Otwieramy Orlik !

Już jutro o godzinie 16:00 nasza drużyna rozegra kolejny ligowy pojedynek, a rywalem będzie Stilon Gorzów.
Nie będzie to zwykłe spotkanie, ponieważ po 44 latach wracamy do swojego miasta i mecz zostanie rozegrany na nowym boisku przy szkole Mistrzostwa Sportowego. Stadion to nie jest, bo boisko bardziej przypomina Orlik, jednak trzeba się cieszyć z tego co jest, ponieważ po wyburzeniu stadionu przy Narutowicza 11 zostaliśmy bez domu, a chwilowo rozgrywaliśmy mecze na boisku w Orzechu.Orlik w Radzionkowie posiada 550 krzesełek, jednak na obiekt będzie mogło wejść 999 widzów, czyli tyle, ile dopuszcza impreza niemasowa.
Według informacji z klubu po dzisiejszej przedsprzedaży do kasy trafi około 250 biletów czyli jutro można spodziewać się na trybunie kompletu.
Jeśli ktoś chce mieć pewną wejściówkę to zachęcamy do tego, aby jak najszybciej pojawić się przed kasą, a bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 14:30.

Mecz zaczyna się o godzinie 16:00, ale zbieramy się na trybunie o 14:45 !

Na tym spotkaniu zaczynamy również zbiórkę dla naszego fanatyka - członka South Inferno, który dostał grzywną 1200 zł za mecz w Knurowie, gdzie został zamordowany przez policję kibic Górnika Zabrze. Tak, sprawa toczyła się do dzisiaj, bo nasz kibic nie dawał za wygraną, ale niestety ostatecznie sprawa skończyła się na niekorzyść. Tak traktują kibiców w Polsce. Policjant zabija i jest niewinny - kibic krzyczy "Gestapo" i jest winny.

Mobilizujecie wszystkich, namawiajcie całe swoje otoczenie. Każdy z Was może brać udział w tym ważnym dniu, każdy z Was może zapisać się w historii klubu. Wystarczy tylko przyjść na mecz !

HISTORIA PISZE SIĘ NA NASZYCH OCZACH
MECZ OTWARCIA
RUCH - STILON GODZINA 16:00


Dodane: 2019-03-29
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04