9 mecz bez wygranej

Trudno w to uwierzyć, ale kto by pomyślał, że doczekamy się momentu w którym Ruch Radzionków nie wygra od 9 spotkań.
Takiej czarnej serii nie mieliśmy raczej nigdy w historii tego klubu i to wszystko przed obchodami stulecia Ruchu Radzionków.
W sobotę na Orliku podejmowaliśmy Lechię Dzierżoniów. Drużyna ta zajmowała przedostatnie miejsce i miał to być mecz przełamania, bo z kim mamy wygrać jak nie z takimi zespołami. No i ponownie się nie udało.


Choć przegrywaliśmy 2:0, później 3:1 to udało się zremisować 3:3. Walki naszym piłkarzom nie można odmówić, bo znowu grali do końca ale co z tego, jak jeden punkt w obecnej sytuacji nic nam nie daje, a wręcz przeciwnie. Od bezpiecznej pozycji dzielą nas 4 pkt, a do rozegrania są jeszcze cztery kolejki, a więc do zgarnięcia 12 pkt, ale jeśli nie potrafimy wygrać z Lechią to z kim mamy wygrać?
Jeśli chodzi o kibicowską stronę tego meczu to w młynie pojawiło się mniej więcej tyle samo osób co na poprzednim domowym meczu.
Pikniki również w podobnej ilości co ostatnio.
Na płocie zostały wywieszone cztery flagi: Orzech, Brygada RR, Sadowa&Knosały oraz łączona Vitor-Sójcze.
Ultrasi nadal zbierają na oprawę meczu na stulecie klubu i tym razem zebrano zdecydowanie więcej niż ostatnio, bo 388 zł za co bardzo dziękujemy.Dodane: 2019-05-20
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04