Newsy

III liga sezon 2018/2019 - komplet drużyn

Znamy już komplet drużyn z którymi będziemy rywalizować w III lidze w sezonie 2018/2019.
Cztery lata temu również graliśmy w III lidze, jednak po spadku z tej klasy rozgrywkowej do teraz nie mogliśmy „wyjść” z IV ligi, ale w końcu się udało. W tym czasie III liga znacznie się zmieniła, ponieważ wtedy grały drużyny z województwa śląskiego i opolskiego, a dziś także z dolnośląskiego i lubuskiego.
Na pewno będzie nas czekać daleka wycieczka między innymi do Gorzowa Wielkopolskiego czy w okolice Wrocławia. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-07-02

Czapki "Rybaczki"

W najbliższym czasie w sprzedaży pojawią się nowe czapki rybaczki z dużym napisem "Ciderland".
Część osób już mogła zauważyć tą czapkę na meczach, jednak była to tylko jedna sztuka, zrobiona na próbę i jesteśmy zadowoleni z tej rybaczki, dlatego zostało złożone już oficjalne zamówienie. Materiał jest znacznie "lżejszy" i bardziej przewiewny od poprzednich czapek w moro. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-27

Wiara czyni cuda - relacja z derbów

W pierwszym meczu barażowym z Polonią Bytom nasza drużyna przy Olimpijskiej odniosła wielki sukces, bo zremisowała 1:1 i przed rewanżem to my byliśmy bliżej awansu do III ligi. Chociaż podobnie jak przed pierwszym pojedynkiem, to Polonia była faworytem drugiego meczu i nawet nie krył się z tym między innymi drugi trener z Bytomia, który w wywiadach wyśmiewał nasz zespół.
Korzystny wynik w Bytomiu również „obudził” wielu kibiców Ruchu Radzionków, którzy ruszyli do klubu po bilety. W dniu meczu kasy były zamknięte, a na stadion można było wjechać tylko ze specjalną „wjazdówką”
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-24

Druga galeria z derbów ...

Kolejna galeria z meczu z Polonią Bytom pojawiła się na naszej stronie. Autorem zdjęć są osoby z oficjalnej strony klubowej i dziękujemy Panu Zygmuntowi i Marcinowi za nadesłane zdjęcia. Wiele fotografii przedstawia naszą radość po meczu, gdzie na murawie wraz z piłkarzami świętowali kibice. Zapraszamy do galerii !
Dodane: 2018-06-23

Powraca Wielki Ruch

Drodzy kibice !
Dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery na wczorajszym meczu z bytomską Polonią. Dziękujemy za to, że byliście w tym sezonie przy Ruchu Radzionków i wierzyliście w to, że powróci "Wielki Ruch". Był to niesamowity sezon dla kibiców Ruchu. Musieliśmy być CIERPLIWI, bo przed zimą Szombierki miały sporą przewagę nad nami. Musieliśmy WIERZYĆ, że pokonamy Polonię Bytom w barażach o III ligę. Udało się !
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-22

Pierwsze zdjęcia z awansu

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców do obejrzenia fotogalerii z wygranego meczu z Polonią Bytom.
Jest to pierwsza galeria, a będą jeszcze dwie. Ruch Radzionków pokonał w barażu drużynę z Bytomia 2:1 i to My awansowaliśmy do 3 ligi, a na trybunach pojawiło się tysiąc kibiców! Po meczu część fanów wybiegła na murawę do piłkarzy, a wszystko to można zobaczyć na zdjęciach.
Dodane: 2018-06-21

RUCH RADZIONKÓW W 3 LIDZE !!!

Nasza drużyna, która była z góry skazana na porażkę w meczu barażowym z Polonią Bytom, zwyciężyła ten pojedynek i to My jesteśmy w 3 lidze! Przed sezonem wszyscy kibice chcieli jednego - awansu do wyższej ligi, gdzie jest nasze miejsce. Z czasem to co było na wyciągnięcie ręki, oddalało się coraz bardziej. Szczególnie początek sezonu był bardzo trudny. Remis w pierwszym meczu na Górniku Piaski, później przegrana z rezerwami Rakowa. Kolejne mecze to remis u siebie ze słabym Grodźcem no i "cios" Szombierek Bytom, gdzie przegraliśmy aż 3:1.
Przerwa zimowa to kolejne złe informacje dla najwierniejszy kibiców. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-21

Jedną nogą w trzeciej lidze. Relacja z Bytomia

Takiego scenariuszu przed sezonem raczej nikt się nie spodziewał.
Po pierwszej rundzie nasza drużyna traciła aż 9 pkt. Do lidera i raczej nikt nie myślał o jakichkolwiek szansach na udział w barażu. Do tego nastąpiły problemy finansowe i klub pozbył się kilku graczy.
Natomiast w Polonii Bytom również nie było kolorowo. Najpierw kombinacje ze zmianą nazwy, później również problemy finansowe.
Przed sezonem na wniosek policji i kilku klubów, bytomską Polonię „wrzucono” do drugiej grupy, by nie doszło do meczu między innymi z nami czy Szombierkami Bytom. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-06-18

Zwycięski remis - zdjęcia z barażu

Wczoraj odbył się pierwszy mecz barażowy z Polonią Bytom. W sektorze gości pojawiło się 120 kibiców Ruchu, a mecz zakończył się wielkim sukcesem dla nas, bo po remisie 1:1 z Bytomia został przywieziony korzystny wynik i to my przed rewanżem jesteśmy w lepszej sytuacji.
Na stronę zostały dodane zdjęcia z tego spotkania i ta galeria zawiera nie tylko nasze fotki, ponieważ naszego fotografa nie było na murawie, dlatego dodaliśmy też parę ujęć z innych stron. Relacja pojawi się później.
Dodane: 2018-06-17

Zdjęcia z meczu Polonia Poraj - Ruch

Z drobnym opóźnieniem dodaliśmy na naszą stronę dziesięć zdjęć z wyjazdu na Polonię Poraj, gdzie wybrało się 56 kibiców Ruchu.
Prawie cała grupa wyruszyła na mecz samochodami, co jest u nas rekordem pod względem ilości aut jadących na wyjazdowy mecz.
W Poraju również świętowaliśmy pierwsze miejsce w tabeli ligowej i pozostały jeszcze tylko baraże, a rywalem będzie bytomska Polonia.
Pierwszy mecz barażowy już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Bytomiu.
Dodane: 2018-06-15
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04