Cidry na szlaku - Kierunek Kluczbork

W poprzednią sobotę mieliśmy rozegrać derbowy mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry, jednak przez opóźnienia związane z dokończeniem nowego Orlika, spotkanie te zostało przełożone na inny termin i tym samym oczekiwanie na kolejny mecz Cidrów przedłużyło nam się o tydzień.
A już w najbliższą sobotę czeka nas kolejna podróż za naszym kochanym klubem, a przystankiem będzie MKS Kluczbork, czyli drużyna, która całkiem niedawno była zdecydowanie wyżej niż My.
Od dłuższego czasu prowadzone są zapisy i każdy kibic Ruchu może razem z nami pojechać na ten mecz.Mecz w Kluczborku rozpocznie się o godzinie 17:00, a koszt takiej "wycieczki" to jedynie 30 zł + 12 zł bilet.
Dalsze informacje o miejscu i godzinie zbiórki można otrzymać po wpisaniu się na listę kibiców.

Jest to jeden z bliższych i zarazem atrakcyjniejszych wyjazdów w tej rundzie więc mamy nadzieję, że każdy potraktuje ten mecz poważnie, tym bardziej osoby, które nie były w Legnicy - czas się obudzić z zimowego snu.
Blisko, tanio więc czego chcieć więcej ? Poza tym nasza drużyna jest bardzo nisko w tabeli, a zaraz za nami jest właśnie MKS Kluczbork więc drużyna potrzebuje wsparcia, a łatwo nie będzie !
I jeśli na wyjazd do Legnicy potrafił pojechać nasz kibic z Lublina i to samemu, to Wy tym bardziej powinniście ruszyć się do Kluczborka.

Kilka ważnych spraw organizacyjnych:

- Na zbiórkę przychodzimy punktualnie
- Jeśli macie zamiar pić, to wszystko z umiarem by nie wkurwiać organizatorów
- Na meczu będzie można kupić piwo w cenie 5 zł i kiełbasę za 10 zł
- Przed wejściem na sektor każdy kibic do biletu otrzyma bułkę. Takie podejście do kibiców gości Kluczbork ma od lat i chwała im za to.
- KAŻDY ZE SOBĄ ZABIERA SZAL ! NIE CHCEMY WIDZIEĆ LUDZI BEZ SZALIKA I PO TO MACIE SZALE W DOMACH, BY JE NOSIĆ NA MECZ, A NIE ŻEBY LEŻAŁY W SZAFACH

WSZYSCY DO KLUCZBORKA !
Dodane: 2019-03-18
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04