Dzień przed derbami z Gwarkiem TG

Już jutro o godzinie 17:00 nasza drużyna rozegra pojedynek derbowy z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Będzie to wielki sprawdzań dla piłkarzy Ruchu, ponieważ Gwarek to faworyt do wygrania tych rozgrywek, a w poprzednim sezonie zespół z Tarnowskich Gór zajął wysokie, trzecie miejsce.
Ostatni nasz mecz z Gwarkiem zakończył się naszym wyjazdowym zwycięstwem 1:0 i było to w sezonie 2016/2017, a bramkę w 93 minucie zdobył Marcin Trzcionka.

Oczywiście nie zabraknie kibiców Ruchu Radzionków w sektorze gości i będzie to nasz pierwszy wyjazd w III lidze. Pierwszy, a zarazem najbliższy.
Mimo, że Gwarek Tarnowskie Góry nie posiada już zorganizowanych kibiców, to pojedynki z nimi zawsze budziły w naszych szeregach większe emocje z tego względu, że jest to rywal derbowy. Poza tym część naszych kibiców mieszka w Tarnowskich Górach i tworzy skromny Fan Club.
Do tej pory trzy razy byliśmy na meczu w Tarnowskich Górach z czego dwa razy na sektorze gości.
Za pierwszym razem stadion Gwarka odwiedziło aż 163 kibiców Ruchu. W kolejnym sezonie mieliśmy już zakaz, lecz 30 Cidroków pojawiło się pod stadionem i zaznaczyło swoją obecność dopingiem, a w sezonie 2016/2017 na sektor gości dojechało 70 fanatyków.
Jutro wszyscy głośnym dopingiem wspieramy naszą drużynę. Oni muszą czuć, że maja wsparcie w postaci 12 zawodnika !
Wygraj to dla nas, Radzionków wygraj to dla nas ... !Dodane: 2018-08-10
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04