Newsy

Zaczynamy 9 marca - Terminarz plus opis

Witamy w nowym roku !
Jest to pierwszy wpis na naszej stronie w tym roku, a będzie to na pewno niezwykły rok, który zapisze się w historii Ruchu Radzionków.  
Nasz klub będzie obchodzić stulecie istnienia i oprócz tego wracamy w końcu do własnego miasta. Choć boisko zbudowane przez Urząd Miasta daje wiele do życzenia i jest przez nas nazywane „Orlikiem”, to póki co trzeba się cieszyć z tego co jest, bo trudno sobie wyobrazić, byśmy grali cały czas w Orzechu. Pod koniec grudnia poznaliśmy wstępny terminarz rundy wiosennej i już teraz chcielibyśmy się mu przyjrzeć bliżej pod kątem kibicowskim. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-01-04

Nadchodzi 2019 ...

Grupa Ultras South Inferno'04 oraz redakcja strony www.ultrasruch.com pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim kibicom Ruchu Radzionków w nadchodzącym roku.
By 2019-ty mijając przynosił wiele zadowolenia i dumy z żółto-czarnych barw, w setną rocznicę powstania naszego klubu, który po latach banicji wraca przecież do Radzionkowa !
Aby nowy rok przyniósł determinację w dążeniu do celów i szczęście w życiu prywatnym.
Byśmy z wyjazdów wracali zawsze w komplecie, ze śpiewem na ustach, bez mandatów czy pokazówek smutnych panów.
Sobie i wam życzymy również, by Radzionkowski, kibolski klimat nigdy nie zaginął, nawet na Orliku z metalową trybuną ! [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-12-28

Polary można odbierać

Polary, które były przez Was zamawiane można już odbierać.
Choć było opóźnienie i termin był przesuwany dwa razy to mimo wszystko warto było czekać, ponieważ polary zostały wykonane bardzo dobrze.
Sam herb jak i napisy zostały wyszyte haftem, a materiał z którego został zrobiony polar jest gruby.
Wszystkich kibiców zapraszamy po odbiór. Cena bez zmian, czyli 85 zł. Mały zysk zasili konto grupy ultras South Inferno, która już teraz szykuje się na najbliższy rok w którym wiele się wydarzy na naszych trybunach ! [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-12-27

Wesołych Świąt !

Wszystkim kibicom i sympatykom Ruchu Radzionków życzymy spokojnych świąt Bożego Narodzenia,
spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze,
oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku.
Wiary, co góry przenosi i nadziei, która nie gaśnie.
2019 rok będzie dla nas rokiem wyjątkowym, który zapisze się w historii klubu, ponieważ będziemy obchodzić 100 lat istnienia Ruchu Radzionków!
Bądźcie z nami i wspierajcie dumę Radzionkowa nie tylko podczas meczów, ale przez cały rok!

Dodane: 2018-12-22

Pożegnaliśmy śp. Jasia - dziękujemy za obecność

Pożegnaliśmy Krzyszofa "Jasia" Poraj.
Kibica, który był wzorem wierności i oddania. Kibica, który z Ruchem Radzionków był zawsze i wszędzie.
Dziękujemy za pamięć i liczne przybycie wszystkim kibicom Ruchu, piłkarzom, działaczom, delegacjom innych klubów oraz wszystkim osobom, które uczestniczyły w uroczystości pogrzebowej.
Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Krzysztofa, Chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia całej rodzinie Krzysztofa i najbliższym osobom. To ogromna tragedia, której nie jesteśmy w stanie zrozumieć i z którą nigdy się nie pogodzimy ...
Dodane: 2018-12-16

Czapki Fan Club Vitor

Jakiś czas temu do sprzedaży trafiły czapki zimowe fan clubu Vitor i przypominamy, że nadal możne je zakupić w cenie 30 zł.
Pozostały ostatnie sztuki i możne je nabyć oczywiście u kibiców z Vitoru.
Jest to kolejny gadżet tej dzielnicy i trzeba też zaznaczyć, że w rundzie jesiennej zadebiutowała flaga tej bytomskiej dzielnicy.
Cieszy aktywność Vitoru!
Dodane: 2018-12-13

W sobotę żegnamy Jasia

Pogrzeb Jasia odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 15 grudnia o godzinie 8:30 w parafii Św. Wojciecha w Radzionkowie.
Wszystkich kibiców Ruchu Radzionków i nie tylko, zapraszamy na zbiórkę pod Centrum Kultury "Karolinka" na godzinę 7:40 i z tego miejsca wyruszamy wszyscy razem do kościoła.
Każdy kibic obowiązkowo zabiera ze sobą szalik na pogrzeb Jasia. Tak jak on zawsze był w barwach to i tak samo go żegnamy !
Potraktujcie zbiórkę pod "CKK" i apel o szalach poważnie !
Dodane: 2018-12-12

R.I.P. JASIU

Dzisiaj dobiegła nas smutna wiadomość.
Zmarł nasz wieloletni fanatyk, który był bardzo dobrze znany na naszych trybunach. Na mecze chodził całe życie i trudno sobie przypomnieć spotkanie na którym go nie było. Zawsze uśmiechnięty, zawsze wierny i zawsze z wzorowym podejściem do innych osób.
Mowa tu o Jasiu, bo kto go nie znał ? Jeden z najwierniejszych fanatyków, który jeszcze miesiąc temu był z nami na wyjeździe w Lubinie.
Trybuny bez Jasia ? Ciężko to sobie teraz wyobrazić. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-12-10

Piszą o nas na www.wp.pl - "Śląski tydzień"

Na portalu internetowym www.wp.pl pojawił się ciekawy artykuł o naszym klubie. Warto poświęcić tą chwilę i przeczytać ten tekst, bo daje wiele do myślenia. Choć nie graliśmy w lidze mistrzów, nie zdobyliśmy mistrzostwa Polski, a w ekstraklasie byliśmy tylko trzy sezony, to i tak każdy jest dumny z tego co kiedyś przeżyliśmy i wierzymy, że te czasy znowu wrócą.
Autor tekstu właśnie wspomina o naszej grze w ekstraklasie, Eciku, pełnych trybunach przy Narutowicza 11 i opisuje jak wygląda teraz Ruch Radzionków. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-12-05

Liczby wyjazdowe - Sezon 2018/2019 jesień

Dobiegła końca runda jesienna w sezonie 2018/2019 i czas na przypomnienie naszych liczb wyjazdowych. Przez ostatnie lata byliśmy przyzwyczajeni do bliskich wyjazdów, gdzie tak naprawdę czasami można było by dojechać na rowerze.
Po awansie do III ligi skończyły się bliskie mecze i każdy kibiców Cidrów zastanawiał się jak wypadniemy na wyjazdach w III lidze.
Wiadomo, że są osoby, które by za Ruchem pojechały i na koniec Świata, ale są też kibice, którzy nie są przyzwyczajeni do tego, by cały dzień jechać w trasie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2018-12-02
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04