Flagi
Herb
- Wymiary 1,5 x 1,5
- Mała flaga z herbem, który jest używany przez nas, kibiców. W całości szyta.Bytom Północ
- Wymiary 15m x 2m
- Piękna i duża flaga kibiców Ruchu, którzy zamieszkują północne dzielnice Bytomia. Flaga zadebiutowała 14 sierpnia 2020 roku podczas meczu ze Śląskiem Świętochłowice.Ruch Radzionków
- Wymiary 103cm x 90 cm
- Obecnie najmniejsza nasza flaga bez grafiki tylko z małym napisem w stylu Ultras - czcionka znana wśród kibiców na całym Świecie.1919 Ciderland
- Wymiary 1,5 x 1,5 m
- Mała flaga z datą powstania naszego klubu, która została wydana w roku w którym obchodzimy stulecie Ruchu Radzionków.Fan Club Vitor
- Wymiary 1,5 x 1,5 m
- Mniejsza wersja dzielnicowej flagi fan clubu Vitor.


Sadowa i Knosały
- Wymiary 10x1,5m
- Kolejna flaga z historią, która pamięta lata '90. Płótno należy do chłopaków z osiedla Zawadzkie, które jest podzielone właśnie na Sadowa i Knosały.
Flaga miała sporą przerwę w meczach, jednak ponownie została wyciągnięta z szafy i zdobi nasze nowe boisko, które jest przy ul. Knosały
RUCH
- Wymiary 4x1,5m
- Flaga w stylu old school, która pamięta czasy ekstraklasy. Miała swoją przerwę kilka lat, jednak została odzyskana przez śp. Jasia od nieaktywnej osoby i ponownie można ją zobaczyć na naszych meczach.Śp.JASIU
- Wymiary 8x2 m.
- Tego typu flag chcielibyśmy zdecydowanie jak najmniej zamawiać. Płótno ku pamięci śp.Jasia, fanatyka, który całe swoje życie poświęcił dla tego klubu. Zmarł w grudniu 2018 roku.


Osiedle Zawadzkie
- Wymiary - 6x2 m.
- Flaga od kibiców z radzionkowskiego osiedla "Zawadzkie".
Co ciekawe na tej dzielnicy od 2019 roku Ruch Radzionków będzie rozgrywał swoje mecze na tzw. "Orliku", który powstał tam przy Szkole Mistrzostwa Sportowego.
South Inferno'04 Logo
- Wymiary 2x2 m.
- Wizytówka ultrasów z grupy South Inferno z odświeżonym logiem. Debiut flagi to mecz z Myszkowem w marcu 2017 roku. Na tym spotkaniu zaprezentowana została między innymi oprawa "Sztafeta Pokoleń".

Ultras

- Wymiary 5x2
- 5 listopada 2016 roku zadebiutowała flaga "Ultras" na meczu z Polonią Poraj. Flaga ta wisiała na naszych meczach już w latach '90, a obecne płótno to właśnie odnowiona flaga, a ze względu na charakter i napis Ultras to w całości została sfinansowana przez grupę Ultras South Inferno
Ruch Radzionków Polska

- Wymiary 2x2
- Nasza druga flaga na kadrę. Z pierwszą często są problemy, aby wnieść na stadion ze względu na wielkość, dlatego powstała ta mała wizytówka, która będzie widoczna na pewno na meczach kadry i obchodach PatriotycznychRuch

- Wymiary 6x2m.
- Prosty układ, bez tekstów z przekazem. Użyty motyw na fladze to grafika, która pojawiła się na sektorówce podczas meczu z ŁKS Bełk.
Flaga swój debiut zaliczyła na meczu wyjazdowym w Myszkowie.Ruch Radzionków

- Wymiary: 12x2m.
- Flaga, która swój debiut zaliczyła dopiero w 2010 roku. Przez wcześniejsze lata brakowało flagi z główną nazwą i herbem klubu, dlatego grupa osób postanowiło to zmienić.

Cidry

- Wymiary: 9x2m.
- Najnowsza flaga nawiązująca do historii miasta. Pomysł zaczerpnięty z oprawy, która pojawiła się na meczu z GKSem Tychy.


Śp.Starszy

- Wymiary: 6x2m.
- Flaga została zrobiona ku pamięci Starszego, który został zamordowany przez kibiców z Bytomia. Swój debiut zaliczyła na wyjazdowym meczu z tamtejszą Walką.


South Inferno

- Wymiary: 8x2m
- Wizytówka Ultrasów, która pierwszy raz zawisła podczas meczu ze Śląskiem Wrocław w 2005 r. czyli później niż swoją działalność rozpoczęła grupa.


Ciderland

- Wymiary: 10x2m
- Flaga jest po części kopią pierwszej wersji, która została skradziona w nie honorowy sposób z magazynu przez kibiców z Bytomia. Ciderland jest jedną z ważniejszych flag, odnosząca się do popularnej nazwy "Cidry"


Brygada RR

- Wymiary: 10x2.
- Początkowo płótno należało do grupy ultras o tej samej nazwie, lecz po rozwiązaniu grupy postanowiono, że flaga będzie reprezentować wszystkich kibiców. Nazwa zaczerpnięta ze słynnej bajki "Brygada RR" z wiewiórkami Chip&Dale.


Ruch Radzionków Polska

- Wymiary: 6x2m.
- Reprezentacyjna flaga, która do tej pory była nie tylko na stadionch Polskich, ale również za granicznych.


RR

- Wymiary: 4x2
- Flaga zrobiona bardziej pod kątem wyjazdowym. Skrót pierwszych liter klubu z herbem używanym i jedynym akceptowanym przez kibiców.


Sójcze

- Wymiary: 8x2m.
- Flaga należy do kibiców z bytomskiej dzielnicy graniczącej z Radzionkowem - Sójcze. Jest to druga flaga tej dzielnicy, ponieważ pierwsza wieszana już nie będzie.

Vitor

- Wymiary: 6x2m
- Wizytówka bytomskiej dzielnicy Vitor, która swój debiut zaliczyła na turnieju kibiców Ruchu Radzionków. Flaga powstała w 2011 roku i jest odnowioną wersją starej flagi, która przeszła na "emeryturę"


Orzech

- Wymiary: 2x1.5m
- Fanclubowa flaga kibiców z Orzecha.


Cidry Fans

- Wymiary: 10x2m.
- Najstarsze płótno z nietypowym herbem, które pamięta czasy ekstraklasy. Flaga wieszana jest do dzisiaj i ma obecnie charakter bardziej oldschoolowy.


Młoda Wiara

- Wymiary: 3x1.5m
- Jak nazwa wskazuje flaga zrobiona i należąca do kibiców z młodszego pokolenia.


Sójcze i Vitor

- Wymiary: 1.5x1.5m
- Łączona flaga dwóch sąsiadujących bytomskich dzielnic Sójcze i Vitor.Tylko Ruch Radzionków

- Wymiary: 3x1.5m
- Właściwie flaga została zrobiona przez jednego kibica z okazji awansu, lecz niestety metodą drukowaną.


Stary Koniec

- Wymiary: 3x1.5m.
- Flaga dzielnicy z Radzionkowa. Również jedna z najstarszych flag, które swoje przeżyła.


Bad Boys

- Wymiary: 5x2m.
- Własnoręcznie uszyta flaga, jednak do tej pory mało kiedy wieszana.


Falanga

- Wymiary: 1.5x1.5m
- Wieszana przez naszych kibiców udzielających się jednocześnie w organizacjach narodowych typu NOP.


ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04