Reanimacja nadal trwa. Remis z Górnikiem II Zabrze

Jeszcze nie umieramy, a reanimacja nadal trwa.
Od kilku dni nakręcaliśmy wszystkich kibiców, by w sobotę wspierali Ruch Radzionków w meczu z rezerwami Górnika Zabrze.
Każdy ma świadomość, że nasza sytuacja jest zła ale nie tragiczna dlatego chcieliśmy byś mocnym 12 zawodnikiem, by piłkarze czuli też presję i wiedzieli, że liczy się tylko zwycięstwo. Oni sami podeszli do spotkania mocno zmobilizowani ale niestety znowu zabrakło szczęście i mecz zakończył się tylko remisem 1:1.

Remis ten za wiele nam nadaje, jednak trzeba go też docenić, bo pojawiło się światełko w tunelu.
Najbliższe spotkania będą decyduję i wtedy wszystko się wyjaśni, czy zostaniemy w III lidze czy wracamy na swoje stare śmieci czyli do IV ligi.
Fajną atmosferę stworzyli kibice na trybunie. W drugiej połowie przez około 30 minut śpiewano jedną piosenkę, która nas mocno nakręciła.
Próbowaliśmy namówić do dopingu resztę trybuny, jednak prędzej zwierzęta w Wigilię zaczną mówić ludzkim głosem, niż nasze pikniki zaczną śpiewać.
Płot również został dobrze oflagowany, a pojawiły się takie flagi jak Ruch, RR, Ciderland oraz Fan Club Vitor.
Pojawił się również transparent skierowany do piłkarzy "Gramy do końca!", który wisiał wcześniej na ich treningu.
W tym roku Ruch Radzionków będzie obchodzić 100 lecie, a grupie ultras South Inferno wybije 15 lat dlatego na meczu z Górnikiem II Zabrze SI rozpoczęło akcję ze zbieraniem pieniędzy na oprawy z okazji tych urodzin.
By osiągnąć cel to do uzbierania jest spora suma, a wczoraj w puszce znalazło się 241,30 zł za co bardzo dziękujemy.

Najbliższy tydzień to ponownie dwa mecze Ruchu. W środę Cidry zagrają w Polkowicach z liderem, gdzie raczej ciężko będzie coś ugrać, a następna sobota znowu widzimy się na Orliku, bo przyjeżdża do nas przedostatnia Lechia Dzierżoniów.
Na trybunach robimy powtórkę z wczoraj !

Dodane: 2019-05-12