Newsy

Ostatni mecz w Orzechu - relacja

Dobiegła końca nasza przygoda na boisku w Orzechu, gdzie na co dzień rozgrywa swoje mecze tamtejszy Sokół.
Z jednej strony radość z awansu do III ligi, z drugiej strony problem ze stadionem, bo nasz dom przy Narutowicza 11 został zburzony. Tak wyglądał początek sezonu. W sobotę meczem z Brzegiem zakończyliśmy rundę jesienną przed własną publicznością, bo pozostał nam jeszcze wyjazd na Zagłębie II Lubin, gdzie również będziemy obecni. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-11-20

Tak pożegnaliśmy Orzech - zdjęcia

Wczoraj Ruch Radzionków rozegrał ostatni mecz w rundzie jesiennej przed własną publicznością oraz było to ostatnie spotkanie na boisku w Orzechu, gdzie przez pół roku musieliśmy rozgrywać mecze przez nieudolność władz Radzionkowa.
Na trybunach frekwencja dopisała, a w młynie została zaprezentowana oprawa. Pojawił się nawet jeden kibic z Brzegu z flagą Stali.
Opis meczu pojawi się jutro, a już teraz do galerii zapraszamy, by zobaczyć zdjęcia z tego pojedynku, który zakończył się remisem 1:1
Dodane: 2018-11-18

Ostatni mecz w Orzechu - bądź z nami !

Co weekend każdy z nas podziwia dobre oprawy na innych stadionach, głośny doping czy liczne młyny takich ekip jak Lechia Gdańsk, Legia Warszawa czy Górnik Zabrze.
Każdy z nas marzy o takiej atmosferze na meczach Ruchu Radzionków lub każdy kibic chciałby co weekend dopingować w taki sam sposób jak chociażby na meczu barażowym lub wtedy, gdy żegnaliśmy nasz stadion przy N11.
By stworzyć nasz również wspaniały, rodzinny, radzionkowski klimat wiele nie trzeba. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-11-14

Krótko o meczu w Wrocławiu

W sobotę na wyjazdowym meczu ze Ślęzą Wrocław pojawiło się 11 kibiców Ruchu Radzionków.
Choć wyjazd nie był oficjalnie organizowany to właśnie ta grupa kibiców i tak postanowiła się zorganizować i pojechać do Wrocławia.
Mimo wczesnej godziny wyjazdu to i tak kibice na mecz dojechali spóźnieni. W Wrocławiu jest tyle boisk i stadionów, że podjechali na całkiem inny obiekt. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-11-12

Ruch - Ruch Zdzieszowice 1:0

Wczoraj na boisku w Orzechu podejmowaliśmy Ruch Zdzieszowice.
Było to przedostatnie spotkanie (podobno) na tym boisku i zakończyło się dla nas szczęśliwie. Pokonaliśmy Ruch Zdzieszowice 1:0 po bramce Harmaty. Choć mecz rozpoczął się o wczesnej porze, bo o 13:00 i również pogoda nie rozpieszczała to całkiem sporo kibiców pojawiło się na boisku w Orzechu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-11-04

Zapisy na polar zakończone

W dniu dzisiejszym została zamknięta lista na nowe polary z Ruchem Radzionków.
Ciąg dalszy zostanie przypilnowany przez Ultrasów, a wszystkich kibiców, którzy zapisali się prosimy o przygotowanie w najbliższym czasie 85 zł.
Jak polary będą gotowe to wtedy zostanie napisana informacja o tym w jaki sposób można je odebrać.
Dodane: 2018-11-02

Skromna galeria z Dzierżoniowa

Z lekkim poślizgiem dodaliśmy skromną galerię z meczu w Dzierżoniowie, gdzie za Ruchem pojechało 14 kibiców Cidrów.
Choć wygraliśmy 3:1 to trzeba przyznać szczerze, że nie było łatwo i drużyna Lechii mocno się postawiła.
Relacja z tego wyjazdu została już dodana wcześniej, a teraz zapraszamy do galerii.
Dodane: 2018-11-01

Zapisy na polary do 1 listopada

Jeszcze tylko przez dwa dni będą prowadzone zapisy na nowy gadżet z Ruchu Radzionków, a będzie nim polar na chłodne jesienne i zimowe dni.
Koszt polara to 85 zł i pełna rozmiarówka podana jest na forum. Tam również można się zapisać na polar, a płatność będzie przy odbiorze.
Radzimy się pośpieszyć, ponieważ będzie to tylko jedno zamówienie i więcej ultrasi nie będą domawiać. Zapraszamy na forum!
Dodane: 2018-10-30

Lechia Dzierżoniów - Ruch 1:3

W minioną sobotę zagraliśmy na wyjeździe z Lechia Dzierżoniów, gdzie wybrało się 14 kibiców Ruchu Radzionków.
W tym sezonie nasza forma wyjazdowa jest bardzo dobra, dlatego był to pierwszy wyjazd, gdzie kibice dojechali samochodami na własną rękę, a takie wyjazdy mają również swój klimat. Droga do Dzierżoniowa minęła sprawnie bez większych problemów. Jedynie korek na A4 opóźnił trochę nasz dojazd do miejsca docelowego.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-29

Mecz Cidrów i nie tylko

W minioną sobotę na boisku w Orzechu podejmowaliśmy lidera z Polkowic. Górnik to drużyna dobrze nam znana, bo parę lat temu często z nimi rozgrywaliśmy mecze na zapleczu ekstraklasy. Teraz rywalizujemy razem na poziomie III ligi, jednak porównując budżet Cidrów i Górnika Polkowice, to nie wiadomo czy nawet w Radzionkowie mamy 1/6 tego co w Polkowicach.
Mimo tej różnicy to nasza drużyna ambitnie walczyła do ostatniego gwizdka i udało się zremisować 1:1. Dużo nie brakowało, a prawie zgarnęliśmy trzy punkty, jednak w doliczonym czasie gry do pustej bramki nie trafił nasz zawodnik. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-22
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04