Newsy

Kilka zdjęć z Gorzowa

Na stronie pojawiło się kilka zdjęć z sobotniego wyjazdu na Stilon Gorzów, gdzie swoją obecność zaznaczyło 55 kibiców Ruchu Radzionków.
W Gorzowie sektor gości jest zamknięty, lecz kibice Stilonu pomogli nam i mogliśmy dopingować Cidry z ich trybuny.
Zdjęcia z tego meczu pochodzą z różnych źródeł, ponieważ w tym dniu zabrakło naszego fotografa.
Dodane: 2018-08-28

55 kibiców wspierało Ruch w Gorzowie

Jak za dawnych lat – to zdanie wczoraj było powtarzane przez wszystkich kibiców Ruchu.
Przez ostatnie lata ciągle graliśmy w IV lidze, gdzie wyjazdy były  tylko lokalne czy w okręgu Śląska i wielu kibiców aż marzyło, by w końcu pojechać gdzieś daleko w Polskę.
Po awansie do III ligi terminarz tak się ułożył, że pierwszy wyjazd mieliśmy na Gwarek Tarnowskie Góry, czyli znowu derby, znowu blisko.
Po Gwarku w końcu doczekaliśmy się na mecz ze Stilonem Gorzów i był to nasz najdalszy ligowy rywal. W dodatku Stilon to najlepsza ekipa w naszej lidze, więc każdy odliczał do tego spotkania. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-08-26

W sobotę Stilon

Stilon Gorzów to nasz kolejny przeciwnik z którym zmierzymy się w sobotę o godzinie 17:00 w Gorzowie.
Drużyna Stilonu w dotychczasowych spotkaniach zdobyła tylko jeden punkt i zajmuje 17 miejsce, lecz w tym dniu sytuacje na murawie zejdą na drugi plan, ponieważ jest to kibicowsko najlepszy mecz w tej rundzie.
W Gorzowie oczywiście nie zabraknie kibiców Ruchu Radzionków, a lokalni fani Stilonu mocno się mobilizują na sobotni mecz z nami.
Można się spodziewać wypełnionej trybuny i głośnego dopingu "Stilonowców" [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-08-23

Skromna galeria z Kluczborka

Z małym opóźnieniem na naszą stronę dodaliśmy skromną galerię z sobotniego meczu z MKS Kluczbork.
Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Ruchu Radzionków 2:1, a na trybunach pojawiło się około 550 kibiców.
Do tej pory nasz zespół radzi sobie bardzo dobrze w III lidze i po trzech kolejkach Cidry zajmują trzecie miejsce, mając tyle samo punktów, co zespoły przed nami.
W najbliższą sobotę czeka nas kibicowski hit ze Stilonem Gorzów. O tym meczu napiszemy więcej w dniu jutrzejszym.
Dodane: 2018-08-22

Cidry nadal bez porażki

W sobotę na stadionie w Orzechu podejmowaliśmy spadkowicza z II ligi, czyli MKS Kluczbork. Drużyna biało-niebieskich jeszcze niedawno rozgrywała swoje mecze na zapleczu ekstraklasy, lecz zaliczyli "mocny" lot w dół i teraz rywalizują z Cidrami na poziomie III ligi.
Łatwo nie było, ale najważniejsze, że kolejne 3 pkt. pozostają w Radzionkowie, bo Ruch wygrał 2:1 i jesteśmy na trzecim miejscu w ligowej tabeli, jednak mamy tyle samo zdobytych punktów co zespoły przed nami. Kto by się spodziewał przed sezonem, że będziemy tak wysoko.
Wiadomo, że to dopiero początek, ale wszystko wygląda bardzo dobrze i oby tak dalej. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-08-20

Okiem kibica Gwarek - Ruch

Naszym drugim przeciwnikiem po awansie do trzeciej ligi był Gwarek Tarnowskie Góry.
Jest to drużyna dobrze nam znana, bo do tej pory z nimi rywalizowaliśmy w IV lidze, jednak później Gwarek awansował, a my zostaliśmy z tyłu. Mecze z Gwarkiem zawsze budziły emocje zarówno na boisku, gdzie piłkarze grali o miano najlepszej drużyny powiatu, jak i na trybunach, gdzie zawsze były jakieś atrakcje mimo, że w Tarnowskich Górach nie ma ogarniętych kibiców Gwarka. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-08-15

99 lat Ruchu Radzionków !

Nasz legendarny, charakterny, żółto-czarny Ruch obchodzi dziś 99 urodziny !
Ta piękna okoliczność to nie tylko święto naszej wiary, działaczy czy piłkarzy, jednak przede wszystkim ludzi, którzy trwali przy Ruchu od pokoleń. Radzionkowski Ruch to klub rodzinny, górnośląski, z tradycjami, który miał olbrzymie znaczenie zarówno dla miasta, wychowanych sportowców jak i lokalnej społeczności. Klub, który ukształtował m.in. Mariana Janoszkę czy vicemistrza olimpijskiego Lucjana Lisa w przeddzień setnych urodzin pozostaje jednak bezdomny, stąd naszemu Ruchowi jak i samym sobie życzymy doczekania się godnej areny sportowej w mieście, które od 99 lat reprezentuje. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-08-14

Czapki sprzedane i czekamy na kolejną partię

Czapki rybaczki z napisem Ciderland cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że wszystkie zostały sprzedane w przeciągu tygodnia.
Część osób, które się wcześniej zapisały nawet nie zdążyły ich odebrać, ale mamy dobrą wiadomość.
Kolejna partia została domówiona i pojawi się w najbliższym czasie.
Wraz z czapkami będzie można kupić kolejny nowy gadżet, jednak póki co niech to będzie niespodzianka.
Dodane: 2018-08-13

112 osób w Tarnowskich Górach. Zdjęcia z meczu

Kolejny udany mecz Ruchu Radzionków w III lidze. Podobnie jak z Polonią Bytom w pierwszym barażu tak i wczoraj nasz zespół wrócił do Radzionkowa ze zwycięskim remisem. Gwarek Tarnowskie Góry to faworyt do awansu, a w poprzednim sezonie zajęli wysokie, trzecie miejsce tracąc niewiele do pierwszego zespołu. Mimo to Ruch zremisował 1:1, a bramkę w 93 minucie zdobył "Nasz Lewandowski", czyli Robert Wojsyk.
W sektorze gości pojawiło się aż 112 kibiców Ruchu i jest to bardzo dobra liczba, ponieważ trwa okres wakacyjny i część osób jeszcze odpoczywa na urlopach. W galerii pojawiły się już zdjęcia trybun, a tradycyjnie relacja zostanie dodana w ciągu tygodnia.
Dodane: 2018-08-12

Dzień przed derbami z Gwarkiem TG

Już jutro o godzinie 17:00 nasza drużyna rozegra pojedynek derbowy z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Będzie to wielki sprawdzań dla piłkarzy Ruchu, ponieważ Gwarek to faworyt do wygrania tych rozgrywek, a w poprzednim sezonie zespół z Tarnowskich Gór zajął wysokie, trzecie miejsce.
Ostatni nasz mecz z Gwarkiem zakończył się naszym wyjazdowym zwycięstwem 1:0 i było to w sezonie 2016/2017, a bramkę w 93 minucie zdobył Marcin Trzcionka. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-08-10
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04