Kibice "odebrali" Orlik

W dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 piłkarze Ruchu Radzionków wybiegli po raz pierwszy na murawę nowego boiska w Radzionkowie.
Choć to tylko trening to wydarzenie na pewno godne zapamiętania, ponieważ Ruch Radzionków ostatni raz na terenie naszego miasta zagrał 44 lata temu.
Niestety boisko, które powstało jest dalekie do ideału i na pewno nie przypomina stadionu, a bardziej Orlik - tak ten obiekt został nazwany przez kibiców, którzy również pojawili się na dzisiejszym treningu piłkarzy.Trening piłkarzy został urozmaicony racowiskiem na zadaszonej trybunie w ramach testu oświetlenia ;)
Jutro miało być prawdziwe piłkarskie święto i zarazem derbowy pojedynek z Gwarkiem Tarnowskie Góry, jednak przez Urząd Miasta i ich opóźnienia związane pracami na tym obiekcie, mecz został przełożony na inny termin.
Zatem już teraz zapraszamy na mecz otwarcia, który odbędzie 30 marca. Będzie to niezwykle ciekawe widowisko, ponieważ przyjeżdża do nas Stilon Gorzów i w sektorze gości pojawią się kibice, prawdopodobnie ostatni raz w tej rundzie.
Czekamy również na obiecany stadion dla naszego klubu, bo ten Orlik na pewno nie rozwiązuje problemu z naszym domem!

Pełna galeria z dzisiejszego treningu -> http://ultrasruch.com/album338,race-na-orliku,1Dodane: 2019-03-15
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04