Wydarzenia

Koniec zbiórki - Zebraliśmy 27 003 zł !

Zakończyła się zbiórka pieniędzy dla naszego klubu.
Od kilkunastu dni w Ruchu Radzionków trwa rewolucja – Wybrany został nowy Prezes wraz z zarządem i zaczęło się sprzątanie po byłym prezesie, który zostawił nasz klub w opłakanym stanie.
Jako kibice Cidrów nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie, dlatego zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy, by nowemu Prezesowi trochę pomóc na samym starcie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2024-05-13

Marek Zorzycki nowym prezesem Ruchu Radzionków !

Trwa rewolucja w naszym klubie!
Już oficjalnie, Marek Zorzycki został nowym prezesem Ruchu Radzionków.
Na tym stanowisku zastąpił Witolda Wieczorka. Dla całego Ruchu Radzionków to sygnał, że w końcu wraca normalność, ponieważ od kilkunastu dni trwa „sprzątanie” po poprzednim prezesie, który nie ma co ukrywać – Zniszczył nasz klub z każdej możliwej strony. Sponsorzy stracili zaufanie do Wieczorka, Miasto nadal nie było dogadane z Ruchem, piłkarze ciągle bez wypłat czy totalny upadek naszego marketingu, który według obserwatorów był wcześniej na poziomie II ligi.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2024-05-11

Czas na nasz Ruch - Wielka zbiórka pieniędzy !

Od kilku dni w naszym klubie trwa rewolucja, trwa walka o klub i dalsze marzenia związane z najlepszą wizytówką miasta Radzionków.
Witold Wieczorek nie jest już prezesem Cidrów, jednak zostawił nasz klub w totalnej rozsypce.
To co zostało wypracowane w poprzednich latach zostało zniszczone prawie do zera i co najgorsze - Pojawił się ponownie ogromny dług.
To tak w skrócie o sytuacji Ruchu Radzionków. W najbliższym czasie zostanie zwołane walne zgromadzenie Stowarzyszenia, zostanie wybrany nowy zarząd, chociaż nieoficjalnie już mamy prezesa, który od razu zaczął działać od pierwszego dnia po rezygnacji Witolda Wieczorka.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2024-04-13

Witold Wieczorek nie jest już prezesem Ruchu

W miniony piątek prezes Ruchu Radzionków Witold Wieczorek podał się do dymisji. Rozpoczyna się jeden z najtrudniejszych i zarazem najbardziej aktywnych okresów w nowożytnej historii żółto czarnych. To gdzie jutro będzie Ruch Radzionków, jak będzie zarządzany i w jakiej formie przetrwa zależy od każdego z nas. Dziś potrzebujemy zaangażowania każdej osoby, która ma ten klub ze 105-letnią historią w sercu. Pomocy kibiców, sponsorów i miasta. Potrzebujemy zaangażowania, funduszy i wsparcia w działalności prawnej i marketingowej. Przyszłość klubu zależy dziś od determinacji każdego z Was. Na naszych barkach niesiemy tradycję minionych i przyszłość kolejnych pokoleń Ciderlandu"
Dodane: 2024-04-06

Wojciech Cieszyński i Zbigniew Solik odchodzą z Ruchu Radzionków

W każdym klubie piłkarskim znajdziemy osoby, które wykonują olbrzymią pracę na rzecz klubu, a mimo wszystko zawsze są gdzieś z boku – Taką osobą jest właśnie Wojciech Cieszyński, sekretarz, który właśnie dzisiaj żegna się z Ruchem Radzionków.
Na pewno jest to smutny dzień dla całej Żółto – Czarnej Ojczyzny, ponieważ Pan Wojtek miał Ruch Radzionków w sercu i … małym paluszku.
Nikt naszego klubu nie znał tak dobrze, jak Wojtek, który spędził w Cidrach aż 23 lata.
Autor książki „Żółto – Czarna Ojczyzna”, łącznik na linii klub – kibice, uwielbiany również przez piłkarzy.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2024-04-01

VII Turniej kibiców z okazji 20 lecia South Inferno

Kolejny turniej kibiców za nami !
W minioną niedzielę tj. 11 lutego odbyła się VII edycja turnieju kibiców z okazji 20 lecia naszej grupy ultras South Inferno.
Wcześniejsze edycje odbywały się między innymi w Radzionkowie, Nakle Śląskim czy innych, pobliskich miejscowościach, a tym razem za miejsce turnieju wybrano bytomską dzielnicę Stolarzowice.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2024-02-13

Najważniejsze wydarzenia 2023 roku

Powoli spoglądamy na kalendarz i odliczamy do rundy wiosennej, jednak jeszcze na chwilę zatrzymajmy się przy roku 2023 – Mamy dla Was zbiór najważniejszych wydarzeń minionego roku, w którym działo się dosyć sporo.
Przede wszystkim nasze podróże rozpoczęliśmy od zimowego uderzenia, bo mróz, śnieg i mocny wiatr przywitał nas w Marcu na Rozwoju Katowice.
Część kibiców pierwszy raz dopingowała Cidry w takich warunkach, a piłkarze przegrali aż 3:1.
No cóż, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego początku roku na kibicowskim szlaku. [Czytaj dalej]
Dodane: 2024-01-13

II Wigilia kibiców Ruchu Radzionków

W minioną sobotę odbyło się wigilijne spotkanie kibiców Ruchu Radzionków, na którym pojawiło się 30 najaktywniejszych wyjazdowiczów tego roku.
Była to trzecia tego typu inicjatywa kibiców, a rok temu zaproszono podobną liczbę fanów.
Co mamy na myśl mówiąc najaktywniejsi wyjazdowicze ? Oczywiście osoby, które zaliczają wszystkie lub prawie wszystkie wyjazdy – tego typu spotkania to właśnie podziękowania w ich stronę za tą aktywność i miłość do Ruchu Radzionków. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-12-04

Mecz ze Szczakowianką przy sztucznym oświetleniu

Dobra wiadomość dla kibiców Ruchu Radzionków.
Spotkanie ze Szczakowianką Jaworzno, które odbędzie się 11 listopada, zostanie rozegrane przy sztucznym oświetleniu.
Jesienne mecze w lidze słyną z tego, że są rozgrywane w godzinach porannych, co nie jest na rękę wielu kibicom, którzy muszą pracować.
Na radzionkowskim Orliku na szczęścia jest sztuczne oświetlenie z którego niestety korzystaliśmy tylko kilka razy. Powód ?
[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-11-03

Zbiórka zakończona - Mamy 15 410 zł !

Wielkim sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy dla naszego klubu, która została przeprowadzona wśród kibiców Ruchu Radzionków.
W ciągu trzech tygodni zebrano aż 15 410 zł i jest rekordowa zbiórka. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim kibicom, którzy dołączyli do naszej zbiórki.
Kolejny raz pokazaliśmy Żółto - Czarną Jedność, a klub ponownie mógł liczyć na nasze wsparcie, tym razem finansowe.
Jak dobrze wiemy, Ruch Radzionków ponownie ma kłopoty finansowe i wiele zastrzeżeń do obecnych działań zarządu mają kibice Ruchu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-08-29
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04