Czas na wiosnę. Wracamy na stadiony!

Po długiej przerwie zimowej nareszcie wracamy na piłkarskie boiska.
Jest to chyba ulubiony moment kibiców, gdy do pierwszego meczu pozostają już nie tygodnie, a godziny, dlatego wszyscy odliczają do sobotniego spotkania. Pierwszym naszym rywalem będzie drużyna Górnika Piaski, a mecz ten odbędzie się o godzinie 15:30 na naszym stadionie.

Runda wiosenna na pewno będzie nietypowa, zwariowana i być może ciężka, ponieważ są to nasze ostatnie miesiące na stadionie przy Narutowicza 11 i tym bardziej powinniśmy czerpać radość z każdego spotkania w naszej Świątyni, gdzie wychowały się pokolenia kibiców, gdzie spełniały się marzenia nie tylko związane z Ekstraklasą i gdzie poznaliśmy pierwszych przyjaciół z którymi do dzisiaj wspieramy Ruch Radzionków.

W przerwie zimowej sporo się działo w Ruchu Radzionków.
Niestety przez problemy finansowe i brak wsparcie ze strony Urzędu Miasta z klubem musiało się pożegnać kilku zawodników w tym bramkarz Bartek Kucharski, który mocno się z kibicami związał i bywał nieraz na naszym sektorze.
Poważnej kontuzji doznał również Marcin Dziewulski, którego wiosną nie zobaczymy na boiskach ligowych.
Ale trzeba też patrzeć z drugiej strony – zajmujemy pozycję wicelidera i miejmy nadzieję, że piłkarze Ruchu nie odpuszczą i do końca będą walczyć o awans – ze wsparciem Piotrka Rockiego, który został asystentem pierwszego trenera.
Runda wiosenna będzie atrakcyjna już od pierwszej kolejki, dlatego wszyscy w sobotę widzimy się na sektorze i wspieramy Cidry !

Ruch Radzionków – Górnik Piaski
17.03.18 r. godzina 15:30
Narutowicza 11


Dodane: 2018-03-12
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04