tygodnie temu, że warto wspierać ruch Ultras!
No i oczywiście zachęcamy do dopingu i przyjścia do młyna. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-31

South Inferno o oprawie - kulisy, opis i zdjęcia

100 lat Ruchu Radzionków. To brzmi dumnie szczególnie w małym Radzionkowie, gdzie lokalne społeczeństwo mocno żyje Cidrami.
Każdy kto zna historie naszego klubu wie, że nie było łatwo dotrwać do tej setki, bo ciągle mamy pod górkę, ale można powiedzieć - udało się !
Jako grupa ultras South Inferno przygotowania do meczu z Dramą Zbrosławice rozpoczęliśmy miesiąc wcześniej.
Cel był prosty - by obchody stulecia klubu pozostały na długie lata w pamięci kibiców.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-27

Trzecia galeria ze stulecia

Od meczu na stulecie Ruchu minęło już ponad tydzień, a My dalej otrzymujemy zdjęcia z tego wyjątkowego i ważnego wydarzenia.
Tym razem na stronie prezentujemy zdjęcia od Marcina N. i jest to już trzecia galeria ze spotkania z Dramą Zbrosławice.
Być może w najbliższym czasie pojawi się jeszcze jedna seria zdjęć, a w trakcie "montowania" jest ciekawy filmik ultrasów.
Zapraszamy do galerii.
Dodane: 2019-08-26

Dwa wesela w ten sam dzień

Wczorajsza sobota była dniem wyjątkowym dla naszej żółto-czarnej rodziny i nie chodzi nam o żenujący wynik zespołu, bo ciężko cokolwiek o tym napisać.
Tego samego dnia na ślubnych kobiercach wraz ze swoimi wybrankami stanęło dwóch naszych kibiców. Jeden z nich to wieloletni członek grupy ultras South Inferno, który miał wkład w niejedną oprawę. Drugi z nich to wszystkim dobrze znany F. ze Sójczego, który z Ruchem jest na dobre i złe.
Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej ekipy w obydwóch miejscach.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-25

Sto lat tradycji - obchody okiem kibica

Ruch Radzionków – Drama Zbrosławice. Nie brzmi zbyt dobrze, co? Przed tym meczem nie wielu spodziewało się, że to spotkanie przez wiele dni będzie na ustach prasy, lokalnych telewizji i wszelkiej maści portali społecznościowych.
Sezon ogórkowy, wakacyjny letarg, albo po prostu czas urlopów – to chyba najpopularniejsze określenia, które można przypisać do trzeciego tygodnia sierpnia. Kiedy większość typowych Kowalskich wygrzewała się nad pobliskim jeziorem z browarem w ręku, My rozpoczynaliśmy przygotowania do najważniejszego wydarzenia w historii naszego Klubu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-22

Media o stuleciu

Obchody stulecia naszego klubu wzbudziły spore zainteresowanie nie tylko wśród kibiców, ale również w środowisku mediów oraz fotografów.
Dzięki obecności redakcji „Polish Fans TV” mamy możliwość, aby zobaczyć filmy z najciekawszych opraw zaprezentowanych przez South Inferno.
Pojawiła się również załoga stadionowych oprawców oraz nie mogło zabraknąć osób z gazety „To My Kibice”. Natomiast ciekawy artykuł jest do przeczytania na stronie sportslaski.pl. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-21
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04