Wydarzenia

Ruszyły zapisy na Gwarek Tarnowskie Góry !!

Mimo, że do meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry pozostało jeszcze dwa tygodnie, to już teraz ruszyły zapisy na ten bardzo ważny wyjazd.
Koszt takiej "wycieczki" to tylko 15 zł, a w skład ceny wchodzi przejazd oraz bilet.
Zapisy prowadzi ta sama osoba co zawsze lub swoje imię, nazwisko oraz pesel prosimy wysyłać na e-maila fanatycy-ruchu@wp.pl
Dokładna data meczu to 12 październik(niedziela) o godzinie 15:00.
Dalsze informacje można uzyskać po wpisaniu się na listę wyjazdową.
Wkrótce więcej wiadomości na temat wyjazdu, jednak już teraz zachęcamy do zapisów.
Przeżyj razem z nami Derby Powiatu Tarnogórskiego!! [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-09-25

95 lat za nami - Niedziela z Cidrami !!

Już w najbliższą niedzielę na naszym stadionie odbędzie się festyn z okazji 95-lecia Ruchu Radzionków!
Jest to idealna okazja do odwiedzenia stadionu przy ulicy Narutowicza 11 dla wszystkich tych, którzy już dawno tam nie bywali.
O godzinie 15:00 powrót do naszych złotych czasów czyli wystąpi przed nami drużyna oldbojów z czasów ekstraklasy, która zmierzy się z reprezentacją Śląska oldbojów.
Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów piłki! [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-08-29

"Scenariusz na dobry film" 95 lat Ruchu Radzionków !

Lato, 14 Sierpnia 1919 roku. To tutaj zaczyna się tradycja, oddanie, miłość i wiara na przekór wszystkim przeciwnościom.
To tu zostało zasiane ziarno, które zbiera plony do dnia dzisiejszego. Lata poświęceń setek zapaleńców.
Trudy pokoleń, dzięki którym po dzień dzisiejszy oglądać możemy reprezentantów żółto - czarnych barw ...Naszych barw ! Najpiękniejszych z resztą na świecie, bo jakże by inaczej? Właśnie dziś wypada 95 rocznica tego wydarzenia ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-08-15

Podsumowanie zbiórki dla naszych kibiców

W imieniu chłopaków, którzy zostali ukarani kosztami sądowymi i nie tylko po wydarzeniach w Jaworznie, chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom, którzy pomogli im finansowo w uzbieraniu potrzebnej sumy.
Cieszy nas fakt, że kolejny raz zjednoczyliśmy się, aby nie zostawić kolegów z młyna i dzięki czemu uzbieraliśmy potrzebną kwotę, czyli 1350 zł. Życie kibica w Polsce jest bardzo ciężkie i w takiej sytuacji mógł się znaleźć każdy, bo idąc na ligowy mecz tak na prawdę nie wiesz co się wydarzy, czy nie wrócisz z mandatem albo nie wylądujesz na komendzie. Jeszcze raz wielkie dzięki!
RUCH RADZIONKÓW NIELICZNI ALE FANATYCZNI I ZAWSZE ZJEDNOCZENI !
Dodane: 2014-07-24

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

W dniu wczorajszym nasz kolega z młyna Łukasz zawarł związek małżeński z swoją wybranką Jolą.
Z tej okazji młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Aby wszystko co piękne na tym świecie, wszystko co tylko szczęście wróży, niech się Wam razem w jedno splecie i będzie słońcem w życia podróży.
Również kibice Ruchu nie zapomnieli o tak ważnym wydarzeniu i w 25 osób odwiedzili salę weselną, gdzie przygotowali dla Łukasza i Joli niespodziankę w postaci pokazu pirotechnicznego. Odpalono achtungi, stroboskopy i 20 rac ! W rozwinięciu wiadomości można zobaczyć zdjęcia ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-06-19

10 lat minęło jak jeden dzień ... przegląd najważniejszych wydarzeń

W ciągu 10 letniej historii South Inferno za pewne wiele osób zapamiętało różne oprawy przygotowane właśnie przez ultrasów z tej grupy.
Jedne zostały docenione nie tylko przez fanatyków Ruchu, ale również przez resztę kibiców w kraju, inne znów zostały zaprezentowane i szybko o nich zapomniano.
W rozwinięciu tej wiadomości przygotowaliśmy dla Was najważniejsze wydarzenia oraz oprawy South Inferno wraz z opisem każdego zdjęcia ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-05-25

10 lat South Inferno - nowe logo !

2014 rok będzie wyjątkowym dla ruchu Ultras w Radzionkowie, ponieważ właśnie w tym roku South Inferno będzie obchodzić 10 lat działalności na scenie Ultras.
South Inferno to najdłużej działająca grupa kibiców udzielająca się na Ruchu Radzionków, oraz jedna z najstarszych na krajowej scenie Ultras.
SI'04 powstało w okresie, gdy ruch Ultras rozkwitał w Polsce i gdy wiele grup Ultras pojawiło się na stadionach, aby nadać kolorytu szarym trybunom, lecz nie wszystkie do dzisiaj przetrwały.
W tym roku czeka nas wiele nowości oraz atrakcji związanych z 10 leciem South Inferno.
Pierwsza z nich to odświeżone logo, które od dnia dzisiejszego będzie oficjalnym znakiem ultrasów ! [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-05-18

"Nie opuszczajcie swojego Klubu. Swojego Ruchu" - Oświadczenie Prezesa

"Drodzy kibice i sympatycy Ruchu Radzionków. Zwracam się do Was w trudnych chwilach dla Klubu.
W minioną sobotę po remisie z Polonią Głubczyce szanse na utrzymanie w III lidze zmalały do minimum. Jednak tego dnia byłem dumny zarówno w postawy drużyny, jak i kibiców. Wspólnie walczyliśmy o wygraną do ostatniej sekundy. Tak to zawsze powinno wyglądać. Chciałem podziękować za doping i wspieranie drużyny w tak ważnym momencie. Szkoda tylko, że na trybunach zebrało się nas niespełna 200 osób. Można wysnuć wniosek, że pozostałych los Naszego Klubu już nie interesuje. Wierzę jednak, że tak nie jest i że Ruch ma nadal wielu oddanych fanów. Wierzę również, że będziemy walczyć do samego końca. Dopóki piłka w grze będziemy walczyć o jak najlepszy, końcowy wynik ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-05-08

IV Turniej kibiców Ruchu Radzionków - relacja i wyniki

16 Lutego przeszedł do historii kolejny turniej kibiców Ruchu Radzionków. Była to już czwarta odsłona tego typu imprezy w naszych szeregach, jednak tym razem było wyjątkowo trudno i wiele przeszkód stanęło na naszej drodze w organizacji turnieju, nawet był moment, że wszystko miało być odwołane.
Na szczęście dopięliśmy swego i wszyscy spotkaliśmy się kolejny raz, aby rywalizować o najwyższe miejsca ...  [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-02-17

VI Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę

W dniu wczorajszym na Jasnej Górze w Częstochowie odbyła się już 6 Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na której pierwszy raz obecni byli kibice Ruchu Radzionków.
W tym dniu dla kibiców przygotowano wiele ciekawych rzeczy, bo oprócz samej mszy można było wysłuchać między innymi wykład Leszka Żebrowskiego o Powstaniu Warszawskim, czy na sam koniec koncert dla wszystkich uczestników przygotował Tadek ...  [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-01-05
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04