17 lat South Inferno !

29 października 2004 roku – dzień, który odmienił nasze trybuny, dzień, który dał początek ruchu Ultras na wyższym poziomie na naszym radzionkowskim stadionie. To właśnie wtedy powstała nasza grupa South Inferno, która dzisiaj obchodzi 17 rok działalności.
Trudno opisać w kilku słowach jaką czujemy dumę i jak bardzo jesteśmy zadowoleni, że South Inferno tak długo działa na scenie Ultras.Można śmiało napisać, że jesteśmy jedną z najstarszych grup w Polsce i szczególnie trzeba to docenić w obecnych czasach, gdzie ruch kibicowski albo jest niszczony przez policję albo sam się niszczy od środka przez działania, które niewiele mają wspólnego z prawdziwym kibicowaniem.
W czasach, gdy powstała nasza grupa byliśmy dzieciakami i z wielkim podziwem spoglądaliśmy na inne stadiony. Czemu nie spróbować czegoś takiego w małym Radzionkowie ?
Byliśmy młodzi. Wtedy nie było tik-toka i innych podobnych głupot ale był zapał i pełne zaangażowanie i ten stan utrzymuje się aż do dzisiaj i dzięki temu właśnie nasza grupa Ultras istnieje.
Lat nam przybyło, a co za tym idzie zmieniło nam się chcąc nie chcą życie.
Jedni założyli rodziny, drudzy wychowuję swoje pociechy ale wartości i ideały się nie zmieniły !
Z tego miejsca jak zawsze dziękujemy wszystkim kibicom, którzy nam pomagają podczas meczów.
Dziękujemy za Wasze wsparcie finansowe, bo dzięki zbiórką pieniędzy możemy realizować nasze pomysły.

Ruch Radzionków jest w naszych sercach – w żyłach płynie ruch Ultras
2004 – 2021
17 LAT SOUTH INFERNO !
Dodane: 2021-10-29
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04