Cidry on Tour - Dofinansuj wyjazdy drużyny !

Dwa dni temu ruszyła ciekawa zbiórka pieniędzy, która tym razem została zorganizowana przez zarząd naszego klubu.
Zbierane są pieniądze na pokrycie kosztów związanych z meczami na wyjazdach i jako kibice Ruchu popieramy tą zbiórkę i zachęcamy wszystkich do przelewów.
W rundzie wiosennej nasz klub wybierze się do ośmiu miast i koszt opłacenia wszystkich przejazdów wraz z wyżywieniem wyniesie 19 000 zł .


Po awansie do III ligi koszta meczów wyjazdowych znacznie wzrosły z tego względu, bo po prostu odległości są znacznie dalsze.
Za Ruchem Radzionków staramy się również wszędzie jeździć i jako kibice możemy potwierdzić, że wynajęcie autokaru nie należy do tanich rzeczy.
W najbliższym czasie ruszy sezon i będą prowadzone różne zbiórki między innymi na bęben czy oprawy, których w tym roku szykuje się sporo, ale póki co trwa jeszcze przerwa zimowa, wydatków związanych z Ruchem nie mamy i zachęcamy wszystkich o włączenie się w realną pomoc, poprzez dofinansowanie właśnie wyjazdów.

Nasz klub do bogatych nie należy, problemy finansowe są znane od lat więc w takich chwilach warto się zjednoczyć i pomóc klubowi.
Drużyna doprowadziła nas do euforii wygrywając baraże z lokalnym rywalem, mieliśmy w oczach łzy szczęścia, obudziliśmy się w III lidze więc jesteśmy klubowi i drużynie coś winni !

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 25 zł otrzyma okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków.

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 500 zł otrzyma:
• okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków,
• koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę

Każdy kto wesprze ten cel co najmniej kwotą 1000 zł otrzyma:
• okolicznościowy, ceramiczny kubek, który będzie użytecznym gadżetem w każdym domu kibica i sympatyka Ruchu Radzionków,
• koszulkę meczową Ruchu Radzionków podpisaną przez całą drużynę,
• udział w wybranym wyjazdowym meczu Ruchu Radzionków (wyjazd klubowym autobusem wraz z drużyną, uczestnik wyposażony będzie w klubowy sprzęt sportowy i uczestniczy we wszystkich posiłkach podczas wyjazdu).

Po dwóch dniach kwota na koncie wynosi już ponad 3000 zł ale stać nas na więcej !
Udostępniajcie link, wpłacajcie i namawiajcie innych !

LINK -> https://zrzutka.pl/cidry-on-tourDodane: 2019-02-14
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04