Newsy

Weekend = mecz i wybory

Sporo już napisaliśmy o nadchodzących wyborach w Radzionkowie, zarówno na forum kibiców jak i tutaj na naszym profilu.
Do wyborów pozostało już niewiele czasu dlatego będzie to ostatni nasz wpis w tym temacie.
Dziękujemy wszystkim startującym osobom za odpisania na nasze pytania. Oczywiście nie wszyscy chcieli zabrać głos w sprawie Ruchu Radzionków.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-19

"Złocisto Krwiści". Wywiad z kibicem Ruchu

W sierpniu ukazał się ciekawy wywiad z naszym kibice w Zinie „Złocisto Krwiści”.
Jest to gazetka wydawana przez kibiców Korony Kielce i sprzedawana na ich meczach, a cały zysk przeznaczany jest na ruch kibicowski w Kielcach. Na łamach naszej strony internetowej można przeczytać ten wywiad !
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-16

Ultras wrogiem jest największym

Pojawił się ciekawy tekst od kibiców Lecha Poznań, w którym między innymi przytaczamy treść dwóch artykułów, które mają pojawić się w nowej ustawie.
Kibice Lecha Poznań:
„Ultras wrogiem jest największym, więc trzeba go zniszczyć za wszelką cenę. Bez względu na absurdy i naciągnie prawa. Bez względu na konsekwencje dla klubów, organizatorów innych kibiców. Trzeba wyplenić go niczym stonkę. Za wszelką cenę. Wszystkimi dostępnymi środkami… – tak mogła wyglądać rozmowa o kibicach w zakurzonych, pachnących stęchlizną i trawionym alkoholem wielu komendach w Polsce. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-11

Lokalni politycy - kto pamięta o dumie miasta ?

Wśród mieszkańców Radzionkowa istnieje szerokie grono osób, które szczerze jest zainteresowane przyszłością i losami klubu sportowego Ruch Radzionków. Dlatego korzystając ze zbliżających się wyborów samorządowych chcielibyśmy pomóc w decyzji na kogo zagłosować spośród kandydatów do Rady Miasta.
W najbliższych dniach wyślemy wiadomości do wszystkich lokalnych polityków startujących w wyborach. Postawimy im kilka pytań związanych z sytuacją naszego klubu i poprosimy ich o przedstawienie swojej wizji na przyszłość odnośnie stadionu czy sposobów wsparcia drużyny przez miasto. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-10

50 osób w Zabrzu - Mikulczycach

W sobotę rozegraliśmy mecz z Górnikiem II Zabrze. Zgodnie z terminarzem to spotkanie miało się odbyć na boisku w Orzechu, jednak miesiąc temu zmieniono gospodarza i już drugi raz w tej rundzie musieliśmy rozegrać dwa wyjazdy z rzędu. Na pewno odbiło się to na naszej liczbie, chociaż dostaliśmy informację z Zabrza, że tylko 50 kibiców zostanie wpuszczonych do sektora gości  i też tylu pojawiło się na tym meczu bez jakiegoś większego ciśnieni.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-08

Przegrana z Górnikiem II Zabrze na zdjęciach

Kolejny wyjazd za nami. Wczoraj przegraliśmy z rezerwami Górnika Zabrze 3:1, chociaż do rezerw im dużo brakowało, ponieważ na boisku zagrało wielu zawodników pierwszej drużyny Górnika Zabrze. Dużo nie brakowało, byśmy ten mecz aby zremisowali no ale niestety nie udało się.
Na sektorze gości pojawiło się 50 kibiców Ruchu z trzema flagami. Zapraszamy do galerii, gdzie zostały już dodane zdjęcia z tego spotkania.
Dodane: 2018-10-07

Mecz z Agroplonem okiem kibica. Najlepszy wyjazd rundy?

Kolejny dobry wyjazd w wykonaniu kibiców Ruchu Radzionków.
W sobotę rozegraliśmy ligowe spotkanie z Agroplonem Głuszyna, a spotkanie zostało rozegrane na stadionie Startu Namysłów, ponieważ obecny „obiekt” Głuszyny jest jeszcze gorszy niż nasz na Orzechu, dlatego Agroplon na stałe przeniósł się do Namysłowa. Zapisy przebiegły bardzo sprawnie i już tydzień wcześniej wiedzieliśmy, że autokar dla kibiców to za mało i trzeba będzie ogarnąć dodatkowe samochody.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2018-10-03

Agroplon Głuszyna - Ruch 0:2 (galeria)

Co to był za mecz, co to był za dzień !
Ruch Radzionków rozegrał wczoraj wyjazdowy mecz z Agroplonem Głuszyna, a spotkanie zostało rozegrane na stadionie Startu Namysłów.
W Namysłowie pojawiło się 75 kibiców Cidrów + 45 osób ze Startu Namysłów i utworzyliśmy wspólny, 120 osobowy młyn.
Piłkarze sprawili nam miłą niespodziankę pokonując Agroplon 2:0, a na trybunach przez całe 90 minut trwała dobra, kibicowska zabawa.
Nie zabrakło również oprawy. Obszerna fotogaleria dostępna już na naszej stronie !
Dodane: 2018-09-30

Wyjaśnienie

"Podsumowując ostatnie wydarzenia, i aferę którą wykopali po niemal 10 latach pomówieni charakterniacy informujemy, iż : A.P. , M.M. oraz T.M. nie mają nic wspólnego z Ruchem Radzionków od czasu turnieju w Wodzisławiu. Po ukazaniu na światło dzienne kolejnych dokumentów A.F. oraz B.P. również ze skutkiem natychmiastowym zostają na zawsze odsunięci od naszych trybun. Sprawa Ł.M. jest dla nas klarowna i oczywista – chłopak dla nas i każdego kto ma odrobinę zdrowego rozsądku jest czysty. Wgląd do wszystkich dokumentów udostępnimy decyzyjnym z zainteresowanych ekip. W odpowiedzi na zarzut pomówienia pragniemy nadmienić, iż Cymer, Bokser (przerzuty), Manolo, Pióro, Małpa czy Kopeć byli lub są aktywnymi, czołowymi postaciami wśród kibiców naszych rywali i nasz transparent był skierowany bezpośrednio do nich i czynów których się dopuścili podczas swej kibicowskiej przygody" - taka informacja pojawiła się na profilu "Ruch Radzionków Zawsze Wierni" na Facebooku.
Dodane: 2018-09-28

Z aparatem na boisku - zdjęcia z soboty

Na stronie pojawiły się zdjęcia z sobotniego spotkania z Piastem Żmigród.
Jest to już szósta galeria z tego sezonu, która pojawiła się na serwisie www.ultrasruch.com.
Oprócz zdjęć z flagowiska i całego młyna, można się też dokładnie przyjrzeć flagą, które zadebiutowały w tym dniu. Zapraszamy do galerii !
Dodane: 2018-09-25
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04