Sezon 2019/2020

Ruchy kadrowe w Cidrach

Do rozpoczęcia sezonu pozostało już niewiele czasu i z dnia na dzień kreuje się kadra Ruchu Radzionków, która będzie walczyć o powrót do III ligi.
Po spadku pożegnało się też kilku zawodników, jednak nie są to jakieś znaczące nazwiska poza młodym Szymonem Małeckim, który był u nas na wypożyczeniu i pokazał się z bardzo dobrej strony. Szkoda, że nie udało się go zatrzymać w Radzionkowie.
Poza nim do Polonii Bytom poszedł Dawid Krzemień, który i tak przez większość sezonu nie grał z powodu kontuzji. Do Dramy Zbrosławice, czyli beniaminka naszej ligi dołączył Mateusz Hermasz, nowego klubu szuka Daniel Sroka, a wychowanek Rafał Strzelczyk zakończył karierę. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-07-23

Cidroki na wakacjach

Do sezonu piłkarskiego pozostał niecały miesiąc i część z kibiców korzysta w tym czasie z urlopów podróżując po Polsce i krajach zagranicznych.
Jadąc właśnie na wakacje nie zapominajcie o żółto-czarnych barwach typu vlepki czy inny gadżety.
Zachęcamy również do przesyłania najciekawszych zdjęć właśnie z urlopu, które opublikujemy na naszym profilu facebookowym oraz zamieścimy na naszej stronie w galerii "Cidroki na wakacjach". Już teraz część zdjęć została dodana. 
Dodane: 2019-07-16

Bieżące informacje. Zbiórka na flagę i poszukiwane miejsce

Mamy dla Was dwie ważne informacje i szczególnie tą jedną z nich prosimy, aby każdy wziął sobie do serca.
1. Ponad miesiąc dzieli nas od ważnego wydarzenia dla całego Ruchu Radzionków.
18 sierpnia będziemy świętować stulecie klubu.
Mało który klub w Polsce ma taką historię jak My i nie chodzi tutaj tylko o sukcesy.
Mało który klub w czasie swojego istnienia miał tyle problemów co My.
Mało który klub tak wypromował na skalę Światową swoje miasto, by w późniejszych latach w ramach "podziękowań" zostać totalnie olanym przez władze miasta. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-07-13

Piotr Rocki odchodzi z Ruchu

Siedem lat – tyle spędził Piotr Rocki w Ruchu Radzionków, najpierw jako piłkarz, a później już na ławce trenerskiej. Gdy przychodził do Cidrów wiele osób zastanawiało się nad tym, jak tak znanego piłkarza udało się ściągnąć do tak małego klubu. Rocky reprezentował tak znane klubu jak Legia Warszawa, Górnik Zabrze czy Groclin Grodzisk Wielkopolski.
Będąc w Radzionkowie wielu kibiców myślało, że tylko przez krótki czas będzie u nas zawodnikiem, który przy pierwszych lepszych problemach opuści klub, jednak nic z tego! [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-07-07

Szaliki na stulecie klubu

Choć trwa przerwa w rozgrywkach piłkarskich to do sprzedaży trafiły nowe szaliki wydane przez kibiców z okazji stulecia Ruchu Radzionków.
Zamówiona została ograniczona ilość dlatego warto się pośpieszyć i kupić ten unikatowy szal, który kosztuje 40 zł.
Szal został zrobiony metodą "HDC Elastic" dlatego kolory jak i napisy są bardzo wyraźne i szal jest przede wszystkim dwustronny!
Osoby, które wpisały się na forum mają pierwszeństwo w zakupie do 14 lipca i jeśli nie zostaną odebrane to trafią do wolnej sprzedaży, gdzie na obecną chwilę też jest kilkanaście sztuk. Szaliki można zakupić u członków grupy ultras South Inferno.
Dodane: 2019-07-06

Co nas czeka w 4 lidze - terminarz

Choć wakacje dopiero się rozpoczęły i większość kibiców odpoczywa to właśnie wczoraj poczuliśmy przedsmak nadchodzącego sezonu, ponieważ Związek Piłkarski opublikował terminarz IV ligi Śląskiej.
Jest to powrót Ruchu Radzionków na „stare śmieci”, a trzecią ligą mogliśmy się nacieszyć tylko przez jeden rok. Mimo spadku nie będzie na pewno narzekać na monotonie, a to za sprawą dwóch najważniejszych wydarzeń. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-07-03

Poszukiwane osoby do prowadzenia strony

Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do redakcji naszej stronie www.ultrasruch.com. Wszelka pomoc na pewno się przyda, a w szczególności osoby, które potrafią napisać relację z meczu, różne podsumowania czy wiadomości o naszych trybunach. Również poszukujemy fotografów i tych, którzy potrafią obsługiwać strony internetowe od strony technicznej i graficznej. W czasach Facebooka czy Instagrama nasza strona w internecie jest nieprzerywanie od około 14 lat i z tego jesteśmy dumni, bo na przestrzeni tych kilkunastu lat wiele kibicowskich portali zakończyło działalność. U nas można znaleźć całą bazę zdjęć, relacji, podsumowań i wszystkiego o Ruchu Radzionków w większości od strony kibicowskiej. Chętne osoby zapraszamy na meila fanatycy-ruchu@wp.pl
Dodane: 2019-06-30

Szymon Małecki wraca do Katowic

Szymon Małecki wraca z wypożyczenia do GKS Katowice.
Będzie brakowało tego młodego zawodnika, który zostawił sporo zdrowia na boisku dla Ruchu Radzionków.
W tych ostatnich przegranych spotkaniach o wszystko Szymon był zdecydowanie jednym z lepszych zawodników. Wielu kibiców zauważyło jak by mu zależało bardziej na utrzymaniu niż innym ...
Szymon dziękujemy za ten sezon i życzymy powodzenia w Katowicach.
W Radzionkowie będziesz zawsze mile widziany.
Dodane: 2019-06-25

Nowy dział w kategorii Old School

Na stronę dodaliśmy nowy dział do kategorii "Old School".
Oprócz biletów z ekstraklasy i wcześniejszych sezonów postanowiliśmy umieścić dział ze starymi zdjęciami z naszych trybun.
Część fotek pochodzi z naszego profilu na Facebooku ale będziemy również dodawać takie ujęcia, których jeszcze nigdzie nie było, tym bardziej teraz, gdy trwa przerwa w rozgrywkach piłkarskich.
Dodane: 2019-06-21

Wiosenne liczby wyjazdowe

Sezon 2018/2019 w III lidze dobiegł właśnie do końca i czas na różne podsumowania czy statystki z rundy wiosennej.
Dla Ruchu Radzionków była to tragiczna runda, ponieważ o ile jesienią było bardzo dobrze i zajęliśmy bezpieczną pozycję w tabeli to już na wiosnę nie wygraliśmy aż 13 meczów i szybko nasza sytuacja stała się dramatyczna. Każdy kolejny ważny mecz " o życie " kończył się albo remisem albo porażką i inaczej się to nie mogło skończyć jak spadkiem do IV ligi.
Nie zawiedli kibice Ruchu, którzy w dobrych liczbach i przede wszystkim regularnie jeździli na wyjazdy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-06-16
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04