Liczby wyjazdowe - Sezon 2018/2019 jesień

Dobiegła końca runda jesienna w sezonie 2018/2019 i czas na przypomnienie naszych liczb wyjazdowych. Przez ostatnie lata byliśmy przyzwyczajeni do bliskich wyjazdów, gdzie tak naprawdę czasami można było by dojechać na rowerze.
Po awansie do III ligi skończyły się bliskie mecze i każdy kibiców Cidrów zastanawiał się jak wypadniemy na wyjazdach w III lidze.
Wiadomo, że są osoby, które by za Ruchem pojechały i na koniec Świata, ale są też kibice, którzy nie są przyzwyczajeni do tego, by cały dzień jechać w trasie.
Na szczęście stanęliśmy na wysokości zadania i jak na nasze warunki to rundę jesienną można uznać do bardzo udanych i chyba mało kto się spodziewał, że biorąc pod uwagę wszystkie ekipy grające w III lidze w Polsce, będziemy w pierwszej dziesiątce pod względem wyjazdowym (Statystyki według www.12zawodnik.pl)
Sezon rozpoczęliśmy od bliskiego wyjazdu do Tarnowskich Gór, gdzie pojawiło się 112 osób i w końcu udało nam się przekroczyć barierę „stu” na wyjeździe.
Tydzień później zagraliśmy w Gorzowie ze Stilonem i był to zdecydowanie najciekawszy i zarazem najdalszy wyjazd, a było nas tam aż 55.
Nie zabrakło nas też w Bielsku Białej, gdzie na nowoczesnym, miejskim stadionie w sektorze gości zameldowało się 40 kibiców.
Następnie w Namysłowie został rozegrany mecz z Agroplonem Głuszyna i na sektorze miejscowego Startu stawiło się aż 120 osób w tym 45 kibiców Startu Namysłów.
Po Namysłowie czekała na nas kolejna podróż, tym razem do bliskiego Zabrza, gdzie spotkanie z rezerwami Górnika oglądało 50 Cidroków.
Po tym wyjeździe odpuściliśmy dwa kolejne mecze i oficjalnie wyjazdy nie był organizowane, ale mimo to na Lechii Dzierżoniów byliśmy w 14, a na Ślęzy Wrocław w 11.
Spotkaniem z rezerwami Zagłębia Lubin zakończyliśmy rundę, a do Lubina dojechaliśmy w 43.
Tak wygląda runda jesienna pod względem wyjazdowym.

Gwarek Tarnowskie Góry - 112
Stilon Gorzów - 55
Rekord Bielsko Biała - 40
Warta Gorzów - 0 (Warta nie wpuszcza gości)
Agroplon Głuszyna - 120
Górnik II Zabrze - 50
Lechia Dzierżoniów - 14
Ślęza Wrocław - 11
Zagłębie II Lubin - 44Dodane: 2018-12-02
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04