Udany wieczór fanatyków. Warta Pokonana !

W naszej czwartej lidze poza nami zorganizowany ruch kibicowski mają tylko dwie ekipy w tym jedna to tylko fan club Rakowa Częstochowa.
Po co o tym wspominamy? Bo oprócz dobrych wyników do przyjścia na mecz zmobilizować mogą również kibice innej drużyny i właśnie w czwartej lidze ta monotonia i widok pustego sektora gości daje się również i nam we znaki.
Dwa poprzednie mecze domowe wyglądały tragicznie, bo nie tylko na piknikach była mała ilość fanów ale i w młynie pojawili Ci najwierniejsi.
Przed meczem z Wartą Zawiercie mieliśmy jeden cel – odmienić trybuny i udało się !
Choć spotkanie zostało przełożone z soboty na piątek to szczerze trzeba napisać, że to nam tylko pomogło. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:00 czyli przy sztucznym oświetleniu i był to prawdziwy wieczór fanatyków !
W młynie ilość kibiców znacznie większa niż na poprzednich spotkaniach i choć do ideału jeszcze daleka droga to zrobiliśmy wielki krok do przodu za co dziękujemy wszystkim, którzy dostosowali się do słów osób decyzyjnych.
Podczas spotkania pojawiła się również skromna oprawa w postaci żółto-czarnych machajek i stroboskopów.
Warto wspomnieć o oflagowaniu w tym dniu, bo na płocie zawisło aż 6 flag: Ciderland, Śp.Starszy, 1919, South Inferno, Vitor oraz Sójcze.
Dobra liczba widzów przeniosła się również na zbiórkę pieniędzy na oprawę meczu z Szombierkami Bytom.
W puszce znalazło się aż 862, 13 zł co jest naszym rekordem, bo dotychczas najwyższa zebrana suma to około 400 zł.
Dziękujemy za to, że wspieracie ruch ultras i grupę South Inferno !
A teraz wszyscy na wyjazd, bo rywal ciekawy i mocny piłkarsko – Unia Kosztowy!Dodane: 2019-10-06
ultrasruch.com - Serwis kibiców Ruchu Radzionków | South Inferno ' 04