15 lat South Inferno - zbiórka na oprawę !

Witam wszystkich kibiców Ruchu Radzionków.
W imieniu naszej grupy ultras South Inferno zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie finansowe.
Obchody związane ze stuleciem klubu już za nami, a przed nami kolejne ważne wydarzenie.
29 października powstała grupa SI'04 i właśnie na meczu z Szombierkami Bytom będziemy świętować 15 lecie naszej działalności na trybunach Ruchu Radzionków.Dla nas jest to bardzo ważne wydarzenia, bo od 15 lat dbamy o wizerunek naszych trybun, a w tym czasie wiele grup Ultras, które powstały w innych ekipach po prostu zakończyły działalność i dzięki temu jesteśmy jedną z najstarszych działających grup Ultras w naszym kraju.
Oczywiście South Inferno to nie tylko nasza grupa, ale również i Wy macie swój wkład w te urodziny, ponieważ bez wsparcia finansowego nie było by nas, nie było by ruchu ultras w Radzionkowie.
Od 15 lat wrzucacie swoje pieniądze do puszek czy pomagacie nam w innych sprawach i dzięki temu możemy realizować nasze pomysły godnie reprezentując żółto-czarne barwy.

Po meczu z Dramą Zbrosławice nasza kasa świeci pustkami, a do meczu z Szombierkami coraz bliżej dlatego prosimy Was o MOCNE wsparcie finansowe. Jest to wyjątkowa zbiórka pieniędzy i każdą kwotę wrzuconą do puszki potraktujemy tym razem jako podziękowanie, a w zamian obiecujemy, że Orlik w tym dniu znowu odleci!

Jedna meczowa zbiórka pieniędzy już za nami. Po przeliczeniu nie starczyło by nam nawet na jedną rolkę materiału nie mówiąc już o reszcie, dlatego mamy nadzieję, że na meczu z Wartą Zawiercie, gdzie się mobilizujemy, suma będzie o wiele większa.
Oczywiście jeśli ktoś chce przelać pieniądze na konto to też można
TYTUŁ: ULTRAS
NUMER KONTA: 33 1140 2004 0000 3902 6621 2142

Wydaliśmy również proporczyki na stulecie Ruchu Radzionków. Im szybciej je sprzedamy tym lepiej dla nas, bo zysk również przeznaczony zostanie na mecz z Szombierkami Bytom.

ZA KAŻDĄ KWOTĘ Z GÓRY DZIĘKUJEMY !
2004-2019
15 LAT SOUTH INFERNO !Dodane: 2019-09-30
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04