Newsy

Dzień po derbach

Jak wczoraj było ? Tradycyjnie, czyli wybuchowo!
Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność w młynie, za reklamę przed meczem i za pomoc przy oprawie.
Zakończyliśmy z klasą 2019 rok czego nie można powiedzieć o piłkarzach, ale czy to ich wina? Grają bardzo młodzi zawodnicy, którzy robią co mogą podobnie jak "Ojciec" drużyny Marcin Trzcionka ale pewne rzeczy trudno przeskoczyć, a jedynie może pomóc cud taki sam jak na barażach z Polonią Bytom. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-11-16

Wisieńka na torcie - na zakończenie roku derby z Szombierkami !

Po ostatnim wyjeździe w rundzie jesiennej przyszedł czas na ostatni mecz domowy w 2019 roku, a tu prawdziwa wisienką na torcie czyli derby z Szombierkami Bytom.
Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższy piątek o godzinie 19:19.
Taka, a nie inna godzina, bo Szombierki powstał tak samo jak my, czyli w 1919 roku i na początku roku Zieloni świętowali stulecie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-11-12

Relacja z Poraja

Wyjazdem do Poraja zakończyliśmy nie tylko rundę jesienną na wyjazdach ale również cały 2019 rok. Nie wszędzie mogliśmy jechać w tej rundzie, ale gdzie była taka możliwość to od razu z tego korzystaliśmy i nie inaczej było w Poraju, gdzie dotarło 50 kibiców z Radzionkowa.
Poprzednie nasze wizyty w tej małej ale ciekawej miejscowości przeważnie bardziej przypominały piknik niż „poważne” kibicowanie. Tu jakiś grill na trybunie, tu ktoś wpadł do wody na zaporze wodnej, tu ktoś popijał wódkę razem z obserwatorem ze związku i można by tak wymieniać. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-11-11

Działo się w Poraju - zdjęcia już mamy

Mamy już dla Was galerię z wczorajszego meczu wyjazdowego z Polonią Poraj, gdzie niestety nasi piłkarze tylko zremisowali ale i też użerali się z nieudolnością sędziów, którzy zepsuli całe widowisko na murawie.
Działo się za to sporo w sektorze gości za sprawą 50 naszych kibiców, którzy dodali kolorytu w ten szary dzień.
Była pirotechnika, był przerywany mecz nie tylko za sprawą rac i byli sędziowie, którzy musieli po meczu uciekać do ochrony.
Sporo się działo i o tym napiszemy w najbliższym czasie, a póki co zapraszamy do galerii, bo jest co oglądać!
Dodane: 2019-11-10

Przed nami ostatni wyjazd w tym roku

W najbliższą sobotę o godzinie 14:00 Ruch Radzionków zagra na wyjeździe z Polonią Poraj.
Będzie to dla nas ostatnia podróż za Ruchem w 2019 roku i właśnie w Poraju zakończymy rok wyjazdowy, który mimo spadku był dla nas udany, bo w III lidze nasze liczby były bardzo dobre mimo dalszych odległości.
Poraj ma w sobie to "coś", gdzie zawsze miło wspominaliśmy tą miejscowość ale po awansie mimo wszystko nie chcieliśmy już tam wracać ale stało się inaczej i znowu w sobotę odwiedzimy Polonie Poraj. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-11-06

Fakty i ciekawostki o South Inferno

29 października nasza grupa South Inferno obchodziła 15 rok działalności na scenie Ultras.
W związku z tym mamy dla Was kilka ciekawostek związanych właśnie z SI’04.
Oprawa, flaga widoczna na meczach czy osoby, które dwoją się i troją na meczu przy prezentacji to jedno, a drugie to oczywiście dokonania na przestrzeni 15 lat. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-11-02

Zaległe zdjęcia z Mikołowa

Z lekkim opóźnieniem na naszą stronę została dodana galeria z wyjazdowego meczu na AKS Mikołów, gdzie pojawiło się 62 kibiców z Radzionkowa.
Choć Cidry były drużyną lepszą to mecz zakończył się remisem 1:1.
Jak widać po zdjęciach nasza ekipa dopingowała obok sektora gości, gdzie były zdecydowanie lepsze warunki niż w samym sektorze.
Zapraszamy do galerii !
Dodane: 2019-10-31

15 lat South Inferno !!!

Dzisiaj wielki dzień ruchu ultras w Radzionkowie!
29 października 2004 roku powstała właśnie nasza grupa ultras South Inferno i dzisiaj mija 15 lat od tego wydarzenia.
To właśnie wtedy trzy osoby wspólnie postanowiły założyć taką grupę wiedząc, że lada moment swoją działalność zakończy jeszcze wtedy działająca Brygada RR.
Po kilku dniach od ogłoszenia o powstaniu South Inferno, do grupy zaczęły dołączać nowe osoby, które chciały wprowadzić całkiem nowy styl na radzionkowskich trybunach.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-10-29

Remisujemy w Mikołowie

W sobotę nasza drużyna zagrała na wyjeździe z AKS Mikołów. Po ostatniej wpadce Szombierek znowu pojawiła się nadzieja na zbliżenie się do "Zielonych", jednak na Cidry w tej kolejce czekała ciężka przeprawa w postaci Mikołowa.
Dla nas kibiców również był to wyjazd rundy jesiennej, bo patrząc na wyjazdy z tej rundy to Mikołów z kilku powodów byl najciekawszym kierunkiem.
Po pierwsze teren ciekawy, gdzie mocny fan club posiada Ruch Chorzów, po drugie do tej pory jeszcze  nas w Mikołowie nie widzieli no i po trzecie fakt, że zapowiadał się mecz na szczycie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-10-28

W sobotę kierunek Mikołów

Sobota zbliża się wielkimi krokami, a co nas czeka w tym dniu?
Przede wszystkim wyjazd rundy i piłkarski hit drużyn z czołówki tabeli.
W trzeciej lidze najciekawsze mecze były z Gwarkiem czy Stilonem, a po spadku musimy szukać "hitów" wśród drużyn czwartoligowych.
Na szczęście nie jest to tzw. Kibicowska pustynia i w przeciągu miesiąca czekają nas dwa atrakcyjne pojedynki, a pierwszy z nich właśnie w sobotę w Mikołowie.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-10-24
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04