Newsy

Druga wygrana Ruchu

Druga wygrana Ruchu Radzionków stała się w faktem.
W minioną sobotę podejmowaliśmy na naszym Orliku drużynę z Ornontowic, która jeszcze nie przegrała w tym sezonie na wyjeździe, ale nic nie trwa wiecznie i musieli uznać wyższość żółto - czarnych.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 po bramce Ćwielonga i dwóch trafieniach Michała Szromka, który wyrasta na gwiazdę w Radzionkowie.
Na trybunach wakacyjny piknik. Parę okrzyków i frekwencja średnia. Jedyną nowością w tym dniu był Catering, który od tego meczu będzie prowadzony przez nasz klub i cały zysk będzie przeznaczony na działalność Ruchu Radzionków.
Dodane: 2020-08-31

RKS Grodziec - Ruch Radzionków 4:2

W miniony weekend odbyła się piąta kolejka IV ligi w której Ruch Radzionków w meczu wyjazdowym uległ drużynie z Grodźca aż 4:2.
Nie pomógł gol zdobyty przez Roberta Wojsyka, która wraca po kontuzji i nie pomogła piękna bramka zdobyta na koniec meczu przez Andrzeja Piecucha.
Po spotkaniu ze Śląskiem Świętochłowice wielu kibiców uważało, że to początek dobrego i pójdziemy już tylko w górę ale niestety - po pierwszej wygranej Grodziec sprowadził nas na ziemię. W drużynie i w klubie nastąpiły wielkie zmiany lecz nada nie ma wyników i nie wygląda to za dobrze.
Spotkanie zostało rozegrane bez kibiców gości i wciąż nie pozostaje nam nic innego jak dopingowanie drużyny tylko na meczach domowych.
Dodane: 2020-08-24

Mamy dwie nowe flagi

Podczas piątkowego meczu ze Śląskiem Świętochłowice debiut zaliczyły dwie nowe flagi.
Pierwsza z nich to wizytówka, która obecnie jest najmniejsza w naszej ekipie. Flaga ma zaledwie 105x130 cm i jest na niej wyszyty tylko napis Ruch Radzionków, jednak czcionka to klasyka ruchu kibicowskie, znana na całym Świecie.
Druga flaga powstała z inicjatywy naszych kibiców, którzy zamieszkują północne dzielnice Bytomia, gdzie od zawsze jest nasz najliczniejszy fan club, czyli Bytom Północ w skład którego wchodzą takie dzielnice jak Vitor, Sójcze, Sucha Góra, Awaryjne czy Stroszek.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-08-20

Wróciły mecze, wraca galeria

Na naszej stronie pojawiła się pierwsza galeria w tym roku z piątkowego meczu ze Śląskiem Świętochłowice, a więc wszystko wraca do normy i tradycyjnie z prawie wszystkich spotkań będzie można zobaczyć zdjęcia na naszym portalu.
Oprócz zdjęć naszego młyna można również spojrzeć na nową flagę Bytom Północ, która zadebiutowała właśnie na meczu ze Śląskiem Świętochłowice.
Zapraszamy !
Dodane: 2020-08-18

Wygrana w 101 urodziny Ruchu

Czekaliśmy aż 272 dni na pierwszy mecz Ruchu Radzionków na naszym Orliku.
Głód piłki wśród kibiców był wielki, jednak przez pandemię i ograniczenia klub mógł wpuścić na trybunę tylko 250 osób, a w dzień meczu kasa biletowa była nieczynna, ponieważ sprzedano 250 karnetów.
Oczywiście nie każdy z karnetem pojawił się na spotkaniu i można było jeszcze zakupić bilety przed wejściem na obiekt i to też informacja na przyszłość – jeśli nie posiadacie karnetu, a chcecie przyjść na mecz to nie czekać, bo dla każdego znajdzie się miejsce. [Czytaj dalej]
Dodane: 2020-08-15

Zaczynamy !

Już jutro o godzinie 19:19 Ruch Radzionków zagra ze Śląskiem Świętochłowice.
Trudno w to uwierzyć, ale będzie to pierwszy dzień od 15 listopada w którym zobaczymy naszych piłkarzy. Wtedy zagraliśmy derby z Szombierkami, później nastąpiła przerwa zimowa no i pojawił się wirus Covid 19, który wszystko zablokował.
Piłkarze Ruchu zdążyli zagrać już dwa spotkania wyjazdowe, jednak przez wprowadzone ograniczenia nie mogliśmy dopingować żółto – czarnych.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-08-13

I nie zmienia się nic ...

Odwróć tabelę Radzionków będzie na czele. Pamiętacie tą pieśń?
Albo inaczej - lepiej nie patrzcie na tabelę, bo dostaniecie szoku.
Na pocieszenie pozostało nam tłumaczyć, że to dopiero druga kolejka, jednak nie wygląda to za dobrze jak Kłobuck pakuje nam cztery bramki
Prawda jest taka, że dopóki nie będzie prawdziwych zmian w składzie to będzie to tak wyglądało.
Juniorami ligi nie wygramy, kontuzjowanymi piłkarzami (którzy mieli być gotowi dawno, dawno temu) też nie wygramy.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-08-08

Karnety na sezon 2020/2021

Aby wypełnić wymogi związane z ograniczeniami w okresie trwającego stanu epidemicznego ilość widzów, których będziemy mogli wpuścić na trybuny w Radzionkowie wynosi 250 osób. Pewny wstęp na mecze mają posiadacze karnetów (zwykłych i vipowskich) z poprzedniego sezonu, które zachowują ważność do końca 2020 roku! To oznacza, że dostępnych wolnych miejsc na trybunach jest tylko 80.
Zachęcamy do zagwarantowania sobie pewności wejścia na każdy mecz poprzez wykupienie karnetu na rundę jesienną w cenie 50 złotych. To oznacza, że dwa spotkania nabywca karnetu obejrzy gratis.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-08-05

Zaczynamy od porażki

Pierwsza kolejka nowego sezonu za nami i niestety nie tak piłkarze Ruchu wyobrażali sobie start, ponieważ w meczu derbowym z Szombierkami Bytom przegrali 2:1, a jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Kamil Kopeć, który pokonał bramkarza pięknym strzałem w 36 minucie meczu.
Mimo tej porażki młodzi piłkarze Ruchu spisali się bardzo dobrze i postawili bardzo trudne warunki drużynie z Bytomia.
Nie odpuszczali do samego końca i za wszelką cenę chcieli przywieść aby jeden punkt do Radzionkowa.
Dla przypomnienia to w poprzednim sezonie Cidry zostały "rozbite" przez Szombierki na naszym Orliku więc na pewno jest jakiś progres w drużynie Ruchu. [Czytaj dalej]
Dodane: 2020-07-26

Tydzień do pierwszego meczu

Do pierwszego ligowego spotkania i to jak ważnego, bo z Szombierkami Bytom pozostał już tylko tydzień, a tymczasem do naszej drużyny dołączają kolejni nowi zawodnicy i co najważniejsze żaden kluczowy zawodnik nie opuścił Cidrów co tylko pokazuje jak bardzo zgrana jest obecnie ekipa Ruchu.
Od dłuższego czasu z drużynie trenowało dwóch młodych zawodników, którzy kilka dni temu podpisali właśnie kontrakt.
Piotr Ćwielong oraz Kamil Boryczka - obaj związani byli z Górnikiem Zabrze, jednak rozgrywali mecze w innych klubach na wypożyczeniu.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2020-07-18
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04