Wydarzenia

Na kibicowskim szlaku - Euro 2016 okiem kibica Ruchu

Meczem z Portugalią nasza reprezentacja zakończyła wspaniałą przygodę z Euro 2016, a dzięki swojej postawie, walce i zaangażowaniu sprawiła wszystkim kibicom sporo radości i dopiero w ćwierćfinale lepsza okazała się drużyna z Portugalii, wygrywając dopiero po rzutach karnych.
Jedni emocje przeżywali w domu przez TV, inni w barach czy strefach kibiców, ale część fanatyków Ruchu Radzionków była obecna prawie na każdym meczu we Francji wraz z nową flagą. Oprócz meczu z Ukrainą nasi kibice byli obecni na pozostałych spotkaniach oraz zaliczyli mecz Szwajcaria - Rumunia. Oto pełna relacja z całej podróży wraz ze zdjęciami nie tylko ze spotkań ale również miasta i ciekawych miejsc: [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-07-05

Jutro derby Powiatu - gramy do końca !

Już jutro na kibiców Żółto-Czarnych czekają wielkie emocje przy Narutowicza 11, bo
odbędą się kolejne „Derby Powiatu” z Gwarkiem Tarnowskie Góry o godzinie 17:30.
Piłkarze Ruchu potrzebują naszego wsparcia w postaci głośnego dopingu i nie możemy ich zawieść, dlatego wszyscy obowiązkowo meldują się w środę w młynie !
Gwarek jest obecnie liderem naszej grupy i jeszcze przed poprzednią sobotą miał nad nami przewagę aż 10 pkt. Lecz w weekend zremisowali z RKS Grodziec i przewaga zmalała do 8 pkt.
Jeśli w środę wygramy, to tylko 5 pkt będzie nas dzielić do Gwarka, dlatego główne hasło meczu to „Gramy do końca”. [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-04-26

Wyjazd Rundy - Wszyscy do Myszkowa !

16 Kwietnia godzina 16:00 (Data łatwa do zapamiętania) czeka nas najważniejszy wyjazd w tej rundzie, klasyk na miarę takich wyjazdów jakie mieliśmy np. na Szombierki, Concordię czy Gwarek.
Od dzisiaj ruszają zapisy i mamy nadzieję, że nikogo nie trzeba namawiać, by jechał na wyjazd.
W tym dniu najważniejszy jest ten mecz i nie chcemy słyszeć, że ktoś pracuje, że ktoś idzie do szkoły czy musi zrobić remont w domu.
Jest to hit wyjazdowy w tej rundzie i każdy OBOWIĄZKOWO jedzie z nami !!
Kibice z Myszkowa również byli u nas na meczu, w ostatnim czasie widać, że ponownie wrócili do aktywnego kibicowania i to tym bardziej powinno nas nakręcić! [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-03-26

Do ostatniej kropli krwi - powstała Grupa Ratująca Ruch !!

W życiu kibicowskim każdej ekipy są daty, które zapisują się w historii ich działalności. Bez wątpienia, dzień 28 lutego jest dla Nas wyjątkowy. W tym dniu doszło do spotkania najbardziej aktywnych osób w naszym środowisku.
Głównym tematem prowadzonych rozmów oczywiście była wizja upadającego klubu.
Wspólnie doszliśmy do wniosku, że dopóki działamy na tych trybunach dołożymy wszelkich starań, aby dobrze znany, rozpoznawalny w całym kraju Ruch Radzionków nie zniknął na stałe z piłkarskiej mapy Polski ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-02-29

Zbieramy na nową flagę !

Witamy Fanatyków !
Właśnie rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na nową flagę Ruchu Radzionków.
Projekt leży w naszej poczekalni już od ponad roku, jednak nie mogliśmy rozpocząć zbiórki, ponieważ w poprzednim roku mieliśmy sporo zbiórek dla naszych kibiców, którzy byli karani z różnych powodów, a ta pomoc była najważniejsza.
Teraz mamy okazję rozpocząć zbiórkę na flagę i właśnie to robimy !
Powiemy więcej - jeśli zbiórka wypadnie bardzo dobrze, to również zrobimy małą flagę dla naszych kibiców, którzy jeżdżą na kadrę. [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-01-24

VIII Patriotyczna Pielgrzymka kibiców

W sobotę 9 stycznia odbyła się na Jasnej Górze 8 Ogólnopolska Patriotyczna Pielgrzymka kibiców na której tradycyjnie byli obecni kibice Ruchu Radzionków. Część naszej grupy brała udział tylko w Mszy Świętej, a druga grupa przyjechała tylko na oprawę, która została zaprezentowana na Ołtarzu Papieskim.
Msza Święta rozpoczęła się o godzinie 12:00 i zgromadziła kilka tysięcy fanatyków, którzy zjechali się z całej Polski !
Obecne były również delegacje kibiców z Węgier (Diosgyor), Litwy (Polonia Wilno) i Białorusi. [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-01-11

Koniec zbiórki pieniędzy - zebraliśmy 4189 zł !!

Właśnie dobiegła końca zbiórka pieniędzy dla kibiców, którzy zostali ukarani po zeszłorocznym meczu derbowym z Gwarkiem w Tarnowskich Górach.
Dzięki Wam udało się zebrać aż 4189 zł i jest to kwota, która jeszcze parę lat temu była nie do osiągnięcia, a dzisiaj kolejny raz się jednoczymy i udowadniamy, że jesteśmy jedną, wielką, żółto-czarną rodziną.
Całej sumy nie udało się zebrać, bo była ona o połowę większa od zebranej kwoty, jednak trzeba przyznać, że była poza naszym zasięgiem, jednak i tak wszyscy jesteśmy zadowoleni z wyniku końcowego i każdy z ukaranych kibiców otrzyma pomoc finansową właśnie od Was ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-08-01

Wielka zbiórka na kary

19 Maja ruszyła zbiórka pieniędzy dla kibiców, którzy zostali zatrzymani po derbowym meczu z Gwarkiem Tarnowskie Góry w tamtej rundzie. Zbiórka ruszyła dopiero teraz, ponieważ w tym miesiącu zakończyła się dopiero sprawa w sądzie i zapadły wyroki za awanturę w Tarnowskich Górach. Nie popisał się w tej sprawie zarząd Gwarka Tarnowskie Góry, bo właśnie przez nich nasi kibice mają problemy z prawem.
Nie pomogły nawet kilkudniowe rozmowy na linii kibice - zarząd, aby wycofać całą sprawę z policji i ostatecznie finał zakończył się w sądzie.
W rozwinięciu wiadomości znajduje się dalszy ciąg informacji o zbiórce, które pojawiły się na naszym forum ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-05-30

W walce o dobre imię człowieka

Jako kibice Ruchu Radzionków uczestniczący 2 maja 2015 roku w meczu ligowym pomiędzy Concordią Knurów, a Ruchem Radzionków czujemy się zobowiązani wyjaśnić kilka spraw, które budzą wiele kontrowersji wśród opinii publicznej, po tragicznym zakończeniu tego spotkania.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2015-05-07

V turniej kibiców Ruchu - zwyciężyła Górka !

15 marca odbyła się już 5 edycja turnieju piłkarskiego kibiców Ruchu Radzionków.
Jest to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz kibiców i od pięciu lat z roku na rok dzielnice rywalizują o miano najlepszej drużyny turnieju.  
Turniej odbywa się co roku w swoim kibicowskim gronie bez przypadkowych osób, dlatego na hali mimo rywalizacji jesteśmy jedną wielką rodziną. [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-03-17
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04