Newsy

W Lublińcu na "mini zakazie"

Do Lublińca na ostatni wyjazd w rundzie wybrało się 22 kibiców Ruchu Radzionków.
Oficjalnie wyjazd nie był organizowany, ponieważ Sparta ma stadion w remoncie i mecze rozgrywane są na bocznym boisku, gdzie nie ma sektora gości.
Sparta Lubliniec to drużyna dobrze nam znana, bo lata wstecz do Lublińca podróżowaliśmy dwa razy pociągiem. Teraz niestety godzina spotkania była taka, że żaden pociąg w tym kierunku nie jechał. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-11-13

Warta Zawiercie - Ruch 3:1

Chociaż do zakończenia rundy jesiennej pozostały jeszcze cztery ligowe mecze w tym jeden wyjazd to dla nas spotkanie w Zawierciu było ostatnim zorganizowanym wyjazdem w 2017 roku, ponieważ w Lublińcu mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku,  gdzie nie ma nawet trybun.
W drogę do Zawiercia wyjechaliśmy mocno spóźnieni przez osoby, które z różnych powodów spóźniły się na zbiórkę. Jak by tego było mało to po drodze zatrzymały nas jeszcze dwa duże korki i dopiero w 20 minucie wszystkim udało się dostać na sektor gości w którym pojawiło się 40 kibiców Ruchu.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2017-11-01

Przerwana zwycięska passa - zdjęcia z Zawiercia

Passa bez porażek przerwana w Zawierciu. Niestety nasi piłkarze przegrali aż 3:1 z przedostatnią drużyną w tabeli i nie tylko powinni się wstydzić za ten wynik, ale powinni zrozumieć, że po tym meczu nasze szanse na awans zmalały. Lider ucieka, a my oglądamy jego plecy.
Na tym meczu pojawiło się 40 kibiców Ruchu Radzionków z dwoma flagami.
Zdjęcia z tego spotkania można zobaczyć już w naszej galerii, a relacja zostanie dodana w najbliższym czasie.
Dodane: 2017-10-29

Ruch Radzionków - Sarmacja Będzin 2:1 (Galeria)

Część zdjęć z sobotniego meczu z Sarmacją Będzin można było już zobaczyć na forum czy na Facebooku w tym "składak", a pełną galerię dodaliśmy właśnie na naszą stronę.
Dziesięć zdjęć i głównie udana oprawa w postaci pirotechniki, która zawsze cieszy oko, tym bardziej w czasach, gdy Ultrasów traktuje się gorzej niż gwałcicieli.
Był to mecz na szczycie, który nasza drużyna wygrała 2:1 i tym samym Cidry zrobiły kolejny krok, aby zbliżyć się na fotel lidera.
Dodane: 2017-10-23

"Piątka" Cidrów

Piłkarsko mecz z Sarmacją zapowiadał się bardzo ciekawie, ponieważ drużyna z Będzina oprócz Szombierek jest faworytem w wygraniu ligi i póki co plasuje się wyżej od nas w ligowej tabeli, więc piłkarze wiedzieli o co grają.
Kibicowsko standard.
Mecz bez kibiców gości, jednak chcieliśmy pomóc naszej drużynie w tym ważnym meczu dlatego na grafice o spotkaniu znalazło się hasło „Bądź z nami 12 zawodnikiem”. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-10-22

Pierwsza, druga, czwarta liga to nieważne dla nas jest ...

Wyjazd do Jaworzna na Szczakowiankę był w naszych szeregach uznawany za jeden z ważniejszych w tej rundzie i można było zauważyć, że ciśnienie na ten mecz było znacznie większe niż jakiś czas temu na Szombierki.Wszyscy u nas w pamięci mają „spotkanie” w Jaworznie, gdzie Szczakowianka została pogoniona na swojej zbiórce, gdy wybierali się do nas na mecz. Jak by tego było mało, to sprawa ta trafiła na policję, a jeden z kibiców Szczakowianki bardzo dokładnie opisał całe zajście, nawet ze szczegółami, że ze strachu się posikał. Później był drugi mecz w Jaworznie, gdzie również nie popisali się lokalni kibice i od tego czasu nasze drogi się rozeszły aż do soboty, gdy ponownie mieliśmy okazję odwiedzić Jaworzno. [Czytaj dalej]
Dodane: 2017-10-16

Zdjecia z wyjazdu na Szczakowiankę

Dodaliśmy już zdjęcia z wczorajszego wyjazdu na Szczakowiankę Jaworzno, gdzie w sektorze gości pojawiło się 63 kibiców Ruchu Radzionków.
Podczas meczu obie strony zaprezentowały prezentacje Ultras, które głównie składały się z pirotechniki.
Podziękowania dla naszego fotografa ze strony oficjalnej, który robił zdjęcia podczas spotkania.
Relacja zostanie dodana później, a póki co zapraszamy do galerii !
Dodane: 2017-10-15

Przed nami Jaworzno

W sobotę wyjazd do Jaworzna i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego w jaki sposób przebiegają zapisy. Sporym zainteresowaniem cieszy się ten mecz i mamy nadzieję, że ta liczba do soboty wzrośnie !
Nasza drużyna po słabym początku podniosła się z kolan i gonimy czołówkę. W dodatku Jaworzno to ciekawy teren także nie ma się nad czym zastanawiać.
Jedź z nami - wspieraj Cidry na wyjazdach!
Niech lokalni kibice zobaczą nasz radzionkowski klimat!
Zapisy na forum !!!
Dodane: 2017-10-10

Byliśmy w Ornontowicach

Z kronikarskiego obowiązku i z lekkim opóźnieniem - 17 osób w sobotę było obecnych na meczu Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków.
Wyjazd oficjalnie nie był organizowany ale mimo to część osób wybrała się do Ornontowic, gdzie mogliśmy oglądać dobrą postawę Cidrów i dzięki temu do Radzionkowa przyjeżdżają kolejne 3 pkt. i miejmy nadzieję, że jest to początek dobrego w tym sezonie.
Oprócz nas można było jeszcze zauważyć sporo pikników z Radzionkowa na trybunie krytej.
Po lokalnych kibicach widać było, że w Ornontowicach kibicuje się Górnikowi Zabrze, ponieważ sporo osób na meczu było w barwach właśnie Górnika.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2017-10-04

Mecz z Myszkowem znowu przełożony

Czy ten mecz się kiedyś odbędzie? Parę dni temu Śląski Związek Piłki Nożnej ustalił nowy termin meczu z Myszkowem, by po paru godzinach ponownie wydać komunikat, że i ten mecz nie zostanie rozegrany w drugim terminie.
Tutaj swoje "trzy grosze" dorzucił klub z Myszkowa, który nie chciał, by spotkanie odbyło się 4 października w środę, dlatego kolejny termin to 25 listopada o godz. 13:30. Z piłkarskiego punktu widzenia to i ten mecz będzie stał pod znakiem zapytania, bo 25 listopada to boiska mogą być już zasypane śniegiem, a od strony kibicowskiej to ten trzeci termin to dla nas chyba lepsze rozwiązanie, bo to sobota, a nie środek tygodnia.
Czekamy dalej ...
Dodane: 2017-10-01
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04