Wydarzenia

Mecz ze Szczakowianką przy sztucznym oświetleniu

Dobra wiadomość dla kibiców Ruchu Radzionków.
Spotkanie ze Szczakowianką Jaworzno, które odbędzie się 11 listopada, zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu.
Jesienne mecze w lidze słyną z tego, że są rozgrywane w godzinach porannych, co nie jest na rękę wielu kibicom, którzy muszą pracować.
Na radzionkowskim Orliku na szczęścia jest sztuczne oświetlenie z którego niestety korzystaliśmy tylko kilka razy. Powód ?
[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-11-03

Zbiórka zakończona - Mamy 15 410 zł !

Wielkim sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy dla naszego klubu, która została przeprowadzona wśród kibiców Ruchu Radzionków.
W ciągu trzech tygodni zebrano aż 15 410 zł i jest rekordowa zbiórka. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dołączyli do naszej zbiórki.
Kolejny raz pokazaliśmy Żółto - Czarną Jedność, a klub ponownie mógł liczyć na nasze wsparcie, tym razem finansowe.
Jak dobrze wiemy, Ruch Radzionków ponownie ma kłopoty finansowe i wiele zastrzeżeń do obecnych działań zarządu mają kibice Ruchu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-08-29

Podziękowania dla kibica ze Starej Gwardii

Podczas ostatniego meczu na naszym Orliku ogłosiliśmy, że w przerwie letniej będziemy organizować zbiórkę na naprawę bębna, który uległ zniszczeniu przez częste użytkowanie, jednak zbiórka jest już nie aktualna.
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować naszemu kibicowi ze Starej Gwardii, który sam w całości opłacił naprawę pękniętej membrany!
Cieszy nas to, że kibice, którzy kiedyś udzielali się aktywnie w naszym młynie nadal żyją tym klubem i wciąż nam pomagają.
Jeszcze raz dziękujemy! [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-06-20

Dziękujemy za Sezon 2022/2023 - SI'04

Sezon 2022/2023 za nami i z tego miejsca dziękujemy wszystkim kibicom Ruchu Radzionków za wspieranie naszej grupy Ultras South Inferno właśnie przez cały ten sezon. Nie było łatwo jak każdego roku.
Wszystkie prezentacje, które widzicie przez tą chwilę podczas meczu to tylko kawałek całej włożonej pracy.
Nasza grupa ciągle jest zwalczana przez policję, a pewne osoby w mieście robią wszystko, by nas wyeliminować z trybuny, jednak My się nie poddajemy! [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-06-18

Pan Piłkarz - Cienki Dziękujemy!

Gwiazda, piłkarska legenda, ikona klubu - W różny sposób są określani piłkarze, którzy w jakimś stopniu przyczynili się do historii swojego klubu. Jedni zdobyli mnóstwo bramek, drudzy dobrze żyją z kibicami, a jeszcze inni całe życie poświęcili klubowi.
Marcin Trzcionka, bo o nim będzie mowa, jest wyjątkowym piłkarzem, a w zasadzie był piłkarzem, bo właśnie w sobotę zakończył karierę piłkarską.
Rozpoczął ją w Ruchu Radzionków i skończył w Ruchu Radzionków.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-05-31

Rocznica katastrofy Smoleńskiej

10 Kwietnia przypada 13 rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Tego dnia w 2010 r., w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, wśród nich: prezydent Lech Kaczyński z małżonką Marią, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz inne osobistości. Polska delegacja udawała się na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W tym samym dniu Ruch Radzionków rozgrywał ligowy mecz w Bydgoszczy z Zawiszą. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-04-10

Minęło 25 lat od awansu do Ekstraklasy

Parę dni temu pożegnaliśmy 2022 rok i powitaliśmy nowy, a w nim będziemy obchodzić 25 lecie awansu Ruchu Radzionków do Ekstraklasy!
24 lipca 1998 roku, godzina 18:00 – to właśnie wtedy zabrzmiał pierwszy gwizdek w meczu z Widzewem Łódź, to właśnie wtedy rozpoczęła się nasza przygoda w miejscu, o którym marzył każdy kibic z Radzionkowa. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-01-09

Świąteczne spotkanie kibiców

Po dłuższej, aż pięcioletniej przerwie wróciło wigilijne spotkanie kibiców Ruchu Radzionków.
W radzionkowskim lokalu spotkaliśmy się w naszym gronie, by wspólnie spędzić czas przed nadchodzącymi Świętami. Zaczęło się od kibicowskiego podsumowania 2022 roku, który był dobry w naszym wykonaniu, można było również usłyszeć o planach na nadchodzącą rundę.
Ciąg dalszy spotkania to już prywatne rozmowy przy jedzeniu, alkoholu i muzyczce.
Oby więcej takich inicjatyw!
Dodane: 2022-12-18

Pełnoletnie South Inferno!

W minioną sobotę nie tylko zostały rozegrane derby z Szombierkami Bytom o których jeszcze na naszej stronie napiszemy więcej, ale w tym dniu jeszcze nasza grupa ultras South Inferno obchodziła 18 rok działalności, czyli można powiedzieć, że doczekaliśmy się pełnoletności.
Tradycyjnie z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim kibicom, którzy nas wspierają od samego początku, bo bez Waszej pomocy nie było by tych opraw z których jesteśmy dobrze znani. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-10-31

Powrót flagi - Wróciły "Miecze"

Po około dwudziestu latach powróciła na naszą trybunę flaga Ruchu Radzionków. Część osób na pewno ją poznaje i kojarzy chociażby ze względu na umieszczone żółto - czarne miecze, które powinny być symbolem naszego klubu. Pewnie się zastanawiacie, gdzie flaga była przez te wszystkie lata - odpowiedź jest tylko jedna.
Wielu kibiców z czasów Ekstraklasy lub lat wcześniejszych, posiada różne pamiątki czy zdjęcia schowane gdzieś tam w szafie i tak samo było z tą flagą. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-10-23
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04