Jutro nasz dzień - 100 Lat Ruchu Radzionków

Do rozpoczęcia pierwszego meczu w sezonie 2019/2020 i zarazem jednego z ważniejszych w ostatnim czasie pozostał tylko jeden dzień.
14 sierpnia nasz klub świętował stulecie, a już jutro będziemy te urodziny „oblewać”.
Zainteresowanie tym meczem jest tak ogromne, że wszystkie bilety zostały sprzedane w przedsprzedaży i niestety nie wszyscy kibice będą mogli świętować stulecie. Jest to kolejny przykład na to, że Ruch Radzionków potrzebuje własnego, normalnego stadionu, a nie Orlika na tysiąc osób. Póki co władze miasta tylko gadają, obiecują, przedstawiają projekty, a My nadal jesteśmy bez własnego domu.


Mecz pierwszej drużyny rozpocznie się o godzinie 19:19 i właśnie na tym spotkaniu przewidziane są główne atrakcje, jednak warto przyjść na boisko wcześniej, bo o 16:30 na murawę wybiegną oldboje grające kiedyś w ekstraklasie. Będzie to dobra okazja by zobaczyć naszych idoli, pogadać z nimi czy zdobyć autograf na specjalnie przygotowanych pocztówkach.
Bramy boiska zostaną otwarte o godzinie 14:00 i mimo wszystko zachęcamy do tego, by właśnie od tej godziny spędzić czas z Ruchem Radzionków, bo rzadko kiedy są organizowane takie imprezy w żółto-czarnym gronie.
Ultrasi z South Inferno przygotowali specjalną oprawę na to spotkanie i proszą innych kibiców o czujność przez całe 90 minut i nie tylko.
Potrzebna będzie pomoc i zaangażowanie wiele osób by wszystko wyszło tak, jak ultrasi zaplanowali, a szkoda by było, by ich wysiłek i czas poszedł na marne.
W ciągu meczu również prosimy kibiców o to, by nie rozchodzić się po obiekcie i nawet w trakcie przerwy prosimy zostać na młynie.
Zjeść „wuszta” czy kupić gadżety można przed meczem.

Odliczamy – już nie dni, a godziny!
DUMA I TRADYCJA – 100 LAT RUCHU !Dodane: 2019-08-17
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04