Przed nami derby z Szombierkami - ostatni szlif!

Już tylko godziny dzielą nas od derbów z Szombierkami Bytom. Grając w IV lidze przyzwyczailiśmy się do tego, że raz na rundę rozgrywamy u siebie jakiś lepszy mecz np. z kibicami gości. W naszej lidze niewiele jest drużyn z kibicami więc pozostaje nam cieszyć się z tego co mamy.
Akurat jutrzejsze spotkanie jest bardzo ważne dla całego Ruchu Radzionków.
Piłkarze Ruchu niespodziewanie wskoczyli na pozycję lidera i żeby to utrzymać i być bliżej awansu, to muszą jutro pokonać Szombierki.
Łatwo nie będzie, ponieważ wypadło nam dwóch podstawowych zawodników, jednak drużyna jest obecnie na fali i są odpowiednio zmobilizowani.Dla nas kibiców jest to hit wiosny, a zarazem derby można powiedzieć Bytomia.
W dodatku wybierają się do nas kibice "Zielonych" i sektor gości nie będzie pusty. Często mentalność kibiców jest taka, że to właśnie kibice gości bardziej mobilizują do przyjścia na stadion, niż gra piłkarzy i w tym przypadku chyba też część osób bierze to bardziej pod uwagę.
Od kilku dni osiedla przyozdabiane są w różne transparenty, napisy czy plakaty. Internet również jest dobrą formą przekazu i nasz profil na Facebooku wykupił reklamę meczu na 7 dni i do tej pory wiadomość meczu według statystyk wyświetliło aż 6141 osób!
Chciało by się taką frekwencję mieć na meczach, jak za dawnych lat, jednak jak chociaż część osób ściągniemy poprzez Facebooka to również to będzie sukces. Każda reklama jest dobra, dlatego też doceńcie osoby, które robią wszystko, aby o meczu z Szombierkami Bytom było głośno.
Najlepszą formę podziękowania będzie właśnie obecność każdego kibica Ruchu Radzionków.
Jest to bardzo ważny dzień dla całej radzionkowskie piłki i trudno sobie wyobrazić sytuację, by ktoś mógł odpuścić taki dzień na Narutowicza 11.

Kilka informacje o meczu:
- Wszyscy kibice w tym dniu stoją w młynie. Kryta trybuna jest dla pikników, a jeśli czujesz się fanatykiem i chcesz pomóc drużynie to Twoje miejsce jest w młynie.
- Na mecz przychodzimy odpowiednio wcześniej. Takie spotkania ściągają znacznie więcej kibiców na stadion, więc przy kasie i bramie wjazdowej może być kolejka, a przecież chcemy dopingować od pierwszej minuty!
- Ultrasi przygotowali oprawę więc słuchamy i pomagamy, aby ich ciężka praca nie poszła na marne przez jeden, drobny błąd
- Do młyna zabieramy szale, barwy i odpowiedni ubiór.
- Na stadion można wjechać samochodem na parking na bocznym boisku. Koszt wjazdu to tylko 2 zł, a dzięki temu możecie wspomóc klub finansowo

Namawiajcie wszystkich i werbujcie ludzi, bo w tym dniu nasz młyn na prawdę musi być duży i musimy dać z siebie 200 %
Będą kibice gości, będzie to mecz o pierwsze miejsce więc czego chcieć więcej. Najważniejsze, aby o tym spotkaniu było głośno dlatego jeśli widzicie grafikę na Fejsie, Twitterze i innych portalach, to nie bójcie się udostępnić.

Ruch Radzionków - Szombierki Bytom
Sobota godzina 17:00
HIT WIOSNY - MUSISZ BYĆ Z NAMI !
Dodane: 2018-04-13
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04