Co nas czeka w 4 lidze - terminarz

Choć wakacje dopiero się rozpoczęły i większość kibiców odpoczywa to właśnie wczoraj poczuliśmy przedsmak nadchodzącego sezonu, ponieważ Związek Piłkarski opublikował terminarz IV ligi Śląskiej.
Jest to powrót Ruchu Radzionków na „stare śmieci”, a trzecią ligą mogliśmy się nacieszyć tylko przez jeden rok. Mimo spadku nie będzie na pewno narzekać na monotonie, a to za sprawą dwóch najważniejszych wydarzeń.Sezon zaczynamy 10 sierpnia od ciekawego wyjazdu na Znicz Kłobuck, gdzie również miejscowi kibice posiadają zorganizowany ruch kibicowski, a my będziemy mieli okazję być pierwszy raz w Kłobucku.
Tydzień później czeka nas najważniejsze wydarzenie w tej rundzie, czyli stulecie klubu.
Rywalem będzie Drama Zbrosławice, a spotkanie zostanie rozegrane o 19:19.
Oprócz samego meczu klub przygotował na ten dzień szereg różnych wydarzeń w tym mecz oldbojów w którym wezmą udział piłkarze, którzy grali za czasów ekstraklasy.
Kibice również przygotują odpowiednią oprawę, także na pewno ten dzień zapadanie w pamięci na długo.
Drugim ważnym wydarzeniem będą 15 urodziny grupy ultras South Inferno.
Na przełomie października/listopada na jednym z meczów ultrasi będą świętować swoje urodziny.
Oczywiście nie możemy zapomnieć o derbach z Szombierkami Bytom, a te zostaną rozegrane dopiero w ostatniej kolejce 16 listopada.
Jeśli Szombierki mają być naszym rywalem w walce o podium, to mecz w Bytomiu w przyszłym roku może okazać się bardzo atrakcyjnym i kluczowym.
Niestety są też wyjazdy, gdzie na pewno nie będziemy mogli się pojawić, czyli w Świętochłowicach  i na Slavii Ruda Śląska, gdzie kibice gości nie są przyjmowani.
Póki co jeszcze odpoczywamy, ale już powoli myślimy co nas czeka i widzimy się 10 sierpnia na wyjeździe w Kłobucku. Mamy nadzieję, że ten spadek będzie tylko chwilowy i za rok wrócimy do III ligi, bo tam też sporo będzie się działo.Dodane: 2019-07-03
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04