Newsy

Jedną nogą w trzeciej lidze. Relacja z Bytomia

Takiego scenariuszu przed sezonem raczej nikt się nie spodziewał.
Po pierwszej rundzie nasza drużyna traciła aż 9 pkt. Do lidera i raczej nikt nie myślał o jakichkolwiek szansach na udział w barażu. Do tego nastąpiły problemy finansowe i klub pozbył się kilku graczy.
Natomiast w Polonii Bytom również nie było kolorowo. Najpierw kombinacje ze zmianą nazwy, później również problemy finansowe.
Przed sezonem na wniosek policji i kilku klubów, bytomską Polonię „wrzucono” do drugiej grupy, by nie doszło do meczu między innymi z nami czy Szombierkami Bytom. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-18

Zwycięski remis - zdjęcia z barażu

Wczoraj odbył się pierwszy mecz barażowy z Polonią Bytom. W sektorze gości pojawiło się 120 kibiców Ruchu, a mecz zakończył się wielkim sukcesem dla nas, bo po remisie 1:1 z Bytomia został przywieziony korzystny wynik i to my przed rewanżem jesteśmy w lepszej sytuacji.
Na stronę zostały dodane zdjęcia z tego spotkania i ta galeria zawiera nie tylko nasze fotki, ponieważ naszego fotografa nie było na murawie, dlatego dodaliśmy też parę ujęć z innych stron. Relacja pojawi się później.
Dodane: 2018-06-17

Zdjęcia z meczu Polonia Poraj - Ruch

Z drobnym opóźnieniem dodaliśmy na naszą stronę dziesięć zdjęć z wyjazdu na Polonię Poraj, gdzie wybrało się 56 kibiców Ruchu.
Prawie cała grupa wyruszyła na mecz samochodami, co jest u nas rekordem pod względem ilości aut jadących na wyjazdowy mecz.
W Poraju również świętowaliśmy pierwsze miejsce w tabeli ligowej i pozostały jeszcze tylko baraże, a rywalem będzie bytomska Polonia.
Pierwszy mecz barażowy już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Bytomiu.
Dodane: 2018-06-15

Nadchodzą baraże z Polonią !

Kto by pomyślał przed sezonem, że to Ruch Radzionków zajmie pierwsze miejsce w tabeli? Przecież był moment, że traciliśmy do Szombierek aż 9 pkt. Kto by pomyślał, że w barażu zagramy z Polonią Bytom? która również miała swoje problemy finansowe.
Gdy fani piłki odliczają do Mistrzostw Świata w Rosji to wszyscy kibice Cidrów czekają właśnie na baraż o III ligę. Będzie to wielki dzień, będzie to wielki mecz i wielka szansa na awans do III ligi. Ten sezon pokazał, że Ruch Radzionków to jedyna wizytówka i duma tego miasta, dlatego 16 i 20 czerwca musimy postawić kropkę nad "i'. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-13

Cidry w trasie - ostatni ligowy mecz

Meczem w Poraju zakończyliśmy udany sezon piłkarski, bo pomimo problemów finansowych nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w ligowej tabeli i przed nami pozostał już tylko pojedynek barażowy z Polonią Bytom. Na mecze z Polonią Poraj do tej pory większego ciśnienia nie było i przeważnie pojawialiśmy się tam symbolicznie, jednak teraz postanowiliśmy się bardziej zmobilizować z racji tego, że był to właśnie ostatni ligowy mecz Ruchu Radzionków. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-10

Pożegnaliśmy stadion po swojemu - relacja

Rok temu w mediach pojawiła się informacja, że nasz stadion został sprzedany przez komornika w prywatne ręce. Oczywiście nikt w to nie wierzył, chociaż każdy miał świadomość tego, że takie licytacje się odbywają co jakiś czas, ale chętnych na zakupienie terenu nie było. Niestety informacja okazała się prawdziwa i cały Ruch Radzionków niepewnie zaczął spoglądać w przyszłość.
Dla osób pytających dlaczego nasz obiekt został sprzedany, w skrócie możemy opisać tyle, że za czasów naszej gry w ekstraklasie, były już zarząd, po upadku kopalni narobił tyle długów, że stadion został przejęty przez komornika. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-07

Ruch - Sparta Lubliniec #3 galeria

Na naszej stronie pojawiła się już trzecia galeria z meczu ze Spartą Lubliniec, która składa się z 30 zdjęć.
Warto zwrócić uwagę na ujęcia z dachu pobliskiego bloku oraz z sektora gości, gdzie fajnie widać w linii prostej trybunę "Tramwajową".
Nie jest to koniec, bo jeszcze w tym tygodniu zamieścimy czwartą galerię oraz opis tego spotkania.
Warto również odwiedzać nasze forum, gdzie wklejane są linki do różnych filmów z sobotniego meczu.
Dodane: 2018-06-04

Ruch - Sparta Lubliniec #2 galeria

I mamy dla Was kolejną fotogalerię od kolegi Pawła.
24 ujęcia jego autorstwa można już zobaczyć w naszej galerii i również jego zdjęcia robią ogromne wrażenie.
Dokładnie opisują wczorajszy pokaz w przerwie meczu chociaż jedno jest pewne - to trzeba było przeżyć na żywo, bo wczorajszy dzień zapadnie w pamięci kibiców na całe życie. Jest to druga i na pewno nie ostatnia seria zdjęć z meczu ze Spartą Lubliniec.
Dodane: 2018-06-03

Pierwsza seria zdjęć z pożegnania stadionu

Wczoraj na meczu ze Spartą Lubliniec godnie pożegnaliśmy nasz stadion przy ul. Narutowicza 11.
Na relację musimy jeszcze poczekać, ponieważ sporo rzeczy wydarzyło się podczas wczorajszego spotkania i wszystko chcemy zamieścić w dłuższym opisie, a póki co na stronę "wjechała" pierwsza, obszerna galeria od dwóch fotografów - Artura i Marcina za co dziękujemy, że tak pięknie uchwycili wczorajszy dzień na swoich aparatach. Jest to pierwsza partia zdjęć, a kolejne od innych fotografów również zamieścimy w najbliższym czasie. Zapraszamy do galerii.
Dodane: 2018-06-03

Byliśmy na Śląsku Świętochłowice

W środku tygodnia nasza drużyna zremisowała wyjazdowy mecz ze Śląskiem Świętochłowice 2:2. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć kibiców Ruchu Radzionków, którzy bez większego "ciśnienia" pojawili się w 20. Śląsk wiedział, że przyjedziemy ale miejscowi działacze nie chcieli otworzyć sektora gości i musieliśmy sobie znaleźć miejsce obok budynku klubowe, gdzie parę razy zaznaczamy swoją obecność. Kibice ze Świętochłowic mobilizowali się na nasz mecz i nawet zorganizowali w mieście zbiórkę, ale chyba na tej zbiórce pojawiły się ... trzy osoby.
Jeden kibic z flagą, drugi z megafonem, a trzeci z butelką wódki. Czasami dopingowali i bluzgali na sędziego, jednak w drugiej połowie poniosła ich fantazja i bluzgi poleciały też w naszym kierunku i skończyło się to tym, że musieli ewakuować się na trybunę VIP.
Dodane: 2018-05-31
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04