Newsy

Druga galeria z derbów ...

Kolejna galeria z meczu z Polonią Bytom pojawiła się na naszej stronie. Autorem zdjęć są osoby z oficjalnej strony klubowej i dziękujemy Panu Zygmuntowi i Marcinowi za nadesłane zdjęcia. Wiele fotografii przedstawia naszą radość po meczu, gdzie na murawie wraz z piłkarzami świętowali kibice. Zapraszamy do galerii !
Dodane: 2018-06-23

Powraca Wielki Ruch

Drodzy kibice !
Dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery na wczorajszym meczu z bytomską Polonią. Dziękujemy za to, że byliście w tym sezonie przy Ruchu Radzionków i wierzyliście w to, że powróci "Wielki Ruch". Był to niesamowity sezon dla kibiców Ruchu. Musieliśmy być CIERPLIWI, bo przed zimą Szombierki miały sporą przewagę nad nami. Musieliśmy WIERZYĆ, że pokonamy Polonię Bytom w barażach o III ligę. Udało się !
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-22

Pierwsze zdjęcia z awansu

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia fotogalerii z wygranego meczu z Polonią Bytom.
Jest to pierwsza galeria, a będą jeszcze dwie. Ruch Radzionków pokonał w barażu drużynę z Bytomia 2:1 i to My awansowaliśmy do 3 ligi, a na trybunach pojawiło się tysiąc kibiców! Po meczu część fanów wybiegła na murawę do piłkarzy, a wszystko to można zobaczyć na zdjęciach.
Dodane: 2018-06-21

RUCH RADZIONKÓW W 3 LIDZE !!!

Nasza drużyna, która była z góry skazana na porażkę w meczu barażowym z Polonią Bytom, zwyciężyła ten pojedynek i to My jesteśmy w 3 lidze! Przed sezonem wszyscy kibice chcieli jednego - awansu do wyższej ligi, gdzie jest nasze miejsce. Z czasem to co było na wyciągnięcie ręki, oddalało się coraz bardziej. Szczególnie początek sezonu był bardzo trudny. Remis w pierwszym meczu na Górniku Piaski, później przegrana z rezerwami Rakowa. Kolejne mecze to remis u siebie ze słabym Grodźcem no i "cios" Szombierek Bytom, gdzie przegraliśmy aż 3:1.
Przerwa zimowa to kolejne złe informacje dla najwierniejszy kibiców. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-21

Jedną nogą w trzeciej lidze. Relacja z Bytomia

Takiego scenariuszu przed sezonem raczej nikt się nie spodziewał.
Po pierwszej rundzie nasza drużyna traciła aż 9 pkt. Do lidera i raczej nikt nie myślał o jakichkolwiek szansach na udział w barażu. Do tego nastąpiły problemy finansowe i klub pozbył się kilku graczy.
Natomiast w Polonii Bytom również nie było kolorowo. Najpierw kombinacje ze zmianą nazwy, później również problemy finansowe.
Przed sezonem na wniosek policji i kilku klubów, bytomską Polonię „wrzucono” do drugiej grupy, by nie doszło do meczu między innymi z nami czy Szombierkami Bytom. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-18

Zwycięski remis - zdjęcia z barażu

Wczoraj odbył się pierwszy mecz barażowy z Polonią Bytom. W sektorze gości pojawiło się 120 kibiców Ruchu, a mecz zakończył się wielkim sukcesem dla nas, bo po remisie 1:1 z Bytomia został przywieziony korzystny wynik i to my przed rewanżem jesteśmy w lepszej sytuacji.
Na stronę zostały dodane zdjęcia z tego spotkania i ta galeria zawiera nie tylko nasze fotki, ponieważ naszego fotografa nie było na murawie, dlatego dodaliśmy też parę ujęć z innych stron. Relacja pojawi się później.
Dodane: 2018-06-17

Zdjęcia z meczu Polonia Poraj - Ruch

Z drobnym opóźnieniem dodaliśmy na naszą stronę dziesięć zdjęć z wyjazdu na Polonię Poraj, gdzie wybrało się 56 kibiców Ruchu.
Prawie cała grupa wyruszyła na mecz samochodami, co jest u nas rekordem pod względem ilości aut jadących na wyjazdowy mecz.
W Poraju również świętowaliśmy pierwsze miejsce w tabeli ligowej i pozostały jeszcze tylko baraże, a rywalem będzie bytomska Polonia.
Pierwszy mecz barażowy już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Bytomiu.
Dodane: 2018-06-15

Nadchodzą baraże z Polonią !

Kto by pomyślał przed sezonem, że to Ruch Radzionków zajmie pierwsze miejsce w tabeli? Przecież był moment, że traciliśmy do Szombierek aż 9 pkt. Kto by pomyślał, że w barażu zagramy z Polonią Bytom? która również miała swoje problemy finansowe.
Gdy fani piłki odliczają do Mistrzostw Świata w Rosji to wszyscy kibice Cidrów czekają właśnie na baraż o III ligę. Będzie to wielki dzień, będzie to wielki mecz i wielka szansa na awans do III ligi. Ten sezon pokazał, że Ruch Radzionków to jedyna wizytówka i duma tego miasta, dlatego 16 i 20 czerwca musimy postawić kropkę nad "i'. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-13

Cidry w trasie - ostatni ligowy mecz

Meczem w Poraju zakończyliśmy udany sezon piłkarski, bo pomimo problemów finansowych nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce w ligowej tabeli i przed nami pozostał już tylko pojedynek barażowy z Polonią Bytom. Na mecze z Polonią Poraj do tej pory większego ciśnienia nie było i przeważnie pojawialiśmy się tam symbolicznie, jednak teraz postanowiliśmy się bardziej zmobilizować z racji tego, że był to właśnie ostatni ligowy mecz Ruchu Radzionków. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-10

Pożegnaliśmy stadion po swojemu - relacja

Rok temu w mediach pojawiła się informacja, że nasz stadion został sprzedany przez komornika w prywatne ręce. Oczywiście nikt w to nie wierzył, chociaż każdy miał świadomość tego, że takie licytacje się odbywają co jakiś czas, ale chętnych na zakupienie terenu nie było. Niestety informacja okazała się prawdziwa i cały Ruch Radzionków niepewnie zaczął spoglądać w przyszłość.
Dla osób pytających dlaczego nasz obiekt został sprzedany, w skrócie możemy opisać tyle, że za czasów naszej gry w ekstraklasie, były już zarząd, po upadku kopalni narobił tyle długów, że stadion został przejęty przez komornika. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-07
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04