Newsy

Nowości na stronie

Przerwa w rozgrywkach ligowych do dobry okres na to, aby uzupełnić nasze działy na stronie www.ultrasruch.com.
Oprócz opisu z meczu Ruch Radzionków - ŁKS Łódź z 2003 roku dodaliśmy sporo nowych zdjęć do różnych działów.
Kategoria South Inferno i dział "flagi" został zaktualizowany o nową flagę z logiem grupy Ultras. Ta sama flaga znalazła się również w ogólnej kategorii z wszystkimi naszymi flagami.
Mimo, że za oknem zima to w popularnym dziale "Cidroki na wakacjach" dodaliśmy aż 11 fotek i tak samo "Nasza Wiara" została uzupełniona o nowe fotografie. Zapraszamy do przeglądania.
Dodane: 2017-12-22

Ruch Radzionków - ŁKS Łódź 2003 (Z kart historii)

Mecz z Łódzkim Klubem Sportowym elektryzował kibiców już od dłuższego czasu i to nie tyle ze względów sportowych (grały ze sobą dwie drużyny zagrożona spadkiem, sąsiedzi w ligowej tabeli), co z powodu tego, co wydarzyć się miało na trybunach ... A wydarzeniem tym być miało racowisko, jakiego jeszcze kameralny stadion Ruchu Radzionków nie oglądał!
Niestety z przygotowanych na ten mecz trzydziestu rac, odpalić udało się tylko jedną! Co z resztą? Przed meczem zostały one zarekwirowane przez policję ... Nie minęło jeszcze nawet 10 minut gry, a już nastąpił ciąg dalszy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-12-20

Pirotechnika na sylwestra - zamówienia

Wszystkich kibiców zainteresowanych pirotechniką na sylwestra zapraszamy na forum, gdzie można złożyć zamówienie u jednego z naszych kibiców.
Jak co roku nasi kibice mają możliwość kupna bezpośrednio u naszych ultrasów sprawdzoną i bezpieczną pirotechnikę. Nie są to przede wszystkim jakieś chińskie podróbki ze stoiska przy Biedronce.
Kibicem się jest przez cały rok więc i nowy rok trzeba przywitać po kibolsku z odpowiednią pirotechniką. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-12-15

Oprawy z Myszkowa na wideo!

Na naszą stronę dodaliśmy w ostatnim czasie sporo zdjęć z meczu z Myszkowem i nie przypominamy sobie, aby taką ilość fotek mieliśmy w wcześniejszych sezonach ale to koniec. Mamy dla Was nagranie wideo z podkładem muzycznym z wszystkich opraw, które została w tym dniu zaprezentowane! Zdjęcia to zdjęcia, ale jeszcze większe wrażenie robi właśnie filmik na którym dokładnie widać między innymi odpalone wyrzutnie przy pomarańczowych świecach dymnych.
Film trwa 4:14 minuty i można go zobaczyć na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=PxNIaU7_Ee0
Dodane: 2017-12-11

To My Kibice - Grudzień 2017.

Jak co roku w grudniu najważniejszym tematem numeru jest reportaż z Marszu Niepodległości, ze szczególnym uwzględnieniem jego kibicowskich akcentów.
Reportaż liczy 8 stron i zawiera nie tylko zwyczajową relację, ale również dużo przemyśleń na temat przebiegu i formuły marszu.
Największą część numeru zajmuje 14 obszernych reportaży z wybranych meczów listopada ( w tym relacja z naszego meczu z Myszkowem). [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-12-07

Jesień zakończona z kompletem wyjazdów

Z dobrej strony pokazali się kibice Ruchu Radzionków na wyjazdach w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018.
Ruch rozegrał osiem spotkań wyjazdowych i na wszystkich byli obecni kibice Cidrów!
W poprzednich sezonach z różnych powodów w rundzie wpadało nam przeważnie jedno zero i głównie z tego powodu, że mecz był rozegrany w środku tygodnia, a tym razem udało się zaliczyć komplet. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-12-04

Trzegia galeria z Myszkowa - od środka.

Od meczu z Myszkowem minął już tydzień, a mamy dla Was kolejną dawkę zdjęć z tego meczu.
Są to zdjęcia przesłane przez naszych kibiców, które zostały zrobione "od środka" czyli w młynie podczas ostatniej oprawy z użyciem rac i stroboskopów. A to jeszcze nie wszystko.
W najbliższym czasie dodamy ostatnią już, ale za to profesjonalną fotogalerię od osób, które jeżdżą po stadionach z aparatem na całym Świecie i tego dnia te osoby były również na naszym meczu z Myszkowem.
Dodane: 2017-12-02

Zebrano 367 zł na cele Ultras - South Inferno dziękuje!

Podczas meczu z Myszkowem została zorganizowana zbiórka pieniędzy na cele Ultras, która została połączona z loterią.
Każdy po wrzuceniu pieniędzy do puszki otrzymał numerek i wylosowane przez spikera osoby mogły w przerwie meczu wziąć udział w konkursie rzutów karnych, a do wygrania była oryginalna koszulka Ruchu Radzionków z sezonu 2010/2011.
Dzięki tej połączonej zbiórce w puszcze znalazło się aż 367 zł. Na wiosnę czekają nas dwa atrakcyjne mecze na naszym stadionie i Ultrasi już w przerwie zimowej chcą rozpocząć przygotowania, aby godnie się pożegnać z naszym stadionem przy Narutowicza 11, dlatego dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie finansowe i za każdą złotówkę wrzuconą do puszki na meczu z Myszkowem.
Dodane: 2017-11-29

Runda zakończona z rozmachem. Opis meczu z Myszkowem

Na tle innych ekip mecz z Myszkowem był najważniejszym naszym spotkanie przy Narutowicza 11 w rundzie jesiennej. Do końca też nie było wiadomo, czy goście będą obecni w sektorze gości, bo sektor raz jest otwierany przez policję, a raz zamykany.
Niestety w tym dniu nadzór budowlany był czujny i sektor gości został zamknięty, lecz nie przeszkodziło nam to w sporej mobilizacji tak, by ludzie wiedzieli, że na tym meczu muszą być.
Spotkanie z Myszkowem miało się odbyć już dużo wcześniej, jednak zostało dwa razy przełożone i dwukrotnie w rozegraniu spotkania przeszkodził deszcz.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2017-11-27

Ruch - KS Myszków. Druga porcja zdjęć już w galerii.

Dodaliśmy na stronę drugą fotogalerią z meczu z Myszkowem. Podziękowania za nadesłane zdjęcia dla naszego fotografa z oficjalnej strony Ruchu oraz dla Pana Mirosława, który na co dzień fotografuje dla strony "Sportowe Piekary".
Tym razem pojawiło się 28 zdjęć co daje nam razem już 70 ujęć z tego co się działo w czasie meczu i to nie wszystko.
W ciągu tygodnia dodamy jeszcze ujęcia ze środka młyna i być może otrzymamy parę ujęć z klimatem z wszystkich opraw.
Nie zabraknie również relacji i nagrania wideo.
Dodane: 2017-11-26
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04