Kamil Rakoczy odchodzi z Ruchu!

Kamil Rakoczy zrezygnował z funkcji trenera Ruchu Radzionków!
Niestety nie jest to w obecnej chwili dobra informacja dla całego klubu, ponieważ walczymy nadal o utrzymanie, a do zakończenia sezonu zostały już tylko cztery kolejki. Z drugiej strony jeśli zespół nie wygrał już 9 spotkań i po zimie drużyna całkowicie jest "rozbita" to jakieś zmiany musiały nastąpić.
Czy to pomoże? Czas pokaże. Żaden kibic Ruchu na pewno by nie chciał spadku w momencie, gdy będziemy obchodzić stulecie klubu.Mimo ostatnio słabych wyników na pewno wielkie podziękowania od kibiców należą się Kamilowi.
Do końca życia zapamiętamy wygrane baraże z Polonią Bytom, gdy wszyscy skazywali nas na "pożarcie".
W znacznym stopniu dzięki Kamilowi Ruch wywalczył awans. Łzy szczęście płynęły na trybunie, każdy kibic był dumny z tego klubu, że to właśnie My, a nie oni i to na chwilę przed zburzeniem naszego stadionu przy Narutowicza 11.
Do momentu aż nie znajdzie się nowy trener, funkcję sternika będzie pełnić drugi dotychczasowy drugi trener, czyli Piotr Rocki.
Przed zakończeniem sezonu możemy napisać jedno. Piotrek ratuj nasz klub tak jak to robiłeś niejednokrotnie na murawie!Dodane: 2019-05-21
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04