Newsy

Kupujemy karnety

Jak dobrze wiemy jest to nasz ostatni sezon na stadionie przy Narutowicza 11 i z tej okazji nasz klub wypuścił karnety !
Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ długo nie było u nas karnetów i część kibiców domagała się, aby znowu były.
Chyba nie trzeba nikogo namawiać do tego, aby zakupić taki karnet, bo oprócz tego, że klub zarobi pieniądze to jeszcze posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo, aby kupić bilety na przyszły sezon. Jak dobrze pójdzie to w nowym sezonie zagramy na nowym stadionie, a wtedy Ci "wielcy" kibice, którzy ostatni raz byli na meczu z Zawiszą, Gieksą, Zagłębiem Sosnowiec czy nawet Lechem Poznań, przypomną sobie, że jest taki klub jak Ruch Radzionków. A stadion będzie mieć tylko pojemność na około 500 osób. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-07-13

Czapki Rybaczki

Do sprzedaży trafił kolejny nowy gadżet.
Są to czapki rybaczki w moro, na których znajduje się nasz herb oraz napis "Forever Young". Parę lat temu również wydaliśmy rybaczki jako jeden z pierwszych naszych gadżetów, jednak znajdował się na nich tylko mały herb.
Tym razem czapki zostały wykonane bardzo dobrze i na żywo prezentuje się konkretnie. Nie ma też co ukrywać, ale po części wzorowaliśmy się na kibicach Dynama Dresden, którzy na swój wyjazd wszyscy jechali właśnie w czapkach moro i efekt wizualny był niesamowity.
Koszt takiej rybaczki to 35 zł, a więcej informacji można uzyskać na naszym forum. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-07-11

Sezon 2017/2018 - komplet drużyn

Poznaliśmy komplet drużyn, które będą z nami rywalizować o awans w sezonie 2017/2018.
Na pierwszy rzut oka nadchodzący sezon zapowiada się bardziej atrakcyjny niż ten poprzedni, jednak przyszłość pokaże, gdzie będziemy mogli wspierać Ruch Radzionków i kto się pojawi u nas w sektorze gości.  Do IV ligi awansowała Sparta Lubliniec oraz Śląsk Świętochłowice, czyli drużyny z którymi mieliśmy już okazję zagrać w niedalekiej przeszłości.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2017-07-10

Zejść ze sceny niepokonanym - Piotr Rocki odchodzi z RR

Emocje opadają, jak po wielkiej bitwie kurz ... Parafrazując słowa Krzysztofa Markowskiego, odnosimy się dziś do odejścia Pana Piłkarza - Piotra Rockiego z drużyny Ruchu Radzionków. Śmiało można rzec - ikony tego klubu w drugiej dekadzie XXI wieku.
W ostatnich sezonach, gdy zwiedzaliśmy mniej lub bardziej oddalone od Radzionkowa wiochy, miejscowi często przychodzili głównie dla niego. Zobaczyć jak Piotrek się zaprezentuje, czy ma jeszcze w sobie coś z tego chłopaka zapamiętanego z telewizji, który walczył w koszulce Groclinu czy Legii. On zaś nierzadko był klasą samą dla siebie na tle 4 ligowych rywali czy kolegów z zespołu.
Piłki podawane z dokładnością profesora, kolejne asysty i bramki. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-07-05

Nowa edycja vlepek

Wraz z początkiem wakacji do sprzedaży trafiła nowa edycja vlepek kibicowskich wydana przez ultrasów z South Inferno.
Cena jednej paczki standardowa, czyli 5 zł.
W paczce znajduje się 50 vlepek, pięć projektów i z każdej po dziesięć sztuk.
Zachęcamy do kupna, ponieważ każdy kibic jadąc na wakacje musi mieć przy sobie vlepki, aby zaznaczyć swoją obecność poza Radzionkowem.
Przy okazji ciekawe zdjęcia z nową edycją vlepek w roli głównej można wysyłać na naszego meila fanatycy-ruchu@wp.pl, a najciekawsze zdjęcia opublikujemy na stronie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-07-03

Czas letnich rozliczeń. Podsumowanie wiosny 2016/2017

Wraz z końcem czerwca, gdy promienie słońca ogrzewają powietrze na potęgę i rozpoczął się oficjalnie sezon wakacyjny, przyszedł czas podsumowań kończącej się rundy wiosennej. Rundy "dziwnej", ze względu na przeboje z wyjazdami, zakończonej drugim miejscem w lidze i pechową porażką w finale wojewódzkiego Pucharu Polski.
Sportowo tym samym zostajemy w tym samym od lat miejscu.
Dziś jednak nie o aspektach futbolowych, a związanych z tym co "tygrysy lubią najbardziej"...

    [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-07-01

Wojewódzki finał Pucharu Polski

Gdy kończyliśmy ostatni mecz w sezonie to każdy z nas myślał, że rzeczywiście jest to ostatni mecz Ruch Radzionków przed własną publicznością w tym sezonie. Byliśmy w błędzie, bo nasza drużyna bez problemu dostała się do finału Pucharu Polski na szczeblu Wojewódzkim i do Radzionkowa przyjechał Rekord Bielsko Biała, drużyna, która zajęła wysokie trzecie miejsce w III lidze.
Było o co grać, bo w kolejnej rundzie na zwycięzcę czeka znany w całej Polsce GKS Bełchatów, a oprócz tego wygrana drużyna mogła zgarnąć sporą sumę, a jak wiadomo dla naszego klubu byłby to niezły zastrzyk gotówki. Niestety nie udało się ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-06-25

Wiosenna wyjazdy

Na oficjalne podsumowanie rundy wiosennej musimy jeszcze trochę poczekać, jednak już teraz możemy przedstawić nasze liczby wyjazdowe w tej "dzikiej" rundzie. "Dzika", ponieważ z powodu złych warunków atmosferycznych Związek przekładał nam wyjazdy w tym jeden z ważniejszych na Gwarek i by później nadrobić zaległości to wszystko przekładano na Maj i w tym miesiącu odbyło się aż osiem spotkań w tym większość na wyjeździe. Gdzie mogliśmy się pojawić to tam pojechaliśmy, jednak nie obyło się bez zamkniętych sektorów z tych samych powodów co zawsze i pewnie w przyszłości nic się nie zmieni. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-06-18

Zbiórka zakończona - kwota zebrana

Wszystkim kibicom, którzy wsparli finansowo naszą zbiórkę na wynajętego prawnika bardzo dziękujemy. Kolejny raz nasz kibic mógł liczyć na braci po szalu i szybko udało się zebrać potrzebne pieniądze na prawnika, który próbuje wybronić naszego kibica za mecz w Knurowie z Concordią. Miejmy nadzieję, że sprawa zakończy się po naszej myśli i prawda zwycięży. Zbiórkę pieniędzy skomentował również kibic, które ta sprawa dotyczy - "Wielkie dzięki za wsparcie, to wspaniała sprawa wiedzieć, że można liczyć na braci po szalu! Myślę, że ma to dużo większą wartość niż nawet same kwoty, które za każdym razem zbieramy w podobnych sytuacjach bo to pokazuje, że wciąż można liczyć na solidarność drugiej osoby ... "
Dodane: 2017-06-16

"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" Trwa zbiórka na Prawnika

Dwa tygodnie temu rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy wśród naszych kibiców na pokrycie kosztów związanych z wynajęciem prawnika dla naszego fanatyka.
W 2015 roku odbył się pamiętny mecz w Knurowie, gdzie z rąk policjantów zginął kibic Concordii Knurów. Śmierć kibica wstrząsnęła nie tylko kibicowską Polską, ale również całym Światem i niestety do dziś morderca nie został ukarany, a sprawa została umorzona.
Cała ta sprawa ze śmiercią śp.Dawida toczyła się bardzo długo i również nasi kibice składali zeznania jako świadkowie mówiąc po prostu to co widzieli, czyli brak strzałów ostrzegawczych, broń wymierzona w głowy itd. Oczywiście wersja policji całkowicie była inna. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-06-09
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04