Newsy

To właśnie My - Radzionkowski Ruch. Zdjęcia z Jaworzna!

Po powrocie z Jaworzna wiele osób stwierdziło, że był to jeden z lepszych wyjazdów w ostatnim czasie i nie ma się co dziwić, bo przeżyliśmy kolejny "horror", który skończył się dla Ruchu Radzionków szczęśliwie. Akcja za akcję, gol za gol i tak prawie do samego końca, lecz ostatecznie wygrał Ruch 4:3.
W sektorze gości pojawiła się 66 kibiców z Radzionkowa. Opis, a będzie o czym pisać, pojawi się w najbliższym czasie, a już teraz mamy dla Was zdjęcia z tego meczu.
Dodane: 2022-05-09

Majówka z Ruchem

Mecz z Wartą Zawiercie został rozegrany w Majówkę więc z góry wiedzieliśmy, że frekwencja nie będzie zachwycać tym bardziej, że dopisała pogoda, jednak mimo tego w młynie pojawili się fanatycy, którzy najpierw zajęli się „obowiązkami”, a później przyjemnościami.
Od jakiegoś czasu staramy się poprawić sytuację w naszym młynie, bo jak dobrze wiemy, na „topowe” spotkania nie trzeba nikogo mobilizować, bo prawie wszyscy zawsze przyjdą.

[Czytaj dalej]
Dodane: 2022-05-04

Rocznica śmierci Starszego

Dziś mija 14 lat od śmierci śp.Starszego.
Właśnie 26 kwietnia 2008 roku śp.Starszy był obecny ostatni raz na meczu Ruchu Radzionków, a kilka godzin później udał się już do „Sektora Niebo”.
Bez względu na to czy wyjazd był organizowany czy też nie, to śp.Starszy starał się jeździć wszędzie za Ruchem Radzionków.
26 kwietnia rozgrywaliśmy ligowy mecz w Łabędach, gdzie pojawiło się ponad dwudziestu kibiców z Radzionkowa w tym Damian.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2022-04-26

Jedność Przyszowice - Ruch 0:3

Po wykolejeniu się naszej Żółto – Czarnej lokomotywy w poprzedniej kolejce w końcu wróciliśmy na odpowiedni tor i znowu trzy punkty trafiły na nasze konto.
Przeciwnik niezbyt wymagający, bo Jedność Przyszowice w tym sezonie zdobyła tylko dwa punkty, ale mogliśmy się już parę razy przekonać, że i z takimi przeciwnikami jest ciężko. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-04-25

Magnesy z Herbem

Do sprzedaży trafiły magnesy z herbem wydane przez naszą grupę South Inferno.
Jest to nowość u nas, a magnesy są wykonane metodą "Flexi" czyli są gumowe. Kosz tego gadżetu to 12 zł i tradycyjnie cały zysk zostanie przeznaczony na cele Ultras, a oprawach z Szombierkami i Myszkowem, mamy jeszcze w planach coś przygotować w tej rundzie. Magnesy można kupić na meczach domowych w młynie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-04-20

Ruch - Unia Kosztowy ( Foto )

Takiego wyniku i tak słabego spotkania w wykonaniu naszej drużyny chyba żaden kibic się nie spodziewał.
Po ośmiu zwycięstwach z rzędu Ruch Radzionków przegrał u siebie z ligowym średniakiem aż 0:3 i patrząc na spotkanie to mieliśmy wrażenie, że to Unia gra o awans, a nie My. Zdjęcia z tego spotkania są już dostępne w naszej galerii, a w najbliższym czasie pojawi się relacja od jednego z kibiców Ruchu.
Dodane: 2022-04-17

Wygrana z Rozwojem na zdjęciach

Z lekkim opóźnieniem zostały dodane zdjęcia z wyjazdowego meczu z Rozwojem Katowice, gdzie na trybunach małego Orlika pojawiło się 40 kibiców z Radzionkowa. Spotkanie zostało rozegrane praktycznie z samego rana i po ciężkim boju trzy punkty wróciły do Radzionkowa.
Dodane: 2022-04-14

Katowice zdobyte

Miał to być mecz trudny i na szczycie i taki też był.
Rozwój Katowice to drużyna, która po problemach znowu się odradza i jak by tego było mało – byli niepokonani na własnym boisku i nawet lider z Częstochowy całkiem niedawno tylko zremisował w Katowicach. Wszystko się zmieniło po przyjeździe Ruchu Radzionków. [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-04-11

Endorfiny uwolnione. Krótka relacja ze zwycięskiego meczu z Szombierkami.

W minioną sobotę kolejny raz przyszło nam odwiedzić stadion Zielonych, przy Modrzewskiego w Bytomiu. Wydarzenie o tyle godne uwagi, iż na tym klimatycznym, oldschoolowym obiekcie, jakich w naszym kraju coraz mniej wygrywamy po raz pierwszy w historii. Nasi piłkarze stają na wysokości zadania i zmniejszają stratę do lidera do 2 oczek, gdyż rezerwy częstochowskiego Rakowa tylko zremisowały w mijającej kolejce. Tyle na temat aspektów sportowych [Czytaj dalej]
Dodane: 2022-04-03

Wygrane derby na zdjęciach

Derby dla Cidrów!
Tak w skrócie można opisać sobotni mecz z Szombierkami Bytom i dotyczy to zarówno sytuacji na boisku jak i na trybunach. W sektorze gości pojawiło się 70 kibiców z Radzionkowa, którzy przez cały mecz wspierali drużynę głośnym dopingiem. Była również oprawa z hasłem "TAM GDZIE CIDRY, TAM I MY".
Naszego fotografa na murawie nie było, ale dzięki uprzejmości Alexa Webbera do galerii trafiły klimatyczne zdjęcia z derbów.
W najbliższych dniach pojawi się również relacja.
Dodane: 2022-03-28
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04