Newsy

Mini Smycz - Szekla

Szekle, czyli mini smycz, to kolejny gadżet, który właśnie trafił do sprzedaży. Koszt mini smyczki to 10 zł.
Nie zawsze długa, normalna smycz jest wygodna chociażby podczas jazdy na rowerze, dlatego dobrym rozwiązaniem jest właśnie Szekla, którą można zapiąć do spodni czy plecaka. Gadżet można zakupić podczas meczów domowych w młynie, a cały zysk zostanie przeznaczony tradycyjnie na cele Ultras. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-10-01

Kibicowski hit już 7 października !

Zbliżamy się wielkimi krokami do najlepszego, kibicowskiego pojedynku w naszej lidze w której udział bierze właśnie Ruch Radzionków!
7 Października o godzinie 15:00 zagramy z Myszkowem.Rywal dobrze nam znany, wszystkie mecze z Myszkowem stały na wysokim, kibicowskim poziomie i nie inaczej będzie 7 października.Kibice z Myszkowa już wysłali pismo o bilety więc jest pewne, że będą u nas ze swoimi zgodami (Widzew Łódź, Elana Toruń).Czeka nas dobry mecz i na trybunach i na boisku, dlatego żaden prawdziwy Cidrok nie może tego spotkania odpuścić.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-09-29

Znowu remis

Znowu na zero, znowu remis Cidrów.
Czy się mamy z tego cieszyć ? Trudno jednoznacznie określić.
Kolejny mecz bez porażki, ale biorąc pod uwagę to, że połowa ligi spada niżej to z takimi zespołami jak Przemsza Siewierz trzeba wygrać, mimo że są wyżej w tabeli. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-09-25

Derby z Szombierkami na remis

Śląskie, Górnicze derby dwóch lokalnych klubów piłkarskich od zawsze były czymś wyjątkowym w naszym regionie. Górny Śląsk to nie tylko Ruch Chorzów, Górnik Zabrze czy GKS Katowice, ale również i te mniejsze, niezależne kluby, których niestety jest niewiele w regionie.
W zasadzie to jesteśmy tylko My i … właśnie Szombierki Bytom.
W ostatnich latach z Szombierkami Bytom gramy bardzo często i nie ma już takiego ciśnienia, jak na początku, ale żeby zaprezentować się tak jak „Zieloni” to już jest w zasadzie przesada.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-09-24

Zapisy na nowe bluzy

Zaczynamy zapisy na bluzy. Od dłuższego czasu nie było u nas projektu na grubszą część garderoby. Tej jesieni po raz pierwszy wprowadzamy rozpinane bluzy z kapturem. Nauczeni doświadczeniami z produkcji polarów, aby spełnić Wasze oczekiwania sprawdziliśmy szereg półproduktów i myślę, że mamy wybraną zajebistą bluzę, na bazie której przygotujemy równie zajebisty projekt. Chcielibyśmy wrzucić nadruki jakościowo zbieżne z ostatnimi białymi koszulkami. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-09-22

Galeria x2: Gks Szombierki - Ruch Radzionków

Oprawa godna derbów - tak można podsumować naszą prezentację na meczu wyjazdowym z Szombierkami Bytom.
W sektorze gości pojawiło się około 80 kibiców Ruchu Radzionków. Odpalono bardzo dużo pirotechniki i na pewno był to "rewanż" za poprzedni sezon, bo wtedy dosyć sporą ilość pirotechniki przechwyciła policja i ochrona. W galerii znajdują się zdjęcia nadesłane przez BB Globetrotters i Bierfiesch - Dziękujemy!
A kibiców Ruchu zapraszamy do galerii - tam są podzielone zdjęcia na dwa foldery.
Dodane: 2023-09-18

Galeria: Ruch Radzionków - Sparta Katowice

Mecz ze Spartą Katowice zapisał się w historii naszego ruchu kibicowskiego z tego powodu, iż pierwszy raz na koszulkach zawodników pojawiło się właśnie kibicowskie logo. W niedzielne popołudnie na trybunie Orlika pojawiła się całkiem przyzwoita liczba kibiców i raczej nikt nie żałował wyboru, bo po zaciętym spotkaniu Cidry wygrały 3:2, a zwycięskiego gola w 89 minucie zdobył nasz wychowanek Siwy.
Zdjęcia z tego meczu dostępne już na naszej stronie!
Dodane: 2023-09-13

Ruch Radzionków - Sparta Katowice 3:2

Opis niedzielnego meczu ze Spartą Katowice zaczniemy nietypowo, a raczej chcemy tylko przypomnieć, by każdy z Was z każdego meczu „wyciągnął” coś więcej, niż tylko zwykły meczy.
Gramy w takiej, a nie innej lidze, w której możemy liczyć tylko na kibicowskie emocje z takimi rywalami jak np. KS Myszków czy Szombierki Bytom i trzeba szukać pozytywów wśród innych klubów piłkarskich i tego przykładem był właśnie mecz ze Spartą Katowice.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-09-11

Relacja z wyjazdu kibiców Ruchu Radzionków do Miedar. Triumf żółto-czarnego ducha!

W sobotę, 2 września, w Miedarach dane nam było sprawdzić się, z drużyną lokalnego Orła. Wielu z kibiców obecnych do dziś na naszych trybunach pamięta lata, gdy sami grali w rezerwach Ruchu i ogrywali Orła w meczach wyjazdowych, na zdewastowanej przez dziki murawie.
Dziś to odległa przeszłość i pozostało nam wspólnie konkurować o mistrzostwo IV ligi, co czasem trudno jest zaakceptować.
Otoczone polami boisko w Miedarach, na które trudno jest trafić, przeszło na przestrzeni lat mały lifting i lokalsi mogą pochwalić się dzisiaj kameralnym, wyremontowanym budynkiem klubowym. Droga dojazdowa to jednak nadal PRL.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-09-10

Zmiana terminu rozgrywania meczu ze Spartą Katowice

Uwaga!
Najbliższy mecz, w którym podejmować będziemy u siebie Spartę Katowice odbędzie się w niedzielę o godzinie 16:00.
Tym samym sobota pozostaje do Waszej dyspozycji na melanże, wycieczki i obowiązki domowe, a w niedzielne popołudnie zdzieramy gardła, by wspierać żółto - czarnych w kolejnym pojedynku.
Widzimy się na Knosały! [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-09-06
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04