Wydarzenia

Z wizytą w schronisku "Cichy Kąt"

W dniu dzisiejszym kibice Ruchu Radzionków odwiedzili schronisko "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach.
Przypominamy, że przez okrągły miesiąc kibice zbierali dary i pieniądze dla piesków ze schroniska, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania i zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem.
Cały zakupiony towar musieliśmy dostarczyć na miejsce aż 8 samochodami! [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-02-22

W jedności siła - zbiórka dla schroniska zakończona sukcesem!

Dobiegła końca pierwsza część akcji pod nazwą „Pełna miska dla schroniska” prowadzona przez kibiców Ruchu Radzionków.
Przez okrągły miesiąc zbierano dary i pieniądze dla schroniska „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach.
Zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem, ponieważ wspólnymi siłami udało się zebrać sumę o jakiej raczej nikt przed rozpoczęciem akcji nie myślał.
Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy aż 2762zł, 82kg suchej karmy, 15 puszek mokrej karmy oraz paczkę smakołyków !!
Wynik jak na nasze możliwości robi ogromne wrażenie, zarówno pod względem finansowym jak i pod względem zebranej karmy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-02-13

Nie żyje Lucjan Lis

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci najbardziej utytułowanego sportowca Ruchu Radzionków.
W wieku 65 lat zmarł Lucjan Lis, wychowanek klubu, medalista olimpijski, mistrzostw świata i mistrzostw Polski.
Lucjan Lis urodził się 8 sierpnia 1950 roku w Bytomiu nieopodal dzisiejszego stadionu Ruchu Radzionków, w domu przy nieistniejącej już ulicy Górniczej. Swoją przygodę z kolarstwem szosowym rozpoczął bardzo szybko, bo już w wieku 11 lat. Mając lat 15 był już mistrzem juniorów federacji „Górnik". Rok później został wicemistrzem Polski w kategorii juniorów, by zaledwie po dwóch latach od rozpoczęcia poważnych treningów w Ruchu Radzionków zostać mistrzem Polski!
W następnym roku po raz drugi zdobywa tytuł mistrza Polski juniorów.
Kolejne lata to już sukcesy w zawodach kategorii seniorów ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-01-28

Pełna miska dla schroniska - dołącz do akcji kibiców Ruchu !!

Zaczynamy akcję, jakiej jeszcze u nas nie było - Pełna miska dla schroniska !
Kibice Ruchu Radzionków zapraszają do wspólnej akcji, której celem będzie pomoc dla schroniska "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach.
Zbiórka darów i pieniędzy będzie trwała od dnia dzisiejszego, czyli 12 stycznia aż do 11 lutego
W jaki sposób można pomóc? (więcej w rozwinięciu wiadomości) [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-01-13

"Mieć swój styl" - wywiad z South Inferno z okazji 10 lecia !

Prezentujemy wszystkim kibicom wywiad z ultrasami z South Inferno, którzy w tym roku obchodzą swoje 10 lecie działalności.
Wywiad został przeprowadzony przez portal kibicowski "UltraStyle", lecz prawdopodobnie autor w czasie wywiadu "opuścił" swoją stronę, ponieważ nie jest już aktualizowana od paru miesięcy, więc pozwoliliśmy sobie, aby wywiad ujrzał światło dzienne właśnie na naszym portalu.
Zachęcamy do przeczytania, bo można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy ...
(wywiad w rozwinięciu wiadomości) [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-11-28

Armia Patriotów - Marsz Niepodległości 2014

Do stolicy postanawiamy dostać się na różne sposoby. Najliczniejsza grupa naszych kibiców wybrała wynajętego busa, inni samochód, a Ci najbardziej wytrwali wyruszyli dzień wcześniej do Łodzi, żeby ostatecznie dostać się do Warszawy pociągiem.
Na trasie widać straszną frustrację wśród panów w mundurach, którzy zatrzymują naszego busa aż dwukrotnie, za każdym razem jak najdłużej przeciągając wszystkie procedury. Do paradoksów należy to, że oprócz nas na poboczach stały także busy firmy Polski Bus, które nawet nie kursowały do stolicy oraz bus pielgrzymkowy, wracający z Włoch do Warszawy.
Tutaj rozumiemy mundurowych, w końcu nigdy nie wiadomo co taki emeryt może przewieźć w bagażu podręcznym. Po długim oczekiwaniu i powierzchownym trzepaniu autokaru podczas drugiego zatrzymania, ruszamy w dalszą drogę i nadrabiamy stracone kilometry, które mogliśmy w tym czasie przebyć ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-11-16

Ruszyły zapisy na Gwarek Tarnowskie Góry !!

Mimo, że do meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry pozostało jeszcze dwa tygodnie, to już teraz ruszyły zapisy na ten bardzo ważny wyjazd.
Koszt takiej "wycieczki" to tylko 15 zł, a w skład ceny wchodzi przejazd oraz bilet.
Zapisy prowadzi ta sama osoba co zawsze lub swoje imię, nazwisko oraz pesel prosimy wysyłać na e-maila fanatycy-ruchu@wp.pl
Dokładna data meczu to 12 październik(niedziela) o godzinie 15:00.
Dalsze informacje można uzyskać po wpisaniu się na listę wyjazdową.
Wkrótce więcej wiadomości na temat wyjazdu, jednak już teraz zachęcamy do zapisów.
Przeżyj razem z nami Derby Powiatu Tarnogórskiego!! [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-09-25

95 lat za nami - Niedziela z Cidrami !!

Już w najbliższą niedzielę na naszym stadionie odbędzie się festyn z okazji 95-lecia Ruchu Radzionków!
Jest to idealna okazja do odwiedzenia stadionu przy ulicy Narutowicza 11 dla wszystkich tych, którzy już dawno tam nie bywali.
O godzinie 15:00 powrót do naszych złotych czasów czyli wystąpi przed nami drużyna oldbojów z czasów ekstraklasy, która zmierzy się z reprezentacją Śląska oldbojów.
Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów piłki! [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-08-29

"Scenariusz na dobry film" 95 lat Ruchu Radzionków !

Lato, 14 Sierpnia 1919 roku. To tutaj zaczyna się tradycja, oddanie, miłość i wiara na przekór wszystkim przeciwnościom.
To tu zostało zasiane ziarno, które zbiera plony do dnia dzisiejszego. Lata poświęceń setek zapaleńców.
Trudy pokoleń, dzięki którym po dzień dzisiejszy oglądać możemy reprezentantów żółto - czarnych barw ...Naszych barw ! Najpiękniejszych z resztą na świecie, bo jakże by inaczej? Właśnie dziś wypada 95 rocznica tego wydarzenia ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-08-15

Podsumowanie zbiórki dla naszych kibiców

W imieniu chłopaków, którzy zostali ukarani kosztami sądowymi i nie tylko po wydarzeniach w Jaworznie, chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom, którzy pomogli im finansowo w uzbieraniu potrzebnej sumy.
Cieszy nas fakt, że kolejny raz zjednoczyliśmy się, aby nie zostawić kolegów z młyna i dzięki czemu uzbieraliśmy potrzebną kwotę, czyli 1350 zł. Życie kibica w Polsce jest bardzo ciężkie i w takiej sytuacji mógł się znaleźć każdy, bo idąc na ligowy mecz tak na prawdę nie wiesz co się wydarzy, czy nie wrócisz z mandatem albo nie wylądujesz na komendzie. Jeszcze raz wielkie dzięki!
RUCH RADZIONKÓW NIELICZNI ALE FANATYCZNI I ZAWSZE ZJEDNOCZENI !
Dodane: 2014-07-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04