Nie jeździmy dla wyników - kierunek Brzeg!

Drodzy kibice, przeczytajcie to uważnie!
Jeszcze nie czas na podsumowanie sezonu i nie czas na zastanawianie się kogo to wina, że spadliśmy do IV ligi po tak fatalnej rundzie wiosennej.
Swoje już wiemy, ale póki co musimy się skupić na najbliższych dwóch kolejkach, bo już w sobotę czeka nas ostatni wyjazd w III lidze, a naszym kierunkiem jest Stal Brzeg.
Dzisiaj w pracy usłyszałem od ludzi czy jedziemy na wyjazd, bo przecież i tak już spadliśmy.
Oczywiście, że jedziemy! Czy my jeździmy dla wyników? Czy my jesteśmy kibicami sukcesu?
Takimi, co za czasów ekstraklasy uważali się za wielkich „kibiców”. Takimi, którzy za czasów Tomasza Barana potrafili się ponownie przypomnieć o Ruchu.
Patrząc na nasze trybuny sami widzimy, że tych ludzi już nie ma, ale JESTEŚMY MY !
W sobotę jedziemy reprezentować Ruch Radzionków, jedziemy reprezentować nasze miasto, jedziemy reprezentować samych siebie.
Nie dla wyników, nie wtedy gdy w klubie jest dobrze – chociaż kiedy było dobrze? Ciągle w naszym kibicowskim życiu przewijały się krótkie epizody, które można uznać na miarę sukcesu.
A tak ciągle 3 liga, 4 liga, 3 liga, 4 liga i tak w kółko.
Teraz jesteśmy jeszcze w 3 lidze więc korzystajcie z tego i ruszajcie z nami do Brzegu.
Nie zastanawiajcie się, nie patrzcie na ostatnie wyniki i tabelę. Czeka nas kolejna przygoda z Ruchem Radzionków, a jeśli wyjazd jest organizowany to MUSIMY JECHAĆ WSZYSCY !
To teraz każdy z nas ma okazję udowodnić jakim jest kibice.
Udowodnimy to również za kilka tygodni.
Koszt wyjazdu do Brzegu to 50 zł + bilet. Zapisy prowadzą te samy osoby co zawsze lub wystarczy wejść na forum, by się wszystkiego dowiedzieć.
CIDRY ON TOUR !Dodane: 2019-05-30
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04