Liczby wyjazdowe w rundzie wiosennej

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz ruch kibicowski w dużej mierze opieramy na wyjazdach i nie inaczej było w rundzie wiosennej.
Nasz sezon zakończyliśmy wyjazdem do Rędzin, a w zasadzie do Kamyka, bo tam Unia rozgrywa swoje mecze ligowe i po tym wyjeździe wiele osób stwierdziło, że był to jeden z lepszych sezonów wyjazdowych w naszym wykonaniu.
Nie udało się osiągnąć liczby trzy cyfrowej, ale wrócił fajny, spontaniczny klimat tworzony przez naszych kibiców i na pewno wiele osób zapamięta różne sytuacje z tej rundy na dlużej, a było ich wiele.Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom, którzy właśnie poświęcali swój czas, swoje pieniądze i niejednokrotnie tracili wiele nerwów w życiu prywatnym, a wszystko po to, by wspierać i reprezentować Ruch Radzionków w innym mieście.
Oczywiście każdy z nas mógłby iść na łatwiznę i zaliczyć jeden czy dwa wyjazdy jak niestety wielu   kibiców, którzy mogą sobie dopisać do swojej „kariery” kibicowskiej tą straconą rundę jak i cały sezon ale powoli przestajemy się przejmować takimi osobami.
Liczy się jakość, a nie ilość, dlatego jeszcze raz szacunek dla wszystkich, którzy jeżdżą regularnie.
Kolejny sezon zagraliśmy w IV lidze, kolejny sezon byliśmy obecni w tym samych miejscowościach, ale co najważniejsze – w rudzie wiosennej byliśmy obecni wszędzie !
Najliczniej pojawiliśmy się w Jaworznie na Szczakowiance, gdzie w sektorze gości zasiadło 70 kibiców.
Na uwagę również zasługuje mecz w Częstochowie, gdzie 43 fanatyków dopingowało drużynę za płotem stadionu, bo Raków niestety nie przyjmuje kibiców gości.
Oprawę w postaci pirotechniki można było zobaczyć na meczu z Unią Rędziny i był to właśnie wyjazd z kategorii „Back to the oldschool”

Wszystkie liczby wyjazdowe w rundzie wiosennej:
Polonia Łaziska Górne – 31
Szombierki Bytom – 67
Rozwój Katowice – 40
Jedność 32 Przyszowice – 11
Szczakowianka Jaworzno – 70
Raków II Częstochowa – 43 (Przed stadionem)
Przemsza Siewierz – 25
Unia Rędziny – 45
Dodane: 2022-06-18
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04