Newsy

Media o stuleciu

Obchody stulecia naszego klubu wzbudziły spore zainteresowanie nie tylko wśród kibiców, ale również w środowisku mediów oraz fotografów.
Dzięki obecności redakcji „Polish Fans TV” mamy możliwość, aby zobaczyć filmy z najciekawszych opraw zaprezentowanych przez South Inferno.
Pojawiła się również załoga stadionowych oprawców oraz nie mogło zabraknąć osób z gazety „To My Kibice”. Natomiast ciekawy artykuł jest do przeczytania na stronie sportslaski.pl. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-21

Druga seria zdjęć ze stulecia

Działamy szybko i już druga galeria "wpadła" na naszą stronę. Tym razem autorem zdjęć jest grupa ultras South Inferno.
W drugiej galerii znalazło się aż 69 zdjęć i jest to nasz rekord, bo jeszcze do tej pory nie mieliśmy takiej ilości z jednego meczu, a dodając do tego zdjęcia, które dodaliśmy wczoraj daje nam całkiem sporą ilość.
To jeszcze nie koniec, bo prawdopodobnie pojawi się jeszcze trzecia seria fotek.
Dodane: 2019-08-20

Pierwsza galeria z meczu z Dramą Zbrosławice

Na naszej stronie pojawiła się liczna galeria z meczu na stulecie klubu z Dramą Zbrosławice.
Jest to pierwsza seria, bo w najbliższym czasie pojawi się jeszcze jedna lub nawet dwie galerie.
Wiele się działo w ciągu całego dnia, a ultrasi przygotowali specjalną oprawę dlatego też sporo fotografów zawitało na nasz Orlik.
Zapraszamy do galerii, bo jest co oglądać !
Dodane: 2019-08-19

Dzień po meczu z Dramą - wielkie stulecie za nami

Emocje po wczorajszym meczu powoli opadają ale pewnie z rana czujecie to samo co wszyscy - brak chęci do pracy i gdzieś tam w głowie każdy sobie myśli "A może wolne albo jakiś urlop na żądanie"?
Nie ma się co dziwić, bo wszyscy wczoraj stanęli na wysokości zadania i świętowaliśmy z rozmachem stulecie Ruchu.
Piłkarze wygrali aż 4:0 z drużyną, która podobno miała nas "rozjechać". Zarząd przygotował wiele atrakcji i te wspaniałe fajerwerki - aż się łezka w oku zakręciła.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-19

Jutro nasz dzień - 100 Lat Ruchu Radzionków

Do rozpoczęcia pierwszego meczu w sezonie 2019/2020 i zarazem jednego z ważniejszych w ostatnim czasie pozostał tylko jeden dzień.
14 sierpnia nasz klub świętował stulecie, a już jutro będziemy te urodziny „oblewać”.
Zainteresowanie tym meczem jest tak ogromne, że wszystkie bilety zostały sprzedane w przedsprzedaży i niestety nie wszyscy kibice będą mogli świętować stulecie. Jest to kolejny przykład na to, że Ruch Radzionków potrzebuje własnego, normalnego stadionu, a nie Orlika na tysiąc osób. Póki co władze miasta tylko gadają, obiecują, przedstawiają projekty, a My nadal jesteśmy bez własnego domu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-17

Rocki nadal w Ruchu ! Kolejna rola Piotrka

Na chwilę przed wielkimi obchodami stulecia Ruchu Radzionków, zarząd klubu poinformował na swoim profilu o tym, że Piotr Rocki nadal zostaje z nami !
Był piłkarzem, później asystentem trenera, a nawet trenerem – kim będzie teraz ?
Popularny w Radzionkowie „Rocky” będzie skautem o będzie odpowiedzialny za monitorowanie zawodników wypożyczonych do innych oraz będzie pomagał w pierwszej drużynie przy obserwacji i analizie gry rywali ligowych.
Jaka będzie kolejna rola Piotrka w Ruchu Radzionków ? Może prezes ?
Dodane: 2019-08-13

14 sierpnia stulecie Ruchu. 18 sierpnia obchody !

18 sierpnia - Tą datę każdy kibic Ruchu już teraz zapisuje sobie w kalendarzu, bo w tym dniu świętujemy stulecie Ruchu Radzionków!!!
Są ludzie, którzy robią nam pod górkę. Są ludzie, którzy chcieli by zniszczyć nasz ruch kibicowski. Są ludzie, którzy by chcieli usunąć z piłkarskiej mapy Polski nasz klub. Są ludzie, którzy widząc Cidroka na ulicy dostają kur*** i ciśnienie im się podnosi (chociaż podobno nas niema).
Ale tak - właśnie obchodzimy stulecie naszego kochanego Ruchu.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-10

Wieści z klubu

Do sezonu pozostało już tylko kilka dni i widać to na każdym kroku, ponieważ coraz więcej się dzieje wokół naszego klubu.
Podobnie jak rok temu w sprzedaży pojawiły się karnety, które kosztują tylko 100 zł.
Jest również opcja „Vip” ale tutaj trzeba już zapłacić 300 zł.
Karnet obowiązuje na obie rundy z wyjątkiem pierwszego spotkania z Dramą Zbrosławice, bo w tym terminie świętować będziemy stulecie Ruchu, a obchody rozpoczną się od 14:00. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-06

Stulecie klubu - informacje o biletach

Stulecie klubu zbliża się wielkimi krokami, bo już 14 sierpnia będziemy obchodzić "setkę", a obchody zaplanowano na niedzielę 18 sierpnia.
W tym dniu oprócz meczu ligowego z Dramą Zbrosławice na kibiców czekać będzie wiele innych atrakcji między innymi mecz naszych oldbojów, którzy reprezentowali Cidry w ekstraklasie. Bramy boiska zostaną otwarte od godziny 14:00 i już teraz klub podał informacje o sprzedaży biletów. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-08-03

50 urodziny Marka Zorzyckiego

50 lat dzisiaj kończy Marek Zorzycki !
Marek obecnie pełni rolę wiceprezesa w naszym klubie, ale chyba lepiej będzie jeśli nazwiemy go człowiekiem od wszystkiego, który poświęcił całe swoje życie dla Ruchu Radzionków. Skromny człowiek, który nigdy nie odmawia pomocy. Człowiek, który dla tego klubu zrobił tyle, że aż ciężko to wszystko wymienić.
Masażysta, gospodarz stadionu, osoba odpowiedzialna za prowadzenia naszego targowiska i wiceprezes. Marek to cichy bohater, bo w dużej mierze dzięki niemu lada moment będziemy obchodzić stulecie klubu. Po prostu tam gdzie jest Marek tam jest Ruch Radzionków! Sto Lat i Dziękujemy !
Dodane: 2019-08-01
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04