Wydarzenia

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

W dniu wczorajszym nasz kolega z młyna Łukasz zawarł związek małżeński z swoją wybranką Jolą.
Z tej okazji młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Aby wszystko co piękne na tym świecie, wszystko co tylko szczęście wróży, niech się Wam razem w jedno splecie i będzie słońcem w życia podróży.
Również kibice Ruchu nie zapomnieli o tak ważnym wydarzeniu i w 25 osób odwiedzili salę weselną, gdzie przygotowali dla Łukasza i Joli niespodziankę w postaci pokazu pirotechnicznego. Odpalono achtungi, stroboskopy i 20 rac ! W rozwinięciu wiadomości można zobaczyć zdjęcia ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-06-19

10 lat minęło jak jeden dzień ... przegląd najważniejszych wydarzeń

W ciągu 10 letniej historii South Inferno za pewne wiele osób zapamiętało różne oprawy przygotowane właśnie przez ultrasów z tej grupy.
Jedne zostały docenione nie tylko przez fanatyków Ruchu, ale również przez resztę kibiców w kraju, inne znów zostały zaprezentowane i szybko o nich zapomniano.
W rozwinięciu tej wiadomości przygotowaliśmy dla Was najważniejsze wydarzenia oraz oprawy South Inferno wraz z opisem każdego zdjęcia ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-05-25

10 lat South Inferno - nowe logo !

2014 rok będzie wyjątkowym dla ruchu Ultras w Radzionkowie, ponieważ właśnie w tym roku South Inferno będzie obchodzić 10 lat działalności na scenie Ultras.
South Inferno to najdłużej działająca grupa kibiców udzielająca się na Ruchu Radzionków, oraz jedna z najstarszych na krajowej scenie Ultras.
SI'04 powstało w okresie, gdy ruch Ultras rozkwitał w Polsce i gdy wiele grup Ultras pojawiło się na stadionach, aby nadać kolorytu szarym trybunom, lecz nie wszystkie do dzisiaj przetrwały.
W tym roku czeka nas wiele nowości oraz atrakcji związanych z 10 leciem South Inferno.
Pierwsza z nich to odświeżone logo, które od dnia dzisiejszego będzie oficjalnym znakiem ultrasów ! [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-05-18

"Nie opuszczajcie swojego Klubu. Swojego Ruchu" - Oświadczenie Prezesa

"Drodzy kibice i sympatycy Ruchu Radzionków. Zwracam się do Was w trudnych chwilach dla Klubu.
W minioną sobotę po remisie z Polonią Głubczyce szanse na utrzymanie w III lidze zmalały do minimum. Jednak tego dnia byłem dumny zarówno w postawy drużyny, jak i kibiców. Wspólnie walczyliśmy o wygraną do ostatniej sekundy. Tak to zawsze powinno wyglądać. Chciałem podziękować za doping i wspieranie drużyny w tak ważnym momencie. Szkoda tylko, że na trybunach zebrało się nas niespełna 200 osób. Można wysnuć wniosek, że pozostałych los Naszego Klubu już nie interesuje. Wierzę jednak, że tak nie jest i że Ruch ma nadal wielu oddanych fanów. Wierzę również, że będziemy walczyć do samego końca. Dopóki piłka w grze będziemy walczyć o jak najlepszy, końcowy wynik ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-05-08

IV Turniej kibiców Ruchu Radzionków - relacja i wyniki

16 Lutego przeszedł do historii kolejny turniej kibiców Ruchu Radzionków. Była to już czwarta odsłona tego typu imprezy w naszych szeregach, jednak tym razem było wyjątkowo trudno i wiele przeszkód stanęło na naszej drodze w organizacji turnieju, nawet był moment, że wszystko miało być odwołane.
Na szczęście dopięliśmy swego i wszyscy spotkaliśmy się kolejny raz, aby rywalizować o najwyższe miejsca ...  [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-02-17

VI Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę

W dniu wczorajszym na Jasnej Górze w Częstochowie odbyła się już 6 Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na której pierwszy raz obecni byli kibice Ruchu Radzionków.
W tym dniu dla kibiców przygotowano wiele ciekawych rzeczy, bo oprócz samej mszy można było wysłuchać między innymi wykład Leszka Żebrowskiego o Powstaniu Warszawskim, czy na sam koniec koncert dla wszystkich uczestników przygotował Tadek ...  [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-01-05

Marsz Niepodległosci 2013

11 Listopada w Warszawie organizowany był kolejny już Marsz Niepodległości, na tym ważnym zgromadzeniu narodowym nie mogło zabraknąć również naszych kibiców, jak to miało już miejsce w poprzednich latach. W tym roku w stolicy zjawiło się 20 kibiców Ruchu Radzionków aby dumnie wraz z rodakami świętować, a również manifestować swoją miłość do ojczyzny. Inicjatywa Marszu Niepodległości zrodziła się kilka lat temu i z roku na rok pojawia się coraz większa liczba uczestników, co może jedynie cieszyć i napawać optymizmem. Szacuje się, że w tym roku zjawiło się na Marszu 100 000 osób. [Czytaj dalej]
Dodane: 2013-11-15

South Inferno obchodzi 9 urodziny

W dniu dzisiejszym grupa ultras South Inferno obchodzi już 9 urodziny! W 2004 roku, gdy Brygada RR kończyła swoją działalność po rocznej przygodzie z ultrasowaniem, pojawiła się grupa ludzi z ambicjami i pasją, która pragnęła nadal dbać o radzionkowskie trybuny.
Pierwsza oprawa przygotowana przez SI’04 była skromna, bo składała się z transparentów z napisem „Ultras” oraz odpalono kilkanaście wulkanów, a było to na Odrze Opole, gdzie pojawiło się 160 kibiców Ruchu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2013-10-30

Zadbajmy o groby na Kresach - dołącz do naszej akcji

Jak wiemy dnia 1 listopada obchodzimy dzień Wszystkich Świętych, niestety nie każdy Polak tego dnia może liczyć na zadbane i czyste miejsce pochówku.
Za naszą wschodnią granicą wiele jest polskich cmentarzy, większość z nich niestety jest zaniedbana, nieogrodzona. Wychodzimy stąd z inicjatywą zbiórki zniczy i pieniędzy!
[Czytaj dalej]
Dodane: 2013-09-30

Zbiórka na oprawę pierwszego meczu !!

Grupa Ultras South Inferno zwraca się do wszystkich kibiców Ruchu o wsparcie finansowe. Do pierwszego meczu ze Startem Namysłów pozostało już tylko miesiąc, dlatego Ultrasi organizują zbiórkę pieniędzy na oprawę tego meczu.
Będzie to wielkie święto i za pewne ten mecz zapisze się w historii Ruchu Radzionków, więc i South Inferno zrobi wszystko, by na trybunach tego dnia było kolorowo ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2013-07-12
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04