Newsy

Zdjecia z wyjazdu na Szczakowiankę

Dodaliśmy już zdjęcia z wczorajszego wyjazdu na Szczakowiankę Jaworzno, gdzie w sektorze gości pojawiło się 63 kibiców Ruchu Radzionków.
Podczas meczu obie strony zaprezentowały prezentacje Ultras, które głównie składały się z pirotechniki.
Podziękowania dla naszego fotografa ze strony oficjalnej, który robił zdjęcia podczas spotkania.
Relacja zostanie dodana później, a póki co zapraszamy do galerii !
Dodane: 2017-10-15

Przed nami Jaworzno

W sobotę wyjazd do Jaworzna i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego w jaki sposób przebiegają zapisy. Sporym zainteresowaniem cieszy się ten mecz i mamy nadzieję, że ta liczba do soboty wzrośnie !
Nasza drużyna po słabym początku podniosła się z kolan i gonimy czołówkę. W dodatku Jaworzno to ciekawy teren także nie ma się nad czym zastanawiać.
Jedź z nami - wspieraj Cidry na wyjazdach!
Niech lokalni kibice zobaczą nasz radzionkowski klimat!
Zapisy na forum !!!
Dodane: 2017-10-10

Byliśmy w Ornontowicach

Z kronikarskiego obowiązku i z lekkim opóźnieniem - 17 osób w sobotę było obecnych na meczu Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków.
Wyjazd oficjalnie nie był organizowany ale mimo to część osób wybrała się do Ornontowic, gdzie mogliśmy oglądać dobrą postawę Cidrów i dzięki temu do Radzionkowa przyjeżdżają kolejne 3 pkt. i miejmy nadzieję, że jest to początek dobrego w tym sezonie.
Oprócz nas można było jeszcze zauważyć sporo pikników z Radzionkowa na trybunie krytej.
Po lokalnych kibicach widać było, że w Ornontowicach kibicuje się Górnikowi Zabrze, ponieważ sporo osób na meczu było w barwach właśnie Górnika.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2017-10-04

Mecz z Myszkowem znowu przełożony

Czy ten mecz się kiedyś odbędzie? Parę dni temu Śląski Związek Piłki Nożnej ustalił nowy termin meczu z Myszkowem, by po paru godzinach ponownie wydać komunikat, że i ten mecz nie zostanie rozegrany w drugim terminie.
Tutaj swoje "trzy grosze" dorzucił klub z Myszkowa, który nie chciał, by spotkanie odbyło się 4 października w środę, dlatego kolejny termin to 25 listopada o godz. 13:30. Z piłkarskiego punktu widzenia to i ten mecz będzie stał pod znakiem zapytania, bo 25 listopada to boiska mogą być już zasypane śniegiem, a od strony kibicowskiej to ten trzeci termin to dla nas chyba lepsze rozwiązanie, bo to sobota, a nie środek tygodnia.
Czekamy dalej ...
Dodane: 2017-10-01

Nowy termin meczu z Myszkowem ustalony

Śląski Związek Piłki Nożnej ustalił już nowy termin meczu z Myszkowem.
Mecz ten odbędzie się 4 października (środa) o godzinie 16:00.
Pierwsze spotkanie, które miało się odbyć 23 września zostało odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych. Kolejny raz deszcz pokrzyżował plany nie tylko piłkarzy, ale również kibiców, którzy szykowali się na hitowe spotkanie z Myszkowem, a przy Narutowicza 11 frekwencja w tym dniu miała być jedna z wyższych w ostatnim czasie. Nie pozostaje nam nic innego jak nakręcać kibiców na 4 października i mimo, że jest to środek tygodnia to wszyscy widzimy się w młynie i bez zmian - wspieramy Ruch i robimy swoje !!
Dodane: 2017-09-27

Mecz z Myszkowem odwołany

Z powodu złych warunków atmosferycznych i zalanych boisk cała kolejka IV ligi zostaje odwołana.
Mecz z Myszkowem miał być hitem tej rundy i kibice od dłuższego czasu przygotowywali się do tego spotkania, by ze zwykłego, szarego, czwartoligowego meczu zrobić piłkarskie święto. Niestety pogoda zdecydowanie nie jest po naszej stronie i kolejny raz psuje nam plany.
To już chyba standard, gdy w Radzionkowie ma być rozegrany ważny mecz to musi dać o sobie znać pogoda i deszcz ...
Nowy termin meczu poznamy dopiero w czwartek.
Dodane: 2017-09-23

Hit rundy - wiecie co macie robić !

Hit rundy jesiennej i takiego meczu żaden kibic nie może opuścić, nawet wtedy, gdy gramy w IV lidze.
W najbliższą sobotę zagramy z Myszkowem o godzinie 16:00 i w tym dniu miejsce każdego kibica Ruchu Radzionków to sektor – młyn!
Każde poprzednie spotkanie z Myszkowem wzbudzało wiele emocji na trybunach i tym razem nie powinno być inaczej dlatego nasz sektor musi być wypełniony. Niech „rola” każdego kibica w tym meczu nie kończy się na tym, aby zakupić bilet i przyjść na Narutowicza 11. Zakup biletu to jedno, a drugie to dobra reklama i namawianie wszystkich znajomych, by pojawili się w młynie i wspierali Ruch Radzionków.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2017-09-20

Wreszcie wygrywamy w Siewierzu!

W sobotę nasza drużyna rozegrała kolejny ligowy mecz na wyjeździe, a rywalem była Przemsza Siewierz.
W sektorze gości pojawiło się 20 kibiców Ruchu Radzionków, którzy parę razy zaznaczyli swoją obecność na tym kameralnym stadionie.
Z dobrej strony pokazały się Cidry wygrywają aż 4:1 i na pewno takiego wyniku nikt się nie spodziewał, ponieważ do tej pory wszystkie mecze w Siewierzu przegrywaliśmy, a sama postawa Cidrów w ostatnich spotkaniach była poniżej oczekiwań. Miejmy nadzieję, że to był ten mecz na "przełamanie" i będzie już tylko lepiej.
Dodane: 2017-09-18

Galeria z Szombierek

Na stronie pojawiła się obszerna fotogaleria z przegranych derbów z Szombierkami Bytom.
W galerii można zobaczyć nie tylko ujęcia z meczu, ale również znalazły się ujęcia z pod stadionu Szombierek.
Podziękowania również dla naszego kibica, który robił zdjęcia z murawy.
Zapraszamy do oglądania !
Dodane: 2017-09-11

Szombierki - Ruch 3:1 Okiem Kibica

Wczoraj rozegraliśmy kolejny ligowy mecz, a rywalem były Szombierki Bytom.
Nie był to nasz dzień i chyba wszyscy obecni na tym meczu kibice Ruchu chcieli by jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu, ponieważ przegrywamy kolejny mecz w lidze, kolejny na Szombierkach i znowu oglądamy jak „Zieloni” pakują nam trzy bramki.
Mieliśmy grać o najwyższe cele, klub niby postawił wszystko na jedną kartkę, a wygląda na to, że będziemy grać, ale o utrzymanie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-09-10
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04