Newsy

Ruch - Sparta Lubliniec #2 galeria

I mamy dla Was kolejną fotogalerię od kolegi Pawła.
24 ujęcia jego autorstwa można już zobaczyć w naszej galerii i również jego zdjęcia robią ogromne wrażenie.
Dokładnie opisują wczorajszy pokaz w przerwie meczu chociaż jedno jest pewne - to trzeba było przeżyć na żywo, bo wczorajszy dzień zapadnie w pamięci kibiców na całe życie. Jest to druga i na pewno nie ostatnia seria zdjęć z meczu ze Spartą Lubliniec.
Dodane: 2018-06-03

Pierwsza seria zdjęć z pożegnania stadionu

Wczoraj na meczu ze Spartą Lubliniec godnie pożegnaliśmy nasz stadion przy ul. Narutowicza 11.
Na relację musimy jeszcze poczekać, ponieważ sporo rzeczy wydarzyło się podczas wczorajszego spotkania i wszystko chcemy zamieścić w dłuższym opisie, a póki co na stronę "wjechała" pierwsza, obszerna galeria od dwóch fotografów - Artura i Marcina za co dziękujemy, że tak pięknie uchwycili wczorajszy dzień na swoich aparatach. Jest to pierwsza partia zdjęć, a kolejne od innych fotografów również zamieścimy w najbliższym czasie. Zapraszamy do galerii.
Dodane: 2018-06-03

Byliśmy na Śląsku Świętochłowice

W środku tygodnia nasza drużyna zremisowała wyjazdowy mecz ze Śląskiem Świętochłowice 2:2. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kibiców Ruchu Radzionków, którzy bez większego "ciśnienia" pojawili się w 20. Śląsk wiedział, że przyjedziemy ale miejscowi działacze nie chcieli otworzyć sektora gości i musieliśmy sobie znaleźć miejsce obok budynku klubowe, gdzie parę razy zaznaczamy swoją obecność. Kibice ze Świętochłowic mobilizowali się na nasz mecz i nawet zorganizowali w mieście zbiórkę, ale chyba na tej zbiórce pojawiły się ... trzy osoby.
Jeden kibic z flagą, drugi z megafonem, a trzeci z butelką wódki. Czasami dopingowali i bluzgali na sędziego, jednak w drugiej połowie poniosła ich fantazja i bluzgi poleciały też w naszym kierunku i skończyło się to tym, że musieli ewakuować się na trybunę VIP.
Dodane: 2018-05-31

Wielki mecz i wielkie pożegnanie !

Na ten dzień już teraz każdy z kibiców rezerwuje sobie czas, bo oficjalnie jako kibice na tym spotkaniu będziemy się żegnać z naszym stadionem - naszą świątynią.
Wiadomo, że jeśli wygramy ligę to tydzień później zagramy jeszcze baraże, ale zdecydowaliśmy, że na meczu ze Spartą Lublińcem będziemy żegnać się z Narutowicza 11 z jednego prostego powodu.
Teraz policja gada, że baraże będą z kibicami, a nagle zmienią zdanie i będzie "pozamiatane".
W historię naszego klubu wpisało się wiele wydarzeń czy sytuacji. Były to chwile radości jak i smutku. Najwierniejsi kibice, którzy pozostali z tym klubem na dobre i na złe, w tym uczestniczyli i ponownie będziemy mieli okazję wpisać się w historię Ruchu Radzionków.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-05-26

Intensywny czerwiec

Powoli zbliżamy się do końca sezonu, a co za tym idzie czeka nas bardzo intensywny i pracowity okres. W najbliższym czasie wiele się wydarzy dlatego wszyscy muszą być zaangażowani i żyć tym klubem na maksimum swoich możliwości. Jeśli nic się nie zmieni w ligowej tabeli, to historia ponownie zapiszę na naszych oczach.
30.05 wyjazd na Śląsk Świętochłowice
02.06 oficjalnie żegnamy nasz stadion!
09.06 Najazd na Poraj – świętujemy 1 miejsce w lidze
16.06 Baraż mecz wyjazdowy
20.06 Baraż mecz domowy
Dodane: 2018-05-20

Nie chcą nas w Będzinie - wyjazd na Sarmację odwołany

Informacja dla osób, które zapisały się na sobotni mecz lub miały taki zamiar. Wyjazd zostaje odwołany.
Kolejny raz nie wejdziemy na stadion Sarmacji Będzin. Wczoraj klub z Będzina poinformował nas, że mają sektor w remoncie (oczywiście znowu ściema).
W środę ich zarząd ma spotkanie z policją i w porozumieniu z nimi zostanie do nas wysłane oficjalne pismo o nie przyjęciu naszych kibiców przez właśnie wymyślony remont! Rok temu było to samo i chyba już nigdy nie wejdziemy na Sarmację, dlatego trzeba jak najszybciej uciekać z tej żenującej ligi. Na obecną chwilę mieliśmy zapisanych 52 kibiców.
Dodane: 2018-05-15

Ruch - Szczakowianka okiem kibica

Na mecz ze Szczakowianką Jaworzno w naszych szeregach nastąpiło lekkie poruszenie, ponieważ każdy z nas liczył na to, że w sektorze gości pojawią się kibice z Jaworzna wraz ze swoimi "ziomalami" z Szombierek Bytom. Wiadomo - mecz z kibicami przyjezdnymi zawsze ściągnie większą ilość do młyna, tym bardziej w naszej lidze, gdzie jest to rzadki widok. Niestety przeliczyliśmy się, bo sektor gości w tym dniu świecił pustkami co jest dla nas bardzo dziwne, ponieważ gdy byliśmy w Jaworznie to Szczakowianka wystawiła młyn, była wspierana przez Szombierki i zaprezentowali oprawę. Do Radzionkowa już nie chcieli przyjechać. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-05-14

Fotogaleria z meczu z Szczakowianką

Niestety nie udał się wczorajszy mecz ze Szczakowianką Jaworzno. Nasza drużyna przegrała aż 1:3 z zespołem, który walczy o utrzymanie.
Porażki boli, jednak nasza przewaga jest tak duża, że każdy już jest myślami przy meczu derbowym z liderem drugiej grupy.
A galerii można zobaczyć już zdjęcia trybun z wczorajszego spotkania, a lada moment zostanie dodany krótki opis.
Dodane: 2018-05-13

Ruch - Ornontowice. 10 minut wystarczyło.

1 Maja w dzień wolny od pracy rozegraliśmy kolejny ligowy mecz, a rywalem był Gwarek Ornontowice. Na trybunach atmosfera bardziej piknikowa ze względu na majówkę. Wielu kibiców niestety wybrało wycieczki czy jakieś grille, ale kto miał się pojawić, ten się pojawił i na pewno nie żałuje wyboru. Do 79 minuty nasza drużyna niespodziewania przegrywała 0:2 chociaż każdy miał świadomość, że łatwo nie będzie. Zabrakło dwóch ważnych zawodników, którzy doznali kontuzji na wcześniejszych meczach. Wszyscy pogodzili się z pierwszą porażką od października poprzedniego roku, na sektorze nawet śpiewano piosenkę "Nic nie może przecież wiecznie trwać", aż nagle Cidry zdobyły bramkę kontaktową. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-05-03

Bezdomny Ruch - media o naszym problemie

Wraz z bardzo dobrą postawą naszej drużyny i zdecydowaną przewagą punktową nad resztą zespołów, coraz głośniej mówi się o naszym problemie ze stadionem. Media zwróciły uwagę na to, że jesteśmy ewenementem na skalę krajową jak i Światową, ponieważ klub, który jest najlepszą wizytówką miasta nie ma swojego obiektu piłkarskiego. Władze nie potrafią docenić tego, że Radzionków w Polsce kojarzony jest tylko i wyłącznie z Cidrami czy takimi osobami jak Marian Janoszka. W przyszłym roku będziemy świętować stu lecie klubu - jesteśmy jednym z najstarszych klubów w Polsce i niestety przez nieudolność władz to historia klubu może się zatrzymać właśnie w te okrągłe urodziny. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-05-01
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04