Newsy

Byliśmy w Siewierzu - Wysoka wygrana Ruchu

Siewierz to kolejny przystanek na naszej wyjazdowej mapie.
Dobrze nam znany rywal Przemsza to klub bez kibiców, chociaż jakiś czas temu wystawiali młyn to  zapał kibicowski szybko opadł i nie są jakimś wyjątkiem w naszym kraju, bo kto śledzi scenę kibicowską to wie, że takich ekip jest bardzo dobrze.
Kibicują 2-3 sezony i nagle znikają lub zawieszają działalność. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-04-27

15 rocznica śmierci Śp.Starszego

26.04.2018 - Data, która na zawsze wpisała się w historii Ruchu Radzionków jak i w sercach kibiców Ruchu.
To właśnie wtedy zamordowany został Śp.Starszy. Wydarzenia z tego dnia odbiły się szerokim echem w całej Polsce, a na pogrzebie pojawiło się około tysiąca osób w tym wiele delegacji różnych kibicowskich ekip. Dzisiaj mija 15 lat od śmierci Damiana ...
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci !
Dodane: 2023-04-26

Ruch Radzionków - Victoria Częstochowa

Victoria Częstochowa – kolejny klub na rozkładzie jazdy Cidrów i kolejny klub, który z Radzionkowa wyjeżdża bez punktów.
Łatwo nie było, mimo że Victoria jest gdzieś tam w dole tabeli.
Graliśmy nawet z przewagą jednego zawodnika ale i tak każdy bał się powtórki z Katowic.
Na szczęście dopiero pod koniec spotkania niezawodny Michał Szromek strzelił gola, który dał nam prowadzenie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-04-17

Rocznica katastrofy Smoleńskiej

10 Kwietnia przypada 13 rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Tego dnia w 2010 r., w katastrofie samolotu Tu-154M pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, wśród nich: prezydent Lech Kaczyński z małżonką Marią, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz inne osobistości. Polska delegacja udawała się na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W tym samym dniu Ruch Radzionków rozgrywał ligowy mecz w Bydgoszczy z Zawiszą. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-04-10

Nowe smycze - Dwa wzory

Nie zwalniamy tempa - smycze na klucz i to dwa wzory trafiają właśnie do sprzedaży.
Pierwszy wzór to "Fanatyzm aż po życia kres" z czaszkami i dużym napisem GKS Ruch Radzionków. Drugi projekt to "Kwadraty" w naszych barwach i również z dużym, widocznym napisem Ruch Radzionków. Koszt jednej sztuki to 10 zł.
Smycze zostały wydane przez naszą grupę SI'04 (Nie przez klub). Będzie można je zakupić na najbliższym meczu domowym w młynie. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-04-09

Okiem kibica: Zwycięstwo z Wartą Zawiercie

Czwarta kolejka rundy wiosennej – Do Radzionkowa przyjeżdża Warta Zawiercie.
Rywal bez kibiców chociaż samo Zawiercie to duże miasto ale jak dobrze wiemy, są tam kibice wszystkich klubów tylko nie Warty – takie drugie Jaworzno.
Jak tu zachęcić kibiców do przyjścia do młyna ?
W klubie sytuacja wygląda fatalnie co widać nawet po wynikach i kto by pomyślał, że drużyna, która w tamtym roku zajęła drugie miejsce będzie grać tak słabo ?
[Czytaj dalej]
Dodane: 2023-04-08

Żółto Czarne Miasto - nowe kubki

Do sprzedaży trafiła limitowana edycja kubków, która została wydana przez naszą grupę South Inferno.
Koszt takiego kubka to 20 zł, a cały zysk zostanie przeznaczony oczywiście na cele Ultras, więc tym bardziej zachęcamy do zakupu.
Żółto Czarne Miasto to główne hasło, które znajduje się na projekcie obok herbu i opraw w tle. [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-04-06

Mecz z Wartą Zawiercie na zdjęciach

Galeria z sobotniego meczu z Wartą Zawiercia właśnie została dodana na naszą stronę.
Cidry wygrały aż 3:0, a na trybunie zostały odpalone żółte świece dymne oraz zaprezentowano żółto - czarne pasiaki na kijach. Oprócz tego warto zaznaczyć, że nasz młyn prezentował się całkiem dobrze mimo deszczowej pogody. Zapraszamy do galerii
Dodane: 2023-04-03

Podlesianka Katowice - Ruch Radzionków (Zdjęcia)

Kolejny mecz wyjazdowy za nami na którym było obecnych 40 kibiców z Radzionkowa.
Jechaliśmy do lidera i każdy wiedział, że z Podlesianką Katowice nie będzie łatwo i tak też było. Całą drugą połowę graliśmy z przewagą dwóch zawodników, prowadziliśmy 1:0 ale to za mało. W samej końcówce Podlesianka wyrównała. Sporo się działo i na boisku i na trybunach.
Zapraszamy do galerii
Dodane: 2023-03-29

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd

Wczoraj graliśmy z liderem Podlesianką Katowice. Oczywiście wszyscy wiedzieli, że to trudny teren ale mecz tak się ułożył, że sędziowie wyrzucili dwóch zawodników Podlesianki z boiska już w pierwszej połowie. Pięknie można powiedzieć, cudowne - w końcu jakiś pozytyw w tym meczu na naszą korzyść.
Udało się zdobyć nawet bramkę po licznych atakach i w sumie każdy z nas wiedział, że nic złego w tym meczu nie może się wydarzyć.
Mamy 87 minutę -  Podlesianka strzela bramkę na 1:1. Na trybunie ogromna radość gospodarzy, piłkarze skaczą i wszyscy się cieszą. A My? [Czytaj dalej]
Dodane: 2023-03-26
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04