Wciąż niepokonani

Od jedenastu spotkań nasza drużyna jest niepokonana. Takiej serii dawno nie było w Ruchu Radzionków i dzięki temu jesteśmy mocnym liderem IV ligi. Atmosfera wokół klubu robi się bardzo dobra i znowu ludzie wracają na nasze trybuny, znowu jest o nas głośno i znowu każdy ma nadzieję, że awansujemy do III ligi. Nasz klub w Radzionkowie jest niechciany przez władze tego miasta, dlatego tym bardziej liczymy na awans, by zrobić na złość krawaciarzom z Urzędu Miasta, którzy zapomnieli ile ten klub przyniósł i nadal przynosi korzyści dla Radzionkowa.
Wczoraj pokonaliśmy wicelidera Przemszę Siewierz 2:0 po dwóch golach Karola Kajdy.Na trybunach całkiem przyzwoita frekwencja chociaż nasz młyn pozostawiał wiele do życzenia, bo każdy spodziewał się większej ilości kibiców na naszym sektorze. Dopingowaliśmy dobrze, bo piłkarze potrzebowali naszego wsparcia. Na płocie zostały wywieszone dwie flagi: Cidry i South Inferno.
Sponsorem meczu z Przemszą Siewierz był warsztat samochodowy PM CAR - Marcin Kokot, który również nie zapomniał o kibicach z młyna i każdy obecny na naszym sektorze mógł się napić darmowego piwa, które ufundował właśnie Pan Marcin - dziękujemy.
Oprócz tego na meczu pojawił się Wojciech Małota, wokalista zespołu muzycznego "Coda" oraz autor hymnu Ruchu Radzionków.
Fanatycy Ruchu szykują się również do ostatniego meczu na Narutowicza 11 i godnego pożegnania naszej Świątyni.
Podczas wczorajszego meczu została przeprowadzona pierwsza zbiórka na specjalną oprawę meczu ze Spartą Lubliniec i udało się zebrać 317 zł i 5 euro. Dziękujemy w imieniu Ultrasów z South Inferno!Dodane: 2018-04-22
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04