Lokalni politycy - kto pamięta o dumie miasta ?

Wśród mieszkańców Radzionkowa istnieje szerokie grono osób, które szczerze jest zainteresowane przyszłością i losami klubu sportowego Ruch Radzionków. Dlatego korzystając ze zbliżających się wyborów samorządowych chcielibyśmy pomóc w decyzji na kogo zagłosować spośród kandydatów do Rady Miasta.
W najbliższych dniach wyślemy wiadomości do wszystkich lokalnych polityków startujących w wyborach. Postawimy im kilka pytań związanych z sytuacją naszego klubu i poprosimy ich o przedstawienie swojej wizji na przyszłość odnośnie stadionu czy sposobów wsparcia drużyny przez miasto.


Część z nich z pewnością nas zignoruje, ale to tylko pokaże ich podejście do tematu.
Inni zapewne przedstawią standardową „kiełbasę wyborczą”, którą w przeszłości nie raz nam już serwowano. Liczymy jednak, że znajdą się kandydaci, którym naprawdę losy klubu nie są obce, a ich obietnice będą planem realnego działania.

Tak czy inaczej – zamierzamy opublikować wszystkie odpowiedzi lub ich brak, tak aby wszyscy mogli zapoznać się co ma do powiedzenia każdy z kandydatów na ten istotny temat. A następnie będzie stanowiło to idealne zestawienie do rozliczeń. Przecież kolejne wyboru już za 5 lat.


Dodane: 2018-10-10
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04