Ruchy kadrowe w Cidrach

Do rozpoczęcia sezonu pozostało już niewiele czasu i z dnia na dzień kreuje się kadra Ruchu Radzionków, która będzie walczyć o powrót do III ligi.
Po spadku pożegnało się też kilku zawodników, jednak nie są to jakieś znaczące nazwiska poza młodym Szymonem Małeckim, który był u nas na wypożyczeniu i pokazał się z bardzo dobrej strony. Szkoda, że nie udało się go zatrzymać w Radzionkowie.
Poza nim do Polonii Bytom poszedł Dawid Krzemień, który i tak przez większość sezonu nie grał z powodu kontuzji. Do Dramy Zbrosławice, czyli beniaminka naszej ligi dołączył Mateusz Hermasz, nowego klubu szuka Daniel Sroka, a wychowanek Rafał Strzelczyk zakończył karierę.


Wśród nowych zawodników pojawiły się bardzo ciekawe nazwiska i punktu widzenia kibica mamy wrażenie, że po spadku dołączyli do nas zdecydowanie lepsi zawodnicy niż w III lidze.
Najciekawiej zapowiada się 31-letni Dawid Gajewski, który grał już w swojej karierze w Górniku Zabrze, Rozwoju Katowice i ROWu Rybnik, ale również i poczuł klimat radzionkowskiej szatni za czasów Tomasza Barana, jednak z powodu kontuzji zbyt wiele nie pograł.
W ostatnich sezonach reprezentował barwy Wilków Wilcza, gdzie regularnie strzelał bramki i był królem strzelców.
Kontrakt z Cidrami podpisało również dwóch młodych i utalentowanych zawodników.
Pierwszy z nich to 18-letni Daniel Kaletka z Rozwoju Katowice, który ma na swoim koncie występy w II lidze, a drugi zawodnik to Łukasz Jaworek, który wcześniej grał w Ruchu Chorzów.
Z klubem miał się pożegnać Kamil Kopeć, lecz ostatecznie nadal pozostanie w Ruchu Radzionków co też powinno ucieszyć kibiców.
Jak widać sporo zmian nastąpiło w naszej drużynie, a jeszcze kilku zawodników może dołączyć do naszego składu.
Nowy trener Michał Majsner zapowiada, że drużyna będzie grała całkiem nowym system by dominować na boisku - zapowiada się bardzo ciekawy sezon!


Dodane: 2019-07-23
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04