Newsy

Nowy dział w kategorii Old School

Na stronę dodaliśmy nowy dział do kategorii "Old School".
Oprócz biletów z ekstraklasy i wcześniejszych sezonów postanowiliśmy umieścić dział ze starymi zdjęciami z naszych trybun.
Część fotek pochodzi z naszego profilu na Facebooku ale będziemy również dodawać takie ujęcia, których jeszcze nigdzie nie było, tym bardziej teraz, gdy trwa przerwa w rozgrywkach piłkarskich.
Dodane: 2019-06-21

Wiosenne liczby wyjazdowe

Sezon 2018/2019 w III lidze dobiegł właśnie do końca i czas na różne podsumowania czy statystki z rundy wiosennej.
Dla Ruchu Radzionków była to tragiczna runda, ponieważ o ile jesienią było bardzo dobrze i zajęliśmy bezpieczną pozycję w tabeli to już na wiosnę nie wygraliśmy aż 13 meczów i szybko nasza sytuacja stała się dramatyczna. Każdy kolejny ważny mecz " o życie " kończył się albo remisem albo porażką i inaczej się to nie mogło skończyć jak spadkiem do IV ligi.
Nie zawiedli kibice Ruchu, którzy w dobrych liczbach i przede wszystkim regularnie jeździli na wyjazdy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-06-16

Oficjalnie w IV lidze

O tym, że spadliśmy z IV ligi było wiadomo już dużo wcześniej, jednak po sobocie można powiedzieć oficjalnie, że Ruch Radzionków wraca na „stare śmieci” czyli do IV ligi.
Ligę kończymy na 16 miejscu, przez cały sezon tracimy aż 72 bramki i od 13 meczów nie schodziliśmy z murawy z trzema punktami.
Nawet Zagłębie II Lubin nam nie odpuściło i wygrało w sobotę z nami aż 1:6.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-06-10

Jeździmy do końca - relacja z Brzegu

Meczem w Brzegu zakończyliśmy wyjazdowy sezon w III lidze i był to też nasz ostatni wyjazd w tej klasie rozgrywkowej, ponieważ cztery dni wcześniej pogrzebaliśmy już całkowicie szanse na utrzymanie III ligi w Radzionkowie. Ktoś by mógł powiedzieć, że po co jedziemy do Brzegu jak i tak już spadamy – a no właśnie, jedziemy, bo my nie kibicujemy dla wyników. Oczywiście każdy z nas chciałby, by Cidry wszystkich ogrywały i zdobyły Ligę Mistrzów, ale póki co w klubie jest źle i właśnie w tym momencie musimy udowodnić, że jesteśmy kibicami, którzy z Ruchem będą na dobre i na złe, a nie tylko wtedy, gdy jest dobrze.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-06-03

Zdjęcia z Brzegu

Wczoraj w Brzegu pojawiło się 50 kibiców Ruchu Radzionków i tym samym dobiegł do końca sezon wyjazdowy w III lidze.
Niestety dla nas był to też ostatni wyjazd w III lidze, bo cztery dni temu po przegranej ze Ślęzą Wrocław nie udało się utrzymać i ponownie spadamy do piątej klasy rozgrywkowej. Mimo to w dobrej liczbie kibice Cidrów wspierali drużynę w Brzegu, a zdjęcia z tego wyjazdu są już dostępne na naszej stronie!
Dodane: 2019-06-02

Nie jeździmy dla wyników - kierunek Brzeg!

Drodzy kibice, przeczytajcie to uważnie!
Jeszcze nie czas na podsumowanie sezonu i nie czas na zastanawianie się kogo to wina, że spadliśmy do IV ligi po tak fatalnej rundzie wiosennej.
Swoje już wiemy, ale póki co musimy się skupić na najbliższych dwóch kolejkach, bo już w sobotę czeka nas ostatni wyjazd w III lidze, a naszym kierunkiem jest Stal Brzeg. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-05-30

Trzecia liga nie dla nas ... znowu spadamy

Wszystko zmieniło się jak w kalejdoskopie. Jeszcze niedawno cieszyliśmy z bramki Piecucha w barażu w Bytomiu, cztery dni później płakaliśmy ze szczęścia po wygraniu barażów.Żegnaliśmy się jeszcze z naszym domem przy Narutowicza, a dzisiaj spadamy znowu do IV ligi. Nasza gra szczebel wyżej to był tylko krótki, jedno-sezonowy epizod i znowu wracamy na stare śmieci. A kto by pomyślał po pierwszej rundzie, że tak to się wszystko zakończy, że nastąpi seria 11 meczów bez wygranej.Wierzyliśmy do końca, piłkarze grali do końca ale niestety nie udało się ...
Sezon się jeszcze nie zakończył. W sobotę wszyscy jedziemy do Brzegu. Nie kibicujemy dla wyników, musimy być z tym klubem na dobre i na złe.
Właśnie nadeszły te złe czasy, które zweryfikują wierność i oddanie kibiców.
Dodane: 2019-05-29

Galeria z wyjazdu do Zdzieszowic

Na stronie pojawiła się galeria z meczu Ruch Zdzieszowice - Ruch Radzionków.
Jest to już dziewiąta galeria z tej rundy przygotowana przez redakcję naszej strony.
W Zdzieszowicach pojawiło się 55 kibiców Ruchu z trzema flagami i transparentem. Niestety fani kolejny raz zawiedli się na piłkarzach, którzy nie wygrali już od 10 spotkań.
Dodane: 2019-05-27

55 kibiców Cidrów w Zdzieszowicach

Jeździć musimy, jeździć będziemy, bo każdy wyjazd to rzecz święta!
Wczoraj zagraliśmy w Zdzieszowicach z naszym imiennikiem, który już o nic nie gra, bo ma pewne utrzymanie.
Dla Cidrów ten mecz miał całkiem inne znacznie, ponieważ jesteśmy w strefie spadkowej i jest coraz gorzej. Liczyliśmy chociaż na to, że może w końcu uda się wygrać w Zdzieszowicach ale nic z tego …

[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-05-26

Kamil Rakoczy odchodzi z Ruchu!

Kamil Rakoczy zrezygnował z funkcji trenera Ruchu Radzionków!
Niestety nie jest to w obecnej chwili dobra informacja dla całego klubu, ponieważ walczymy nadal o utrzymanie, a do zakończenia sezonu zostały już tylko cztery kolejki. Z drugiej strony jeśli zespół nie wygrał już 9 spotkań i po zimie drużyna całkowicie jest "rozbita" to jakieś zmiany musiały nastąpić.
Czy to pomoże? Czas pokaże. Żaden kibic Ruchu na pewno by nie chciał spadku w momencie, gdy będziemy obchodzić stulecie klubu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-05-21
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04