Mecz z Agroplonem okiem kibica. Najlepszy wyjazd rundy?

Kolejny dobry wyjazd w wykonaniu kibiców Ruchu Radzionków.
W sobotę rozegraliśmy ligowe spotkanie z Agroplonem Głuszyna, a spotkanie zostało rozegrane na stadionie Startu Namysłów, ponieważ obecny „obiekt” Głuszyny jest jeszcze gorszy niż nasz na Orzechu, dlatego Agroplon na stałe przeniósł się do Namysłowa. Zapisy przebiegły bardzo sprawnie i już tydzień wcześniej wiedzieliśmy, że autokar dla kibiców to za mało i trzeba będzie ogarnąć dodatkowe samochody.
Do Namysłowa dojechaliśmy w 75 osób, a pod stadionem dołączyło jeszcze do nas 45 kibiców Startu Namysłów, którzy razem z nami utworzyli 120 osobowy młyn na ich trybunie,  gdzie mają swój młyn.
O dziwo żadnych problemów z wejściem nie było, nikt nie sprawdzał listy, nikt nie przeszukiwał i co miało trafić na trybunę, to trafiło.
Mieliśmy tego dnia ze sobą aż 6 flag: Ruch, Ciderland, Sójcze, RR, Vitor oraz mała wizytówka ultrasów z South Inferno.
Oprócz dobrze oflagowanego płotu to również na sektorze można było zauważyć sporo, żółto-czarnych szalików i taki też był warunek tego wyjazdu. Organizatorzy przed meczem napisali, że obowiązkowo każdy zabiera barwy i choć nie wszyscy się dostosowali to i tak prawie każdy zabrał szal Ruchu Radzionków.
W drugiej połowie pojawiła się również oprawa przygotowana przez South Inferno.
Najpierw trybunę zakryła nasza sektorówka w pasy, a następnie zostały odpalone race, świece dymne i ognie wrocławskie.
Pirotechnika zawsze dobrze się prezentuje, ale tym razem wyjątkowo fajnie ten pokaz wyglądał co widać na zdjęciach z tego meczu.
Tego typu oprawy nie wszystkim w tym dniu przypadły do gustu i od razu po meczu przy naszym autokarze ustawił się kordon policji.
Każdy wychodząc ze stadionu został kamerowany z dowodem przy twarzy, a niektórzy musieli nawet podnosić nogawki ze spodenki, by kamera mogła uchwycić każdą część ubrań kibiców Ruchu i Startu.
Podczas spotkania parę razy oberwało się również prezesowi Głuszyny, który ciągle próbuje robić pod górkę kibicom z Namysłowa.
Miłą niespodziankę sprawili nam piłkarze, którzy wygrali 2:0 !
Głuszyna na boisku w Namysłowie była niepokonana, ale widać, że w drużynie znowu zaczyna się układać po małym kryzysie i oby tak dalej.
Wielkie podziękowania dla Startu Namysłów za wsparcie i wszelką pomoc w tym dniu.Dodane: 2018-10-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04