14 sierpnia stulecie Ruchu. 18 sierpnia obchody !

18 sierpnia - Tą datę każdy kibic Ruchu już teraz zapisuje sobie w kalendarzu, bo w tym dniu świętujemy stulecie Ruchu Radzionków!!!
Są ludzie, którzy robią nam pod górkę. Są ludzie, którzy chcieli by zniszczyć nasz ruch kibicowski. Są ludzie, którzy by chcieli usunąć z piłkarskiej mapy Polski nasz klub. Są ludzie, którzy widząc Cidroka na ulicy dostają kur*** i ciśnienie im się podnosi (chociaż podobno nas niema).
Ale tak - właśnie obchodzimy stulecie naszego kochanego Ruchu.Były wzloty i upadki. Widzieliśmy ekstraklasę ale też byliśmy rok bez klubu. Wygrywaliśmy z Piastem w Gliwicach i pukaliśmy znowu w drzwi nowej ekstraklasy ale znów przyszło nam jechać do Poraja.
Zdradziło nas wiele osób - pamiętacie jak po spadku z ekstraklasy szczury zaczęły się przerzucać na inne kluby?
Pamiętajcie jak szczury stały obok nas śpiewając "Ruchu jesteśmy z Tobą, nie opuścimy Cię", by za chwilę spalić szalik Cidrów na płocie już w innej ekipie.
Kibicem Ruchu Radzionków nie może być "każdy", bo reprezentowanie żółto-czarnych barw wymaga wierności i charakteru i właśnie dzięki temu 18 sierpnia będziemy świętować stulecie !!

Jesteśmy w IV lidze, a trafiliśmy tam znowu po żenującej rundzie wiosennej w III lidze.
Trudno, stało się i już tego nie odkręcimy ale jedno jest pewne - wszyscy "pchamy" ten wózek.
Piłkarze, zarząd, sponsorzy i MY KIBICE - wszyscy nie mamy łatwo dlatego nie bez powodu mówi się, że jesteśmy klubem miliona problemów.

18 sierpnia wielka MOBILIZACJA !!!
To jest nasz dzień i takiego wydarzenia nikt nie może odpuścić i nieważne czy ktoś jest za granicą, ma pracę, czy urodziny. W tym dniu najważniejszy jest Ruch Radzionków i zapełniamy w całości naszą trybunę na Orliku !!!
Od godziny 14:00 będzie otwarty Orlik i klub przygotował wiele atrakcji dla kibiców.
o 15:00 rozpocznie się mecz sponsorów i pracowników klubu, a zaraz po nim spotkanie rozegrają old boyów i tutaj warto już przyjść na Orlik by to zobaczyć.

Wypowiedź prezesa :
"Zobaczymy więc w akcji legendy klubu, ikony, ważne postacie, które cieszyły swoją grą naszych kibiców w najlepszych latach w historii radzionkowskiej piłki nożnej. Z jednej strony zawodnicy z Ekstraklasy, z drugiej z pierwszej, ale też z drugiej ligi. W tej drugiej drużynie zatem nie tylko oldboje, ale też zawodnicy, którzy wciąż czynnie w piłkę grają na różnym poziomie. To niepowtarzalna okazja by w jednej chwili spotkać aż tyle osób, które przez Ruch się nie tylko przewinęły, ale też zapisały się tu na kartach historii."

Ciąg dalszy to najważniejsza rzecz w tym dniu, czyli spotkanie ligowe z Dramą Zbrosławice.
Mecz zostanie rozegrany o 19:19 czyli przy sztucznym oświetleniu.
Jako kibice Ruchu Radzionków również mamy zaplanowane wiele atrakcji i specjalną oprawę.
Grupę South Inferno tworzy 9 osób, jednak to za mało na ten dzień dlatego prosimy wszystkich kibiców, by już o 18:00 pojawili się na trybunie (jeśli oczywiście macie zamiar przyjść tylko na mecz ligowy).
Jest sporo rzeczy do ogarnięcia i będzie co robić.

Jeśli pojawią się jeszcze jakieś informacje to będziemy tutaj informować, ale już teraz namawiajcie znajomych, werbujcie wszystkich kibiców i zróbcie odpowiednią reklamę.
Kupić bilet i przyjść na mecz każdy i taki jest nasz cel.
Ale my musimy kleić plakaty, wieszać transparenty i dać coś więcej od siebie.

RUCH RADZIONKÓW - DRAMA ZBROSŁAWICE 18 SIERPNIA GODZINA 19:19
OTWARCIE BRAM GODZINA 14:00
TO JEST STULECIE - TO JEST NASZ DZIEŃ !Dodane: 2019-08-10
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04