Wydarzenia

Zmiany w zarządzie Ruchu

Nastąpiły zmiany w zarządzie Ruchu Radzionków.
Z przyczyn prywatnych Paweł Śmiały musiał zrezygnować z udziału w strukturach klubu, a do zarządu dołączył Arkadiusz Sakałus, który wraz z Markiem Zorzyckim będzie pełnił funkcję wiceprezesa Cidrów.
Arkadiusz Sakałus prowadzi firmę Job Center Mega - Invest, która również sponsoruje Ruch Radzionków na tyle aktywnie, że jest to obecnie największy nasz sponsor co powinno cieszyć wszystkich kibiców, bo po pierwsze jest to firma z naszego miasta, a po drugie właściciel firmy coraz mocniej żyje naszym klubem.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2021-10-12

Wspieramy klub finansowo - nowa akcja !

Jako kibice Ruchu Radzionków rozpoczynamy kolejną akcję z pomocą dla naszego klubu.
Ustaliliśmy, że zorganizujemy zbiórkę pieniędzy dla Ruchu Radzionków - tak po prostu bez powodu.
Nasz klub ciągle potrzebuje pieniędzy, ciągle poszukiwani są sponsorzy i ciągle te wydatki wzrastają.
Od momentu jak prezesem został Witold Wieczorek to finanse może nie tyle co się poprawiły, ale wszystko jest mądrze "rozgrywane" i efekty już są widoczne - do Ruchu przychodzą w końcu konkretni zawodnicy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2021-09-14

Finał Pucharu Stulatków - Jedziemy do Chorzowa !

O tym meczu wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, jednak do końca nie było wiadomo, gdzie się ten finał odbędzie i czy będzie z kibicami.
Teraz już wiemy, że finał Pucharu Stulatków odbędzie się w Chorzowie na stadionie Ruchu, a naszym przeciwnikiem będą oczywiście "Niebiescy"
Organizowany jest wyjazd dla kibiców z Radzionkowa i koszt takiej "wycieczki" to 20 zł plus 15 zł przejazd. Zapisać się można na wiele sposobów - na forum, na facebooku, bezpośrednio u organizatorów czy nawet dzwoniąc do klubu. Każda osoba zapisana otrzyma od razu dalsze informacje z miejscem zbiórki i godziną odjazdu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2021-06-12

Orlik otwarty dla kibiców

Kibice powoli wracają na stadiony piłkarskie w Polsce.
Póki co na obiekty sportowe może zająć tylko 25 % widzów, jednak miejmy nadzieję, że jest to pierwszy krok do powrotu do normalności.
Niestety ze względu na małą pojemność naszego Orlika na mecze Ruchu będzie mogło wejść tylko 146 kibiców
Zarząd Cidrów wydał dzisiaj komunikat w którym możemy przeczytać o tym w jaki sposób będzie można zakupić bilety.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2021-05-10

Wywiad z Leszkiem - kibicem Ruchu Radzionków

Dzisiaj mamy dla Was całkiem inny artykuł do przeczytania, a mianowicie zaczynamy cykl wywiadów z kibicami Ruchu Radzionków.
W pierwszej kolejności kilka pytań zadamy Leszkowi – fanatyk Ruchu starszej daty, który przebywa obecnie na emigracji, jednak między innymi to on brał udział przy „rozkręcaniu” ruchu kibicowskiego w Radzionkowie.
Czytając poniższy wywiad wielu z Was przeniesie się wspomnieniami i myślami w przeszłość, a innym znowu trudno będzie sobie wyobrazić to, że mecz z Widzewem Łódź nie był najważniejszym spotkaniem Leszka. Życzymy miłego czytania !
[Czytaj dalej]
Dodane: 2021-01-31

Nie żyje Gothard Kokott ...

Smutny początek roku.
W dniu wczorajszym zmarł Gothard Kokott, były trener Ruchu Radzionków, który z naszym klubem odniósł największy sukces w historii Cidrów, zajmując 6 miejsce w ekstraklasie.
Trener Kokott był również mocno związany z Rakowem Częstochowa oraz pracował w takich klubach jak Piast Gliwice czy Zawisza Bydgoszcz.
Ostatnia droga śp. trenera Gottharda  Kokotta odbędzie się w czwartek 14 stycznia. O godz. 13:00 rozpocznie się Msza święta w kościele pw. św. Jacka na Wyczerpach (ul. Warszawska 452a). Złożenie do grobu nastąpi na cmentarzu Kule.
Dodane: 2021-01-12

Kobiety nie walczymy z Wami, lecz z lewakami

BÓG HONOR OJCZYZNA - te słowa dla nas jako kibiców Ruchu Radzionków nie są tylko pustym sloganem, są żywymi wartościami, które mamy głęboko zakorzenione w sercach. Nawet jeśli dla teraźniejszego świata mogą się to wydawać archaiczne zasady, nie mamy zamiaru porzucać ich na rzecz tych nowoczesnych, nie zależy nam na tym żeby funkcjonariusze Gazety Wyborczej uważali nas za “fajnych”.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-10-29

Komunikat kibiców Ruchu - finał z Szombierkami

Wczoraj podjęliśmy decyzję, że na mecz z Szombierkami Bytom nie wchodzimy.
Niestety przez ograniczoną ilość widzów nie będziemy mogli zobaczyć tego meczu z trybuny.
Na ten Puchar obowiązują tylko bilety w ilości 130 sztuk z czego część została przekazana dla Śląskiego Związku Piłkarskiego, dla sponsorów, zarządu Szombierek, rodzin piłkarzy i w ten sposób wczoraj do sprzedaży trafiło tylko 40 biletów, które od razu zostały sprzedane.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-10-11

Mamy dwie nowe flagi

Podczas piątkowego meczu ze Śląskiem Świętochłowice debiut zaliczyły dwie nowe flagi.
Pierwsza z nich to wizytówka, która obecnie jest najmniejsza w naszej ekipie. Flaga ma zaledwie 105x130 cm i jest na niej wyszyty tylko napis Ruch Radzionków, jednak czcionka to klasyka ruchu kibicowskie, znana na całym Świecie.
Druga flaga powstała z inicjatywy naszych kibiców, którzy zamieszkują północne dzielnice Bytomia, gdzie od zawsze jest nasz najliczniejszy fan club, czyli Bytom Północ w skład którego wchodzą takie dzielnice jak Vitor, Sójcze, Sucha Góra, Awaryjne czy Stroszek.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-08-20

Śp.Piotr Rocki

Dzisiaj w Zabrzu - Zaborzu odbył się pogrzeb Śp. Piotra Rockiego, człowieka, który przez ostatnie 10 lat był związany z Ruchem Radzionków pełniąc w naszej Żółto – Czarnej Ojczyźnie różne role.
Piłkarz, trener, a na końcu Scout – po prostu śp. Piotrek chciał być zawsze przy Ruchu.
Wiele zawdzięczamy śp. Piotrkowi. Był z nami, gdy ponownie byliśmy blisko ekstraklasy ale był również z nami, gdy w klubie działo się źle.
Dzisiaj na tej ostatniej drodze życia śp. Piotrka nie mogło zabraknąć Ruchu Radzionków – piłkarzy, działaczy i przede wszystkim kibiców, którzy licznie pojawili się na pogrzebie.
„Rocky” - DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO, SPOCZYWAJ W SPOKOJU !
Dodane: 2020-06-07
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04