Newsy

Ruch - Górnik II Zabrze na zdjęciach

Dziesięć zdjęć dodaliśmy do galerii z sobotniego meczu z rezerwami Górnika Zabrze.
Niestety w spotkaniu o życie padł tylko remis, który nadal nas nie ratuje przed spadkiem do IV ligi, jednak jest to jakieś światełko w tunelu, bo nadal mamy szanse na utrzymanie się w III lidze.
Najbliższe mecze będą decydujące i wtedy wszystko się wyjaśni.
Dodane: 2019-05-13

Reanimacja nadal trwa. Remis z Górnikiem II Zabrze

Jeszcze nie umieramy, a reanimacja nadal trwa.
Od kilku dni nakręcaliśmy wszystkich kibiców, by w sobotę wspierali Ruch Radzionków w meczu z rezerwami Górnika Zabrze.
Każdy ma świadomość, że nasza sytuacja jest zła ale nie tragiczna dlatego chcieliśmy byś mocnym 12 zawodnikiem, by piłkarze czuli też presję i wiedzieli, że liczy się tylko zwycięstwo. Oni sami podeszli do spotkania mocno zmobilizowani ale niestety znowu zabrakło szczęście i mecz zakończył się tylko remisem 1:1. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-05-12

Gramy do końca - gramy razem !

Drodzy najwierniejsi kibice Ruchu.
Przeczytajcie to do KOŃCA!
Zbliżamy się do ważnego dnia dla całego, żółto czarnego społeczeństwa. Zbliżamy się do dnia, który da nam odpowiedź na wiele pytań. Zbliżamy się do dnia w którym zrobimy albo krok w przód i wygramy co przybliży nas do utrzymania albo zrobimy krok w tył i przegramy. Remis to też porażka.
Kibicowanie Ruchowi wymaga charakteru i przede wszystkim cierpliwości, bo który klub w Polsce przez ostatnie lata miał tyle problemów co My? [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-05-08

Zła passa nadal trwa

A my nadal bez zwycięstwa, a My nadal lecimy w dół.
W sobotę zagraliśmy mecz o 6 pkt. z Agroplonem Głuszyna, każdy liczył w końcu na przełamanie, a z boiska znowu piłkarze schodzili z opuszczoną głową.
Trudno tu cokolwiek napisać, ponieważ nasza sytuacja jest tragiczna, ale mimo wszystko nadal mamy szansę się utrzymać. Niestety kolejna zła wiadomość to taka, że z II ligi mogą spaść aż trzy drużyny Śląskie, a jedna, czyli Ruch Chorzów już teraz żegna się z II ligą i automatycznie jedna drużyna więcej spada i u nas, a na dzień dzisiejszy to jesteśmy My. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-05-06

Porażka z Piastem Żmigród

W środku tygodnia i z początkiem weekendu majowego nasi piłkarze zagrali spotkanie wyjazdowe z Piastem Żmigród.
Niestety kolejna porażka 3:1 stała się faktem, a nasza drużyna jest coraz bliżej spadku do IV ligi. Mamy nadzieję, że w najbliższych meczach nastąpi przełamanie i nasza przygoda z III ligą nie zakończy się tylko na jednym sezonie.
W Żmigrodzie pojawiło się również 4 kibiców Ruchu.
Dodane: 2019-05-03

Ruch - Warta Gorzów 0:4 WSTYD

Wstyd, kompromitacja, poniżenie – w taki sposób można skomentować sobotni mecz z Wartą Gorzów, który miał być dla nas „odbiciem” od poprzednich porażek i miał nam pomóc w utrzymaniu w III lidze. Niestety spotkanie zakończyło się porażką aż 4:0 i dla przypomnienia, to tydzień wcześniej również przegraliśmy 4:1 z Foto Higieną Błyskawica Gać. Jeśli sytuacja w II lidze się nie zmieni to prawdopodobnie do naszej ligi dołączą trzy Śląskie zespoły, a co za tym idzie – u nas spadnie większa ilość i na obecną chwilę nie wygląda to kolorowo. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-04-29

Setunie na trybunie

Przypominamy o tym, że do najbliższej soboty, czyli meczu z Wartą Gorzów, można się zapisać na nowe koszulki.
Za zapisy i dystrybucję odpowiedzialna jest grupa ultras South Inferno, a koszt takiej koszulki to 50 zł.
"Setunie na trybunie" to główne hasło na grafice, które w ostatnim czasie stało się bardzo popularne, a sami możemy potwierdzić, że nic tak dobrze nie smakuje na trybunie jak właśnie zimna setunia. Koszulka idealnie może nadawać się na cieplejsze dni czy na wakacje.
Warto zakupić tą koszulkę, ponieważ różni się całkowicie od poprzednich. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-04-24

Wielka Sobota w Gaci

W Wielką Sobotę nasza drużyna zagrała na wyjeździe z zespołem o oryginalnej nazwie Foto Higiena Błyskawica Gać.
Sam rywal raczej nie wzbudził większego zainteresowania oraz Święto też zrobiło swoje.
Po szybkich zapisach na meczu z Gwarkiem postanowiliśmy, że pojedziemy samochodami i do Gaci dotarło 24 kibiców Ruchu Radzionków.
[Czytaj dalej]
Dodane: 2019-04-21

Retro Ruch!

Spotkanie z Gwarkiem Tarnowskie Góry miało się odbyć miesiąc wcześniej i miał to być mecz otwarcia boiska przy ul. Knosały.
Świeżo po zimie nawet na takim Orliku pojawiło się wiele niedociągnięć, których miasto nie zdążyło naprawić i derby z Gwarkiem zostały przełożone na inne termin.
Data nowego spotkania dosyć dziwna, bo spotkanie zostało rozegrane we wtorek, jednak byliśmy wyjątkowo spokojni o frekwencję.
Kilka dni wcześniej na meczu ze Stilonem zapełniliśmy malutką trybunę do ostatniego miejsca i tak samo było w wtorek. [Czytaj dalej]
Dodane: 2019-04-19

Porażka na boisku, na trybunach komplet. Zdjęcia z derbów.

Kolejne derby z Gwarkiem za nami !
Niestety nasi piłkarze przegrali ten ważny mecz 1:0 jednak trudno ograć rywala, gdy w składzie ma sędziów co ewidentnie było widać podczas całego spotkania.
Mimo tej porażki drużyna po końcowym gwizdku została nagrodzona oklaskami za walkę do samego końca. Natomiast na trybunach kolejny raz bardzo dobrze pokazali się kibice. Trybuna wypełniona w komplecie do ostatniego miejsca, a ultrasi przygotowali kilka opraw w stylu old schoolowym i taki też pojawił się transparent do jednej z prezentacji "Retro Ruch".
Obszerna galeria już na naszej stronie, a relacja zostanie dodana w najbliższym czasie.
Dodane: 2019-04-17
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04