Newsy

Sto lat tradycji - obchody okiem kibica

Ruch Radzionków – Drama Zbrosławice. Nie brzmi zbyt dobrze, co? Przed tym meczem nie wielu spodziewało się, że to spotkanie przez wiele dni będzie na ustach prasy, lokalnych telewizji i wszelkiej maści portali społecznościowych.
Sezon ogórkowy, wakacyjny letarg, albo po prostu czas urlopów – to chyba najpopularniejsze określenia, które można przypisać do trzeciego tygodnia sierpnia. Kiedy większość typowych Kowalskich wygrzewała się nad pobliskim jeziorem z browarem w ręku, My rozpoczynaliśmy przygotowania do najważniejszego wydarzenia w historii naszego Klubu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-22

Media o stuleciu

Obchody stulecia naszego klubu wzbudziły spore zainteresowanie nie tylko wśród kibiców, ale również w środowisku mediów oraz fotografów.
Dzięki obecności redakcji „Polish Fans TV” mamy możliwość, aby zobaczyć filmy z najciekawszych opraw zaprezentowanych przez South Inferno.
Pojawiła się również załoga stadionowych oprawców oraz nie mogło zabraknąć osób z gazety „To My Kibice”. Natomiast ciekawy artykuł jest do przeczytania na stronie sportslaski.pl. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-21

Druga seria zdjęć ze stulecia

Działamy szybko i już druga galeria "wpadła" na naszą stronę. Tym razem autorem zdjęć jest grupa ultras South Inferno.
W drugiej galerii znalazło się aż 69 zdjęć i jest to nasz rekord, bo jeszcze do tej pory nie mieliśmy takiej ilości z jednego meczu, a dodając do tego zdjęcia, które dodaliśmy wczoraj daje nam całkiem sporą ilość.
To jeszcze nie koniec, bo prawdopodobnie pojawi się jeszcze trzecia seria fotek.
Dodane: 2019-08-20

Pierwsza galeria z meczu z Dramą Zbrosławice

Na naszej stronie pojawiła się liczna galeria z meczu na stulecie klubu z Dramą Zbrosławice.
Jest to pierwsza seria, bo w najbliższym czasie pojawi się jeszcze jedna lub nawet dwie galerie.
Wiele się działo w ciągu całego dnia, a ultrasi przygotowali specjalną oprawę dlatego też sporo fotografów zawitało na nasz Orlik.
Zapraszamy do galerii, bo jest co oglądać !
Dodane: 2019-08-19

Dzień po meczu z Dramą - wielkie stulecie za nami

Emocje po wczorajszym meczu powoli opadają ale pewnie z rana czujecie to samo co wszyscy - brak chęci do pracy i gdzieś tam w głowie każdy sobie myśli "A może wolne albo jakiś urlop na żądanie"?
Nie ma się co dziwić, bo wszyscy wczoraj stanęli na wysokości zadania i świętowaliśmy z rozmachem stulecie Ruchu.
Piłkarze wygrali aż 4:0 z drużyną, która podobno miała nas "rozjechać". Zarząd przygotował wiele atrakcji i te wspaniałe fajerwerki - aż się łezka w oku zakręciła.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-19

Jutro nasz dzień - 100 Lat Ruchu Radzionków

Do rozpoczęcia pierwszego meczu w sezonie 2019/2020 i zarazem jednego z ważniejszych w ostatnim czasie pozostał tylko jeden dzień.
14 sierpnia nasz klub świętował stulecie, a już jutro będziemy te urodziny „oblewać”.
Zainteresowanie tym meczem jest tak ogromne, że wszystkie bilety zostały sprzedane w przedsprzedaży i niestety nie wszyscy kibice będą mogli świętować stulecie. Jest to kolejny przykład na to, że Ruch Radzionków potrzebuje własnego, normalnego stadionu, a nie Orlika na tysiąc osób. Póki co władze miasta tylko gadają, obiecują, przedstawiają projekty, a My nadal jesteśmy bez własnego domu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-17

Rocki nadal w Ruchu ! Kolejna rola Piotrka

Na chwilę przed wielkimi obchodami stulecia Ruchu Radzionków, zarząd klubu poinformował na swoim profilu o tym, że Piotr Rocki nadal zostaje z nami !
Był piłkarzem, później asystentem trenera, a nawet trenerem – kim będzie teraz ?
Popularny w Radzionkowie „Rocky” będzie skautem o będzie odpowiedzialny za monitorowanie zawodników wypożyczonych do innych oraz będzie pomagał w pierwszej drużynie przy obserwacji i analizie gry rywali ligowych.
Jaka będzie kolejna rola Piotrka w Ruchu Radzionków ? Może prezes ?
Dodane: 2019-08-13

14 sierpnia stulecie Ruchu. 18 sierpnia obchody !

18 sierpnia - Tą datę każdy kibic Ruchu już teraz zapisuje sobie w kalendarzu, bo w tym dniu świętujemy stulecie Ruchu Radzionków!!!
Są ludzie, którzy robią nam pod górkę. Są ludzie, którzy chcieli by zniszczyć nasz ruch kibicowski. Są ludzie, którzy by chcieli usunąć z piłkarskiej mapy Polski nasz klub. Są ludzie, którzy widząc Cidroka na ulicy dostają kur*** i ciśnienie im się podnosi (chociaż podobno nas niema).
Ale tak - właśnie obchodzimy stulecie naszego kochanego Ruchu.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-10

Wieści z klubu

Do sezonu pozostało już tylko kilka dni i widać to na każdym kroku, ponieważ coraz więcej się dzieje wokół naszego klubu.
Podobnie jak rok temu w sprzedaży pojawiły się karnety, które kosztują tylko 100 zł.
Jest również opcja „Vip” ale tutaj trzeba już zapłacić 300 zł.
Karnet obowiązuje na obie rundy z wyjątkiem pierwszego spotkania z Dramą Zbrosławice, bo w tym terminie świętować będziemy stulecie Ruchu, a obchody rozpoczną się od 14:00. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-06

Stulecie klubu - informacje o biletach

Stulecie klubu zbliża się wielkimi krokami, bo już 14 sierpnia będziemy obchodzić "setkę", a obchody zaplanowano na niedzielę 18 sierpnia.
W tym dniu oprócz meczu ligowego z Dramą Zbrosławice na kibiców czekać będzie wiele innych atrakcji między innymi mecz naszych oldbojów, którzy reprezentowali Cidry w ekstraklasie. Bramy boiska zostaną otwarte od godziny 14:00 i już teraz klub podał informacje o sprzedaży biletów. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04