Podsumowania sezonów

Podsumowanie jesieni - III liga 2018/2019

Przed meczem barażowym z Polonią Bytom mało kto wierzył, że uda nam się wygrać i awansować do III ligi.
Mieliśmy świadomość, że w Bytomiu ciśnienie na awans było znacznie większe niż u nas, może z tego względu, iż tam jest ładowana większa kasa w drużynę, a piłkarze nie muszą zjeżdżać na dół do kopalni przed swoimi meczami.
Jednak życie kolejny raz pokazało, że pieniądze to nie wszystko i nasza drużyna pokazała charakter najpierw remisując w Bytomiu, a później wygrywając u siebie i to My awansowaliśmy do III ligi.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-02-11

Awans jest nasz ! Podsumowanie wiosny 2017/2018

Przed rundą wiosenną mało kto w klubie wierzył w to, że uda nam się dogonić Szombierki Bytom, które bez dwóch zdań zdominowały rozgrywki i odważnie kroczyły ku trzeciej lidze.
Od pierwszego wiosennego meczu sytuacja jednak się zmieniała, a Cidry jak kamień wystrzelony z procy „rozbijał” wszystkich przeciwników na murawie i dzięki temu mieliśmy tak wspaniałą, radosną i dziką końcówkę sezonu, że nawet nikt nie spodziewał się tego, że po sezonie będziemy patrzeć na tabelę III ligi, a nie IV. Ale po kolei … [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-09-17

Podsumowanie rundy jesiennej 2017/2018

Przerwa zimowa to dobry okres na to, by podsumować rundę jesienną w naszym wykonaniu.
Staramy się to robić od kilku lat, by w przyszłości można było wrócić do danego sezonu i powspominać co się w nim wydarzyło. A być może ktoś kiedyś wyda książkę o naszych kibicach? I takie podsumowania było by dobrą bazą pod taką opowieść. Oczywiście wszystko regularnie publikujemy na naszej stronie ultrasruch.com, którą prowadzimy nieprzerywanie od około 12 lat. Jest to jedna z najstarszych, kibicowskich stron w Polsce i na pewno jesteśmy z tego dumni, że portal nadal jest aktualizowany, gdy obok nas działają „pejsbuki” i inne „nowoczesne” wynalazki.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-01-12

Czas letnich rozliczeń. Podsumowanie wiosny 2016/2017

Wraz z końcem czerwca, gdy promienie słońca ogrzewają powietrze na potęgę i rozpoczął się oficjalnie sezon wakacyjny, przyszedł czas podsumowań kończącej się rundy wiosennej. Rundy "dziwnej", ze względu na przeboje z wyjazdami, zakończonej drugim miejscem w lidze i pechową porażką w finale wojewódzkiego Pucharu Polski.
Sportowo tym samym zostajemy w tym samym od lat miejscu.
Dziś jednak nie o aspektach futbolowych, a związanych z tym co "tygrysy lubią najbardziej"...

    [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-07-01

Nadal w tym samym miejscu. Podsumowanie jesieni 2016/2017

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2016/2017 i tradycyjnie czas na podsumowanie tego co wydarzyło się na trybunach podczas ligowych spotkań.
Runda ta wypadała całkiem przyzwoicie w naszym wykonaniu, zarówno u siebie jak i na wyjazdach.
Szczególnie na uwagę zasługują wyjazdy, które zaliczyliśmy prawie wszystkie. Trzeba również wziąć po uwagę fakt, że jest to już nasz trzeci sezon w 4 lidze i niektórych kibiców ciężko namówić do tego, aby trzeci raz jechać np. do Grodźca.  
Mecze domowe to głównie dwa najważniejsze spotkania w tej lidze, czyli Gwarek oraz Szombierki i na tych meczach swoje możliwości pokazała grupa Ultras South Inferno. W obu przypadkach główną rolę odgrywała pirotechnika. [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-12-22

Podsumowanie sezonu 2015/2016

Sezon 2015/16
Runda jesienna
To co kiedyś było tylko koszmarem teraz stało się faktem. Kolejny rok w IV lidze, w której po przegranych barażach zadomowiliśmy się na dobre, raczej bez perspektyw na szybkie wydostanie się z tego bagna. Jednak prawdziwych fanatyków poznaje się nie po tym jak są przy klubie, gdy ten osiąga sukcesy, a w momencie największych kryzysów.
Rundę jesienną przyszło nam rozpocząć od spotkania u siebie z Górnikiem Piaski. Pierwszy mecz przy Narutowicza raczej nie zasłużył na większą uwagę. [Czytaj dalej]
Dodane: 2016-06-24

Runda wiosenna 2014/2015 - podsumowanie

Runda wiosenna sezonu 2014/2015 przebiegła szybciej niż mogło by się to wydawać i na pewno nie mogliśmy narzekać na nudę, ponieważ wszystko zmieniało się jak w kalejdoskopie, a punkt kulminacyjny miał miejsce w Knurowie na meczu z Concordią.
Przeżyliśmy wyjazd, który każdy z nas na swój sposób zapamięta do końca życia.
Wydarzenia z Knurowa, gdzie policja zabiła fanatyka Concordii, miały wpływ na dalszą część sezonu, ponieważ nałożono na nas rekordową karę w postaci pół rocznego zakazu wyjazdowego, a przecież czekał na nas jeszcze mecz barażowy o III ligę, gdzie nie mogliśmy oficjalnie jechać.
Piłkarsko wielkim rozczarowaniem zakończyła się runda jesienna jak i cały sezon.
Mieliśmy awansować bez problemu, bo warunki w Radzionkowie były do tego znakomite i nikt nawet nie myślał o tym, że ponownie zostaniemy w IV lidze, a jednak stało się inaczej ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2015-08-09

Podsumowanie jesieni - IV Liga

Po roku przerwy od rozgrywek i bolesnym upadku o 2 klasy niżej każdy z nas miał nadzieję na łagodne lądowanie i spokojny sezon w 3 lidze. Wszyscy myśleliśmy - „że w końcu gorzej być nie może, przecież od kilku dekad nie spotkaliśmy się w lidze z wioskami typu Woźniki, czy Ząbkowice.Utrzymanie mamy pewne, no i awans w zasięgu ręki.”.
Niestety spokojnego lądowania nie było. Nie było żadnego lądowania, raczej katastrofa, czyli spadek kolejną klasę niżej i tak w sezonie 2014/15 znaleźliśmy się w 4 lidze, na 5 poziomie rozgrywkowym w kraju, pod nami już tylko okręgówka i klasy A, B oraz C ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-12-07

Podsumowanie jesieni 2013

Podsumowanie rundy jesiennej przez grupę ultras South Inferno:
Guess who's back..
Jesień 2013 minęła pod znakiem głośnych powrotów i wielkich debiutów. Po roku przerwy Cidry znowu wystartowały w rozgrywkach mistrzowskich, a meczową atmosferę można było wyczuć na osiedlach już kilka tygodni przed pierwszą kolejką III ligi.
Z pozoru w piknikowej lidze już w pierwszym meczu mieliśmy się zmierzyć z jednym z najciekawszych kibicowsko rywali w tej lidze- ze Startem Namysłów. Plakaty, wlepki, transparenty, wrzuty na murach ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2014-01-14

Podsumowanie wiosny'12

Pod znakiem zakazów, ograniczeń i nieustannych problemów wynikających
z kontrowersyjnych decyzji i bezradności służb porządkowych minęła w
Radzionkowie kibicowska wiosna. W związku z tym kibice Cidrów
najlepiej bawili się na wyjazdach, których uwieńczeniem było zdobycie
"Areny Orłów" w Gliwicach. Kibice Ruchu dość wyraźnie eksponowali
również swoją niechęć w stosunku do osoby burmistrza miasta - Gabriela
Tobora, który najpierw nie spełnił obietnic składanych po awansie
klubu na zaplecze Ekstraklasy, a później zaczął ograniczać pomoc miasta dla klubu ... [Czytaj dalej]
Dodane: 2012-07-11
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04