Oficjalnie w IV lidze

O tym, że spadliśmy z IV ligi było wiadomo już dużo wcześniej, jednak po sobocie można powiedzieć oficjalnie, że Ruch Radzionków wraca na „stare śmieci” czyli do IV ligi.
Ligę kończymy na 16 miejscu, przez cały sezon tracimy aż 72 bramki i od 13 meczów nie schodziliśmy z murawy z trzema punktami.
Nawet Zagłębie II Lubin nam nie odpuściło i wygrało w sobotę z nami aż 1:6.
Tak źle dawno nie było i dla kibica z trybun jest oczywiste, że w dużej mierze winę za to ponosi zarząd klubu, który nie wzmocnił składu licząc na to, że juniorzy utrzymają III ligę i przy okazji zgarną kasę za junior pro – system. Niestety nie ma ani pieniędzy ani ligi.
Ktoś może powiedzieć, że kontuzje nas dobiły, że z II ligi spadły aż trzy drużyny Śląskie, ale odpowiednie ruchy trzeba było już zrobić w przerwie zimowej, a właśnie od tego momentu zaczęły się nasze kłopoty, bo nawet w sparingach wszystko przegraliśmy.
Jedyny plus tej rundy, bo mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry, też przegrany, ale piłkarze mogli zejść z boiska z podniesioną głową, bo gdyby nie sędzia to różnie mogło się to skończyć.
W sobotę na mecz z Zagłębiem II Lubin nieliczni na trybunie.
Fanatycy z młyna sporadycznie prowadzili doping, który w drugiej połowie już całkiem ucichł.
Chyba już wszyscy mieli dość i chcieli jak najszybciej zakończyć ten sezon.
Podczas meczu została przeprowadzona już trzecia zbiórka na cele Ultras na przyszły sezon i w puszce znalazło się 316,20 zł za co bardzo dziękujemy.
Po spotkaniu część piłkarzy podarowała jeszcze kibicom koszulki.


Dodane: 2019-06-10
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04