Newsy

Spotkanie przed pierwszym meczem na "Orliku"

Dzisiaj w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie reprezentantów Urzędu Miasta, kierownictwa SMS Radzionków (zarządca nowego obiektu),  zarządu klubu Ruch Radzionków z przedstawicielami braci kibicowskiej Żółto-Czarnych. Po żywej dyskusji, w której czynny udział brały wszystkie obecne strony udało nam się ustalić wstępne porozumienie dotyczące użytkowania nowego obiektu oraz długofalowej przyszłości Ruchu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-03-20

Cidry na szlaku - Kierunek Kluczbork

W poprzednią sobotę mieliśmy rozegrać derbowy mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry, jednak przez opóźnienia związane z dokończeniem nowego Orlika, spotkanie te zostało przełożone na inny termin i tym samym oczekiwanie na kolejny mecz Cidrów przedłużyło nam się o tydzień.
A już w najbliższą sobotę czeka nas kolejna podróż za naszym kochanym klubem, a przystankiem będzie MKS Kluczbork, czyli drużyna, która całkiem niedawno była zdecydowanie wyżej niż My.
Od dłuższego czasu prowadzone są zapisy i każdy kibic Ruchu może razem z nami pojechać na ten mecz.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-03-18

Kibice "odebrali" Orlik

W dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 piłkarze Ruchu Radzionków wybiegli po raz pierwszy na murawę nowego boiska w Radzionkowie.
Choć to tylko trening to wydarzenie na pewno godne zapamiętania, ponieważ Ruch Radzionków ostatni raz na terenie naszego miasta zagrał 44 lata temu.
Niestety boisko, które powstało jest dalekie do ideału i na pewno nie przypomina stadionu, a bardziej Orlik - tak ten obiekt został nazwany przez kibiców, którzy również pojawili się na dzisiejszym treningu piłkarzy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-03-15

Derby z Gwarkiem przełożone na 16 kwietnia

Wyznaczono już nowy termin meczu derbowego z Gwarkiem Tarnowskie Góry.
Jak podaje strona oficjalna klubu, spotkanie odbędzie się we wtorek 16 kwietnia o godzinie 18:00, jednak nie podano jeszcze miejsca rozegrania tego meczu.
Przypominamy, że pierwszy ligowy mecz u siebie miał się odbyć w najbliższą sobotę, jednak przez nieudolność miasta trzeba było ustalić nowy termin, ponieważ miasto nie wyrobiło się z pracami na tym obiekcie tłumacząc, że to wina śniegu, który spadł w zimę :)
Dodane: 2019-03-13

Galeria z meczu Miedź II Legnica - Ruch

Oprócz relacji z pierwszego meczu w Legnicy pojawiła się również skromna galeria ze zremisowanego meczu z rezerwami Miedzi.
Niestety na więcej zdjęć nie pozwoliła lokalna służba ochrony, dlatego nasz fotograf mógł "wyskoczyć" dosłownie na minutę przed sektor gości.
Zapraszamy do galerii !
Dodane: 2019-03-11

Pierwszy wyjazd zaliczony. Miedź II Legnica - Ruch 0:0

Kolejny kibicowski rok rozpoczęty.
W sile 40 głów zaakcentowaliśmy swoją obecność na bocznym boisku miejscowej Miedzi w Legnicy.
Tam przyszło nam się zmierzyć z rezerwami tegorocznego beniaminka ekstraklasy. Na inaugurację rundy w naszej ekipie przypada zmiana sposobu organizacji wyjazdów i pierwszy sprawdzian wypada całkiem pomyślnie. Zbieramy się w Radzionkowie z dużą rezerwą czasową i po kilkugodzinnej wycieczce parkujemy autokar pod głównym obiektem rywala. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-03-10

Wstyd na całą Polskę. Mecz otwarcia z Gwarkiem przełożony !

No i stało się to co miało stać, czyli pierwszy mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry, który miał być meczem otwarcia "Orlika" nie odbędzie się.
Od dłuższego czasu budowa tego obiektu budziła wiele wątpliwości, choć była pewna grupa ludzi, którzy mówili, że wszystko idzie zgodnie z planem.
Nawet prezes naszego klubu wielce chwalił władze miasta i jak sam mówił "Nie mogę się doczekać pierwszego meczu w Radzionkowie" ... i jeszcze wszyscy poczekamy na ten pierwszy mecz.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-03-08

Zbieramy na bęben

Zarząd Ruchu Radzionków nadal prowadzi zbiórkę pieniędzy na opłacenie kosztów przejazdu na mecze wyjazdowe piłkarzy i zebrano już 11 550 zł, czyli 60 % potrzebnej sumy.
Swoją zbiórkę rozpoczęli również ultrasi z South Inferno. Cel to zebranie 600-700 zł na nowy bęben, który ma pomóc w dopingu, by był jeszcze lepszy. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-03-05

Ruszamy na wyjazdy ! Pierwszy przystanek Miedź II Legnica

Rzec by się chciało nowy rok - nowi my ... NIC BARDZIEJ MYLNEGO !
My pozostajemy tacy sami, od wielu, wielu lat. Zmienia się natomiast sposób prowadzenia zapisów na mecze wyjazdowe naszego Ruchu.
Zapisy prowadzi na forum Memento_Mori oraz Ptksh - poprzez wiadomości prywatne na forum, przez media społecznościowe (fanpage Ruch Radzionków Zawsze Wierni) lub prywatnie.
Zapisywać można się również u decyzyjnych na dzielnicach. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-02-28

Dwa tygodnie do startu. Co słychać w Ruchu ?

Do pierwszego meczu w rundzie wiosennej pozostało już tylko dwa tygodnie i coraz bardziej czuć ciśnienie związane z marcem, ponieważ w tym miesiącu będzie się sporo działo.
W pierwszym meczu czeka nas wyjazd na rezerwy Miedzi Legnica, a tydzień później derby z Gwarkiem Tarnowskie Góry i zarazem mecz otwarcia „Orlika” przy sztucznym oświetleniu.
Póki co nasza drużyna ciężko pracuje by dobrze się zaprezentować w lidze, choć wyniki sparingów niestety za ciekawie nie wyglądają.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-02-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04