Newsy

Pewne zwycięstwo Cidrów - galeria

Cóż to był za mecz ! Cóż to była za sobota !
Bez większych problemów nasza drużyna pokonała KS Myszków i to aż 4:0 w hicie kolejki, a trzeba pamiętać, że Myszków przed meczem było tylko jedno "oczko" niżej niż My, ale boisko zweryfikowało poziom drużyn.
A na trybunie tradycyjnie - oprawa, pirotechnika i głośny doping w asyście bębna. Zdjęcia z tego meczu dostępne są już w naszej galerii - zapraszamy !
Dodane: 2022-03-20

Ruch Radzionków Cię wzywa !

Już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 czeka nas prawdziwy hit !
Na naszym radzionkowskim Orliku podejmować będziemy KS Myszków, który będzie wspierany przez zorganizowaną grupę kibiców.
W naszej lidze jest to mało spotykana sytuacja, by ktoś do nas przyjeżdżał ale i dla nas i dla Myszkowa jest to ważne spotkanie nie tylko pod względem kibicowskim ale też piłkarskim więc emocje gwarantowane! [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-03-17

Zdjęcia z Łazisk Górnych

Na naszej stronie pojawiła się pierwsza galeria w tym roku z wyjazdu na Polonie Łaziska Górne, gdzie w sektorze pojawiło się 31 kibiców z Radzionkowa.
Był to udany początek dla Ruchu Radzionków, bo po zimowej przerwie od razu zaczęliśmy w dobrym stylu i do Radzionkowa wróciliśmy z trzema punktami.
Dodane: 2022-03-17

Zwycięski początek

Za nami początek rundy wiosennej, który okazał się bardzo udany dla naszego klubu.
Po ciężkim i wyrównanym meczu wywozimy trzy punkty z Łazisk Górnych po bramkach Nawrockiego i Amina.
Na stadionie w Łaziskach pojawiła się również nasza, kibicowska ekipa, która melduje się w 31 osób z jedną, małą flagą. Jadąc wczoraj na wyjazd wszyscy wspominali nasz mecz w Łaziskach Górnych kilka lat temu, gdzie nie zostaliśmy wpuszczeni na stadion i mało tego – zostaliśmy konkretnie obici i zagazowani przez policję na pobliskim przystanku autobusowym [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-03-13

Hutnik Kraków - Ruch Radzionków 2001 rok (Z kart historii)

Dzisiaj mamy dla Was opis meczu z 2001 roku, kiedy to Ruch Radzionków zagrał z Hutnikiem w Krakowie.
W sektorze gości pojawiło się wtedy 31 kibiców z Radzionkowa, którzy mieli ze sobą cztery, duże flagi.
Opis został skopiowany ze strony www.hutnik.org, gdzie również pojawiła się krótka relacja napisana przez naszego kibica. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-03-04

Przed nami "pracowity" Marzec !

Właśnie rozpoczął się marzec, a wraz z nim pojawiło się kilka ciekawych informacji przed zbliżającą się rundą wiosenną, która zapowiada się bardzo ciekawie.
Premier Mariusz Morawiecki ogłosił, że od dnia dzisiejszego na obiektach sportowych nie będą obowiązywały jakiekolwiek limity i dzięki dej decyzji radzionkowscy kibice będą mogli wejść w dowolnej liczbie na trybunę naszego Orlika. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-03-01

Robert Wojsyk odchodzi z Ruchu Radzionków

Runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami, a w naszej drużynie widać już pierwsze zmiany kadrowe.
Niestety po 7 latach Robert Wojsyk opuszcza Ruch Radzionków.
Robert stał się bardzo ważną postacią w naszym klubie i był porównywalny przez kibiców nawet do samego Mariana Janoszki i nie ma się co dziwić, bo są ku temu powody.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2022-02-27

To My Kibice - luty 2022

Czy już zakupiliście najnowszy numer miesięcznika "To My Kibice"?
Oprócz zdjęć i stałych rubryk w lutowym numerze pojawił się wywiad przeprowadzony z naszymi kibicami !
Można śmiało powiedzieć, że takiego wywiadu jeszcze z naszym udziałem nie było. Historia, mnóstwo ciekawych informacji i przede wszystkim pytania, które zaciekawią nawet kibiców z Radzionkowa. Więcej nie będziemy pisać - po prostu ten numer trzeba kupić !
Dodane: 2022-02-11

Zbiórka zakończona - dziękujemy !

W imieniu całej naszej grupy ultras South Inferno dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dorzucili swoje pieniądze do zbiórki na sektorówkę w naszych barwach.
Kolejny raz zbiórka przebiegła szybko i sprawnie, a to tylko pokazuje, że zawsze możemy na Was liczyć.
Zebraliśmy nawet więcej niż zakładaliśmy, dlatego 260 zł zostanie przeznaczone również na oprawy meczów w rundzie wiosennej.
Dziękujemy !
Dodane: 2022-02-09

Zbieramy na Sektorówkę

Runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami i już teraz nasza grupa Ultras rozpoczyna przygotowania, a nie możemy zapomnieć o tym, że początek rundy mamy bardzo ciekawy, bo w drugiej kolejce podejmujemy u siebie KS Myszków, a tydzień później jedziemy na Szombierki Bytom.
Pierwszą naszą inicjatywą jest zbiórka pieniędzy na nową sektorówkę. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-02-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04