Wydarzenia

Zbieramy na nową flagę !

Witamy Fanatyków !
Właśnie rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na nową flagę Ruchu Radzionków.
Projekt leży w naszej poczekalni już od ponad roku, jednak nie mogliśmy rozpocząć zbiórki, ponieważ w poprzednim roku mieliśmy sporo zbiórek dla naszych kibiców, którzy byli karani z różnych powodów, a ta pomoc była najważniejsza.
Teraz mamy okazję rozpocząć zbiórkę na flagę i właśnie to robimy !
Powiemy więcej - jeśli zbiórka wypadnie bardzo dobrze, to również zrobimy małą flagę dla naszych kibiców, którzy jeżdżą na kadrę. [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-01-24

VIII Patriotyczna Pielgrzymka kibiców

W sobotę 9 stycznia odbyła się na Jasnej Górze 8 Ogólnopolska Patriotyczna Pielgrzymka kibiców na której tradycyjnie byli obecni kibice Ruchu Radzionków. Część naszej grupy brała udział tylko w Mszy Świętej, a druga grupa przyjechała tylko na oprawę, która została zaprezentowana na Ołtarzu Papieskim.
Msza Święta rozpoczęła się o godzinie 12:00 i zgromadziła kilka tysięcy fanatyków, którzy zjechali się z całej Polski !
Obecne były również delegacje kibiców z Węgier (Diosgyor), Litwy (Polonia Wilno) i Białorusi. [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-01-11

Koniec zbiórki pieniędzy - zebraliśmy 4189 zł !!

Właśnie dobiegła końca zbiórka pieniędzy dla kibiców, którzy zostali ukarani po zeszłorocznym meczu derbowym z Gwarkiem w Tarnowskich Górach.
Dzięki Wam udało się zebrać aż 4189 zł i jest to kwota, która jeszcze parę lat temu była nie do osiągnięcia, a dzisiaj kolejny raz się jednoczymy i udowadniamy, że jesteśmy jedną, wielką, żółto-czarną rodziną.
Całej sumy nie udało się zebrać, bo była ona o połowę większa od zebranej kwoty, jednak trzeba przyznać, że była poza naszym zasięgiem, jednak i tak wszyscy jesteśmy zadowoleni z wyniku końcowego i każdy z ukaranych kibiców otrzyma pomoc finansową właśnie od Was ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-08-01

Wielka zbiórka na kary

19 Maja ruszyła zbiórka pieniędzy dla kibiców, którzy zostali zatrzymani po derbowym meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry w tamtej rundzie. Zbiórka ruszyła dopiero teraz, ponieważ w tym miesiącu zakończyła się dopiero sprawa w sądzie i zapadły wyroki za awanturę w Tarnowskich Górach. Nie popisał się w tej sprawie zarząd Gwarka Tarnowskie Góry, bo właśnie przez nich nasi kibice mają problemy z prawem.
Nie pomogły nawet kilkudniowe rozmowy na linii kibice - zarząd, aby wycofać całą sprawę z policji i ostatecznie finał zakończył się w sądzie.
W rozwinięciu wiadomości znajduje się dalszy ciąg informacji o zbiórce, które pojawiły się na naszym forum ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-05-30

W walce o dobre imię człowieka

Jako kibice Ruchu Radzionków uczestniczący 2 maja 2015 roku w meczu ligowym pomiędzy Concordią Knurów, a Ruchem Radzionków czujemy się zobowiązani wyjaśnić kilka spraw, które budzą wiele kontrowersji wśród opinii publicznej, po tragicznym zakończeniu tego spotkania.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2015-05-07

V turniej kibiców Ruchu - zwyciężyła Górka !

15 marca odbyła się już 5 edycja turnieju piłkarskiego kibiców Ruchu Radzionków.
Jest to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz kibiców i od pięciu lat z roku na rok dzielnice rywalizują o miano najlepszej drużyny turnieju.  
Turniej odbywa się co roku w swoim kibicowskim gronie bez przypadkowych osób, dlatego na hali mimo rywalizacji jesteśmy jedną wielką rodziną. [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-03-17

Z wizytą w schronisku "Cichy Kąt"

W dniu dzisiejszym kibice Ruchu Radzionków odwiedzili schronisko "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach.
Przypominamy, że przez okrągły miesiąc kibice zbierali dary i pieniądze dla piesków ze schroniska, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania i zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem.
Cały zakupiony towar musieliśmy dostarczyć na miejsce aż 8 samochodami! [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-02-22

W jedności siła - zbiórka dla schroniska zakończona sukcesem!

Dobiegła końca pierwsza część akcji pod nazwą „Pełna miska dla schroniska” prowadzona przez kibiców Ruchu Radzionków.
Przez okrągły miesiąc zbierano dary i pieniądze dla schroniska „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach.
Zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem, ponieważ wspólnymi siłami udało się zebrać sumę o jakiej raczej nikt przed rozpoczęciem akcji nie myślał.
Dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy aż 2762zł, 82kg suchej karmy, 15 puszek mokrej karmy oraz paczkę smakołyków !!
Wynik jak na nasze możliwości robi ogromne wrażenie, zarówno pod względem finansowym jak i pod względem zebranej karmy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-02-13

Nie żyje Lucjan Lis

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci najbardziej utytułowanego sportowca Ruchu Radzionków.
W wieku 65 lat zmarł Lucjan Lis, wychowanek klubu, medalista olimpijski, mistrzostw świata i mistrzostw Polski.
Lucjan Lis urodził się 8 sierpnia 1950 roku w Bytomiu nieopodal dzisiejszego stadionu Ruchu Radzionków, w domu przy nieistniejącej już ulicy Górniczej. Swoją przygodę z kolarstwem szosowym rozpoczął bardzo szybko, bo już w wieku 11 lat. Mając lat 15 był już mistrzem juniorów federacji „Górnik". Rok później został wicemistrzem Polski w kategorii juniorów, by zaledwie po dwóch latach od rozpoczęcia poważnych treningów w Ruchu Radzionków zostać mistrzem Polski!
W następnym roku po raz drugi zdobywa tytuł mistrza Polski juniorów.
Kolejne lata to już sukcesy w zawodach kategorii seniorów ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-01-28

Pełna miska dla schroniska - dołącz do akcji kibiców Ruchu !!

Zaczynamy akcję, jakiej jeszcze u nas nie było - Pełna miska dla schroniska !
Kibice Ruchu Radzionków zapraszają do wspólnej akcji, której celem będzie pomoc dla schroniska "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach.
Zbiórka darów i pieniędzy będzie trwała od dnia dzisiejszego, czyli 12 stycznia aż do 11 lutego
W jaki sposób można pomóc? (więcej w rozwinięciu wiadomości) [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-01-13
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04