Ruch - Rekord Bielsko Biała 2:2

Ruch Radzionków zawsze walczy do samego końca - to hasło wpisze się już na stałe do naszego klubu.
Tydzień temu w Pawłowicach po golu w doliczonym czasie gry udało się zdobyć cenne 3 pkt, a wczoraj sytuacja się powtórzyła z tym, że Ruch zdobył 1 pkt, ale również cenny. Rywalem był Rekord Bielsko Biała, drużyna z którą do tej pory nigdy nie wygraliśmy i do 74 minuty wszystko wskazywało na to, że sytuacja się nadal nie zmieni, bo Cidry przegrywały 2:0.
Później nastąpiło odblokowanie zespołu. Najpierw bramka na 1:2, a w doliczonym czasie po rzucie rożnym doprowadzamy do remisu 2:2 !Radość na trybunie ogromna, bo chyba nikt nie wierzył, że uda się chociaż zdobyć jeden punkt, ale nasza drużyna walczyła kolejny raz do samego końca i trzeba to docenić.
W bramce Rekordu zagrał Bartosz Kucharski, nasz były zawodnik, który zawsze jest mile widziany w Radzionkowie i w czasie meczu pozdrowiliśmy Bartka.
Na płocie zostały wywieszone trzy flagi - duża Brygada RR oraz dwie małe Fan club Vitor i RR.
Frekwencja zdecydowanie niższa niż na meczu otwarcia, ale i ranga meczu była mniejsza, a pogoda też zrobiła swoje, bo jeszcze przed meczem za oknem padał śnieg, później deszcz, znowu śnieg i tak na zmianę.
Już drugi raz została przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla naszego kibica - członka grupy ultras, który został ukarany wysoką grzywną i wyrokiem w zawieszeniu za użycie słowa "Gestapo" na meczu Concordia Knurów - Ruch Radzionków w 2015 roku.
Sprawa toczyła się aż cztery lata, nasz kibic nie dawał za wygraną, jednak sąd uznał, że policja poczuła się urażona i ostatecznie nasz kibic został ukarany.
W puszce znalazło się 261 zł i dziękujemy każdemu za swój wkład w zbiórkę.

O meczu z Rekordem Bielsko Biała szybko zapominamy, bo już we wtorek zaległy mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry.
Początek spotkania o 18:00 i co ciekawe - będzie to pierwszy w historii mecz domowy przy sztucznym oświetleniu !
CAŁY RADZIONKÓW I WSZYSTKIE FAN CLUBY DO MŁYNA !


Dodane: 2019-04-14
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04