Wielka Sobota dla Ruchu

Mecz z Rakowem II Częstochowa był dopiero pierwszym spotkaniem przed własną publicznością. Sporo czasu musieliśmy czekać, by w końcu zobaczyć naszą drużynę po zimowej przerwie. Chociaż kilku kibiców tydzień wcześniej pojawiło się na wyjeździe w Łaziskach Górnych, to i tak większość raczej czekała na ten pierwszy, domowy mecz. Niestety wypadł on w Wielką Sobotę i w dodatku o godzinie 13:00 co na pewno wpłynęło na frekwencję na trybunach, jednak była to Wielka Sobota dla Ruchu Radzionków.Nasi piłkarze łatwo poradzili sobie z rezerwami Rakowa i wygrali aż 3:0, chociaż wynik mógł być zdecydowanie wyższy, bo wiele dogodnych sytuacji zostało zmarnowanych. Jak by tego było mało to Szombierki Bytom przegrały u siebie i tracimy do nich już tylko 1 pkt, a trzeba pamiętać, że już 14 kwietnia zagramy z "Zielonym" na naszym stadionie.
Podczas sobotniego meczu w młynie pojawiło się około 50-60 kibiców, a na płocie wywieszona została jedna flaga "Ciderland".
Ultrasi również przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na oprawę meczu z Szombierki i dzięki Wam udało się zebrać aż 266,30 zł i 50 euro.
Już w najbliższą sobotę zagramy na wyjeździe z RKS Grodziec i każdy kibic może razem z nami wspierać Cidry na tym wyjeździe.
Koszt całego wyjazdu to tylko 30 zł - więcej informacji na forum www.forum.ultrasruch.com


Dodane: 2018-04-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04